Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Kakav je penal sviran za City, citam da je bio sporan...

    A nasao se ko ce o penalima.



    Bacio se Edin pre nego sto se sudario sa ovim . Poklon penal.

    Comment


    • A jbg, takvi penali se sad stalno sviraju, igraci idu na kontakt i padnu preko noge odbrambenog. Mislim da treba uvesti pravilo da to ne sme da bude penal, jer se precesto desava da odbrambeni igrac samo stoji a napadac pada preko njegove noge. Inace da cestitam City-ju na izgubljenoj tituli i Unitedu na osvojenoj. Mozda je ovo i sreca u nesreci za City jer ce se osloboditi Mancinija. Ne verujem da bi mu dali otkaz da osvoji titulu, ovako skoro sigurno...
      sigpic

      Comment


      • Ma City je u najmanju ruku smješna ekipa, negdje oko 80 minute zamalo se ne pobiše Baloteli,Yaya i Kolarov oko toga ko će izvesti slobodnjak........sreća Kompany se umješa pa ne izbi veći incident.

        Toliko o Robertu M. i njegovom autoritetu u svlačionici ;)

        Comment


        • Nisu oni nikako smesna ekipa,nego im je smesan trener. Ne znam kako moze da dopusti da se to konstantno desava.
          Titula je resena,nazalost utd je osvaja,ali ovog Mancinija ne mogu smisliti.

          Comment


          • Originally posted by Drogba View Post
            A nasao se ko ce o penalima.



            Bacio se Edin pre nego sto se sudario sa ovim . Poklon penal.
            Ja sam samo pitao jer nisam gledao utakmicu...

            EDIT: Ne bih ja tu krivio samo Mancinija, ima sve zvezde i zvezdice u ekipi. Ali naravno on snosi odgovornost sto ih ne disciplinuje, ali shvatam da i on tu ne moze puno jer vlasnici se isto nesto pitaju.

            Comment


            • Vidjecete kada Mancini ostane i naredne sezone.Sada ce opet insistirati na osvjezenju igrackog kadra...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • što se mene tiče nek Manćini ostane i sledeće sezone i da opet Junajted uzme titulu..

                Comment


                • Evo jedan lepo komentar za ekipu City-a, sto je po meni i glavni problem te ekipe a ne Mancini.

                  If you were Edin Dzeko, a man admittedly struggling for form but having at least turned up for training every day of the season, and the rebel who’d spent six months golfing in Argentina was welcomed back with open arms ahead of you, would that boost your motivation?
                  A jednog Balotelija da ne spominjem.

                  Comment


                  • Originally posted by miki7878 View Post
                    Svakoj seriji dodje kraj. Pa i ovoj arsenalovoj. Nadam se da bi sutra moglo doci do nekih promena mesta na tabeli
                    Evo ga Miki samo kad izgubimo se nacrta
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Vidjecete kada Mancini ostane i naredne sezone.Sada ce opet insistirati na osvjezenju igrackog kadra...
                      Kada izvali u svom stilu (Mancini) treba mu jedan C.Ronaldo

                      Bas mi je zao sto je danas Šiti dosao do boda jer Sunderland je odigrao odlicnu utakmicu i eto opustanje ih je kostalo 3 boda.

                      Comment


                      • Valjda su ovi Arapi normalni, da otpuste majmuna na kraju sezone cak i da osvoji titulu, a nece...
                        Daj O'Nilu tu ekipu, osvojice LS garant...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ne znam kako Mancini misli osvojiti ista dok u ekipi drzi 2 mentola poput Balotelia i Teveza. Pa covjece sta ce ti oni? Prodaj ih i kupi sebi jos jednog normalnog napadaca uz Dzeku i Aguera. Stvarno mi covjek nije jasan. Mislim, zaboli me, meni je bitno da su oni kiksali ali ovaj City nema blage, ili mozda samo Mancini nema blage? Saznace se to kroz vrijeme. Kakav je mentol onaj Balotelli, to nije normalno.. Treba ga poslati u blue square north i neka se dole kurci, nikoga nece zanimati.

                          Comment


                          • ŠOKANTNO: ARSENAL I LIVERPOOL IZBAČENI U DRUGU LIGU!

                            2 velikana engleskog fudbala, Arsenal i Liverpool su izbačeni u drugu ligu prije par minuta (automatski završili ovu sezonu u PL). Razlog tome jeste namještanje utakmica. Liverpool je ove sezone namjestio 6 utakmica i zaradili su milione i milione funti, dok je Arsenal zasigurno namjestio današnju utakmicu protiv QPR-a a u istrazi su još neke utakmice, prije svega ona s Unitedom u prvom dijelu sezone kada su Topnici poraženi 8:2. Jedna engleska kladionica je potvrdila da su ova 2 kluba u toku ove sezone u više navrata imala suradnju sa istom, što je mnogo neobično za način namještanja. Više informacija o ovoj šokantnoj vijesti u narednih par sati.
                            Evo šta kažu treneri na ovu situaciju:
                            Spoiler

                            1 april


                            Na oficialnoj stranici lige mozete procitati sve ovo, a domaci mediji su vec objavili ovu vijest. Zaista ne vjerujem da se ovo desilo.

                            Spoiler
                            Ovo je meni maloprije izbacila jedna stranica koja se inace bavi sportskim novostima i tako tim stvarima, u pitanju su bili Real i Barca, ali posto ovdje ima najvise navijaca iz engleske lige, odlucio sam da malo promjenim
                            Last edited by Fanta; 01-04-12, 02:58.

                            Comment


                            • Haha , vrhunska

                              530673_10150757429105973_151528530972_11713273_967935596_n.jpg
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • e za ovo Fanto ima da te tuzim i to direktoru opere


                                @Dale svako svog konja hvali

                                Comment

                                Working...
                                X