Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LIVERPOOL- hahahahahahaha

    Comment


    • a joj pa lepsi dan nisam mogao da zamislim everton-arsenal 0:1 totenham-stouk 1:1 komsije ima li sta novo u londonu

      Comment


      • Tako je bre pilici gledajte nam ledja uf kako sam zivce iskidao veceras ne verujem idem da dokrajcim gajbu pa na spavanje sutra prvu radim :@
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nemogu da verujem prosto nemogu da verujem sta se ovo desava pa treba ih pola prodati sram ih bilo.Hendersona,Downinga Adama poslati u tri lepe materine.

          Comment


          • Eto mi poklon za rodjendan(sutra) od mog voljenog Arsenala ! Pobeda + 3. mesto !
            Lepsi poklon od njih nisam mogao dobiti !
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Tako je bre pilici gledajte nam ledja uf kako sam zivce iskidao veceras ne verujem idem da dokrajcim gajbu pa na spavanje sutra prvu radim :@
              radim i ja prvu pa ne kukam ja mislim tobdzijo da lepsi poklon nisi mogao da pozelis

              Comment


              • Jos da mu je Remzika dao gol
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Znaci sad bih otisao tamo da im jbm sve po spisku,smradovi nesposobni,jebote kakav kreten moras da budes da ispustis 0-2 protiv jebenog QPR-a,steta samo zbog spektakularnog gola Koatesa.Sreca pa smo odavno ispali iz trke za LS inace bih polomio sve u kuci...
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Nemogu jos doci sebi sta se ovo desava.

                    Comment


                    • Dok sam gledao City - Chelsea, komentator javlja rezultate drugih utakmica... kad vidi ti to, Liverpool vodi 2:0...

                      Sad upalih livescore, kad sam imao sta da vidim! Izgubise 3:2 na kraju!

                      Comment


                      • Mislim da trebamo dobiti neku nagradu kao najveci paceri u 2011 2012 -.-

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Nemogu jos doci sebi sta se ovo desava.
                          Opustite se i slavite sa nama. To vam jedino mogu reci.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Tacno ovaj Liverpool moze pratit samo covjek bez ikakvih problema u zivotu.

                            Vrlo dobrih 70-75 minuta,gol Coatesa koji je po meni najljepsi u ligi ove sezone i onda se to sve prospe za 15 minuta protiv jedne od najlosih ekipa u prvenstvu.Sa tri boda i pobjedom kuci protiv Wigana u iducem kolu mogli smo doci u situaciju da se mozda i borimo za cetvrto mjesto s obzirom da nam je lagan raspored do kraja a ovako ako zavrsimo ispred Newcatle-a bit ce odlicno.Ovih posljednih 15 minuta izgledali smo kao neki nizeligas sa ovih prostora ovo je naprosto nedopustivo,nagledao sam se svega u zadnje 3-4 sezone Liverpoola stvarno ne znam sta vise reci.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Opustite se i slavite sa nama. To vam jedino mogu reci.
                              Najgore u vezi vas je to sto sam se sprdo na pocetku sezone kako ste ocajni kako cete se boriti za opstanak itd.
                              Izgleda da smo zapravo mi ocajniji od ocajnih -.-

                              Comment


                              • Pa dobro, nikada nije kasno da spoznate vasu realnost...

                                Comment

                                Working...
                                X