Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mislim da za ovih 12,13 godina koliko pratim fudbal nisam sa vecim nestrpljenjem iscekivao novu sezonu,i to pogotovo Premijer ligu.Kao mladji sam navijao za Arsenal ( znate ono doba kada su stvarno igrali najlepsi fudbal na planeti,ono doba Anrija,Kanua,Bergkampa,Piresa,Ljunberga,Viere itd itd). Pre par godina mi se taj isti Arsenal malo smucio pa sam postao relativno neutralan. Trenutno su mi Man Utd i Liverpool (tek od prosle sezone) najdrazi. Koliko god cudno zvucalo-ubedjen sam da ce se bas izmedju ta dva legendarna kluba voditi bitka za titulu. Jednostavno zato sto su na vreme odradili prelazni rok,zato sto imaju iskusne i proverene trenere. Arsenalov trener(preduzetnik) radi svoj posao maksimalno dobro,samo sto taj posao vec 7 godina nisu titule,nego zarada para vlasnicima.I to je ok. Celzi cu posebno gledati ove sezone zbog fantasticnog mladog trenera.Ali ipak mislim da ce oni tek od sledece sezone da budu glavni favoriti. Nadam se da City nece uci u prva cetiri,ne zasluzuju to,kvare fudbal,koji je ionako na ivici da "propadne".Imaju katastrofalnog trenera,previse igraca,igraca koji su neslozni,nemaju igru.Znate i sami.

    Eto to bi bila analiza jednog laika

    Neka igre pocnu!
    Last edited by Ljuba90; 12-08-11, 14:57.

    Comment


    • #62
      Originally posted by mkjdo View Post
      Aj da se zapljunem i ovde.

      Definitivno, bez ikakve sumnje ove godine će opet borbu voditi Mančester i Čelsi! Pitanje je samo koliko će im ostali biti blizu, City, Liverpul, Arsenal...

      Mančesteru problem može da stvara u ovoj godini golman i plejmejker, čekamo da vidimo kako će da se do kraja avgusta razvija prelazni rok, jer plejmejker im je najveća boljka.

      Sa druge strane Čelsi isto ima taj problem, previše se lopta šalje na krila, i odatle pokušavaju da organizuju svaki napad. Mora postojati igrač u sredini koji će rasteretiti krilne igrače. Po meni Esien i Obi Mikel ovo što trenutno igraju u napadačkom smislu je nula, a svi znamo kako je Lapmpard odigrao prošlu sezonu.

      Liverpul opet mnogo igrača dovodi odjednom! Nikada nisam simpatisao taj klub, pa ajde da ne pišem o njima ništa, jer neće biti nepristrasno.

      City po meni jedini može da pomrsi račune ovde godine velikoj dvojci (nažalost samo je dvojka)! Ali opet očekujem mnogo oscilacija i ove godine u njihovoj igri!

      Summa summarum, Čelsi ili Mančester novi/stari šampioni, a mnogo zanimljivije za gledanje će biti borba za jevropu i opstanak, a to je i jedino što volim da gledam i pratim zadnjih pet godina u Premier ligi!
      Mancester Junajted ili Celsi ce da osvoje PL to je sigurno tu si 100% upravu...

      Comment


      • #63
        Napokon pocinje nova sezona najjace lige sveta... Mislim da ce borbu za titulu voditi Liverpul, Man. UTD., i Celzi. Kao veliki navijac Liverpula smatram da ce se titula vratiti na Enfilda, mada ce biti vrlo tesko. Povratak Dalglisa ohrabruje, plus odlicno odradjen prelazni rok, evo vidim da su doveli i Enrikea iz Njukasla, sto je odlican posao po meni. Trebao im je jedan dobar levi bek, a mislim da Aurelio i Insua nisu darasli izazuvu koji nosi sa sobom PL, a da se i dalje frosira Dzonson na levoj strani, e to je tek lose resenje, bar po meni. Mislim da ce Enrike imati veliko broj asistencija, posto ga krasi fantastican centarsut, a tu je Kerol koji je neprikosnoven u vazduhu, plus tu je sveprisutni i snalazljivi Kajt. Po meni je jedino skakljivo mesto u tim srce odbrane, nemam poverenja ni u Skrtela ni u Karagera, Ager je bio dobar, ali je znatno oslabio nakon teske povrede... Nadao sam se dolasku Dzonsa iz Blekburna posto smatram da je fantastican igrac i da bi taman dosao, ali on je izabrao Junajted, na zalost. Trebalo bi da liverpul krasi i dobra sredina sa velikim kreativnim potencijalom Dzerard, Henderson, Adam,Meireles, Akvilani(ako ne ode), tu je jos Lukas Leiva u kog ni malo nemam poverenja. Dolazak Dauninga trebao bi da otvori nove opcije na krilnim pozicijama, i mislim da je Dauning pun pogodak. Sve u svemu nadam se najboljem, plus tu je dodatna olaksica za Liverpul, posto ne igraju u Evropi tako da ce sve snage usmjeriti na PL.

        Sto se tice izlaska u Evropu, naravo treba spomenuti Arsenal, Siti, Totenhem, Everton(ako ne zakazu na pocetku sezone), i po meni vrlo enzgodni Sanderlend koji je odradio odlican posao u prelaznom roku. Doveli su O Shea i Brauna iz Junajteda, te sjajnog Juznokorejskog reprezentativca Dong, doveli su i ubicu sa distance Gardner koji je stigao iz Birmingema, Seba Larsona iz Brimingema, te Konora Vikama veliku nadu Engleskog fudbala koja tek treba da opravda ocekivanja...

        Sto se tice borbe za opstanak, siguran sam da ce borbu voditi, stvari gotovo sma siguran da ce ispast Vigan i Norvic, a u pokusaju da izbjegnu relegaciju ce biti Vulvsi, Q.P.R., i meni vrlo simpaticna ekipa Svonsija, jedini Velski predstavnik koji uz bucnu podrsku uvek fanaticnih navijac moze vrlo lako da izbori opstanak(iskreno se nadam)...
        We hate Notthingham Forest, we hate Everton, too,We hate Manchester United, but RED STAR, WE LOVE YOU!

        Comment


        • #64
          Dobrodosao na forum,Jesper,komsija
          Nadam se da ces biti aktivan.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • #65
            Dobrodosao na forum ;).

            Za pravi klub navijas,sto nas je vise navijaca Liverpoola to bolje
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • #66
              Jesper, dobrodosao, odlican prvi post, vidi se da navijas za pravi klub.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #67
                Dobrodosao Jesper, navijas za pravi tim, nadam se da ces biti aktivan!
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Hvala svima na dorodoslici Normalno da navijam za pravi tim, Red or dead :P
                  We hate Notthingham Forest, we hate Everton, too,We hate Manchester United, but RED STAR, WE LOVE YOU!

                  Comment


                  • #69
                    Nista od Liverpoola West Ham bi ih ladno uzeo.....

                    Comment


                    • #70
                      Brojimo sate/minute do pocetka nove sezone
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • #71
                        Promenjen je avatar, nameštena soba/stadion, ekran prebrisan alkoholom, pivo se 'ladi i hoću da umrem što više ne počinjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

                        Comment


                        • #72
                          Svima zelim atraktivnu, neizvesnu i uspesnu sezonu PL koju cemo zajedno pratiti. Ove godine su tu preduslovi koji je mogu uciniti jednom od najzanimljivijih od osnivanja.



                          Barclays Premier League 2011/2012 Season Promo

                          http://www.youtube.com/watch?v=HE84z...eature=related

                          Barclays Premier League 2011/12 - Promo - (HD)

                          http://www.youtube.com/watch?v=etupdTS_fgo
                          Last edited by Bogi; 13-08-11, 09:42.

                          Comment


                          • #73
                            Pogledao sam oba promoa i ceka nas luda sezona ja nisam pristalica niti jedne ekipe iz Engleske ali voleo bih da Liverpool ili Arsenal dodju do titule , navijam za dobre meceve i uzbudljivu sezonu
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #74
                              Počinje, počinje

                              http://www.premierleague.com/page/Home/0,,12306,00.html
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by mkjdo View Post
                                Promenjen je avatar, nameštena soba/stadion, ekran prebrisan alkoholom, pivo se 'ladi i hoću da umrem što više ne počinjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
                                http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                                http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                                http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                                Comment

                                Working...
                                X