Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je postigao 20000.gol ako je postignut veceras?
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Albrighton...

      Comment


      • I to kakav gol Albringtona, svaka cast.
        Berba car, kakva lucidnost, kakav gol.. sjecal se jos neko onoga protiv Celzija u Komjuniti sildu prosle godine? Gigs sam od sebe majstor, svaka cast, prelomio utakmicu sa onakvim golom. Runijev gol isto pokidao, ostalo sve rutina. To je fudbal.

        WBA slavio u gostima protiv Njukasla koji je jos jedna ekipa u nizu koja je samo na pocetku dobra, ostalo nista.

        Sutra cemo jos da vidimo Totenhem kako ce sa Celzijem, vrlo vazna tekma za oba kluba.

        Comment


        • Ne znam da li je negde spomenuto ali ni Ferdinand nece igrati u ponedeljak ( a mozda i duze, mada sumnjam ). Neko se nasali na Junajtedovom forumu, ali donekle je i istina - "Plasim se da ako ne kupimo nekog u januaru da cemo u februaru ostati bez igraca, ako se nastavi ovaj tempo povreda".
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Ne znam da li je negde spomenuto ali ni Ferdinand nece igrati u ponedeljak ( a mozda i duze, mada sumnjam ). Neko se nasali na Junajtedovom forumu, ali donekle je i istina - "Plasim se da ako ne kupimo nekog u januaru da cemo u februaru ostati bez igraca, ako se nastavi ovaj tempo povreda".
            Protiv Vigana nece biti potrebe da igra,Celsi,Liverpul su kiksnuli,Mancester sigurno nece,razmontirace ih...

            Comment


            • Originally posted by Vule_89 View Post
              Protiv Vigana nece biti potrebe da igra,Celsi,Liverpul su kiksnuli,Mancester sigurno nece,razmontirace ih...
              Ma jasno naravno. Samo sam se nadovezao na silne povrede ove sezone.

              Opet ne treba da se zanosimo kao na pocetku sezone. Samo polako mec po meci da se podize forma (koja je dosta u usponu), da se gradi samopouzdanje, da se igraci vracaju i dajte nam onda Siti.
              sigpic

              Comment


              • Utakmica Arsenal-Vulverhempton bice pomerena na utorak zbog strajka radnika javnog prevoza.

                Comment


                • Junajted je pospremio sve londonske klubove:

                  Arsenal 8-2
                  Chelseal 3-1
                  Spurs 3-0
                  QPR 2-0
                  Fulham 5-0

                  Final score: Junajted 21-3 londonski klubovi

                  Comment


                  • Au kakva statistika, svaka cast za ovo

                    Comment


                    • Tottenham :

                      Friedel; Walker, Gallas, King, Assou-Ekotto; Modric, Parker, Sandro, Bale; Van der Vaart, Adebayor.

                      SUBS - Gomes, Bassong, Kaboul, Rose, Kranjcar, Livermore, Pavlyuchenko.

                      Tu su i Bale i Adebayor .


                      Chelsea :

                      Cech, Bosingwa, Ivanovic, Terry (c), Cole, Ramires, Mikel, Meireles, Sturridge, Drogba, Mata

                      Subs: Turnbull, Ferreira, Romeu, Lampard, Malouda, Kalou, Torres

                      Moram da kazem da mi je Chelseava postava blago receno cudna ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Dale, prekide mi ritual postavljanja sastava Chelsea-ja pred svaku tekmu, ali oprosteno ti je...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Pa nema ovdje mnogo toga cudnog,samo je prije igrao Romeu a sada ce igrati Mikel,a nema Luiza pa ce Ivanovic na stopera a Bosingwa na beka kao sto su igrali i protiv Wigana
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Dale, prekide mi ritual postavljanja sastava Chelsea-ja pred svaku tekmu, ali oprosteno ti je...
                            Ti pazi hocel biti kakvog materijala za mene

                            Comment


                            • Originally posted by Fanta View Post
                              Ti pazi hocel biti kakvog materijala za mene
                              Istrcace ona veceras sigurno. Bice pakleno...

                              Gdje tebe da zapostavim, pa ne bih mogao spavati spokojno.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • to mi je drago cuti

                                Comment

                                Working...
                                X