Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Verovatno zbog sastava koji imaju,po meni bice 4

    Comment


    • #47
      Van Persi i Walcott su lakše povređeni nije ništa ozbiljno a što se tiče prognoza sumljam da će United završiti prvi više tipujem na City i eventualno Čelsi iz drugog plana što se Arsenala tiče sa ovakvom odbranom kakva je bićemo prezadovoljni četvrtim mestom ako se eventualno dovede Kejhil ili Samba ja mislim da možemo da se nadamo prva 2 mesta
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • #48
        mislim da ce Chelsea da objasni ove sezone


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • #49
          http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/14485169.stm

          Samo jedan mec je odlozen za vikend, Totenhem - Everton. Ostalo ce teci po planu. U Totenhemu su i bili najgori neredi prethodnih dana pa je odluka razumljiva i zdravorazumska. Treba ocekivati manju posetu i mnogo policije. No ono sto je nam najbitnije, PL ce poceti na vreme i nece biti utakmica za nadoknadjivanje.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #50
            Originally posted by Duka View Post
            mislim da ce Chelsea da objasni ove sezone
            Ja mislim da ce Villas-Boas biti prvi otpusteni manager u sezoni.

            Comment


            • #51
              Ja mislim da ipak nece ali ce on biti promasaj u Celziju i to veliki i to ce se uskoro videti ...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #52
                Mislim da je Villas-Boas,skoro rame uz rame sa Murinjom(kada je dolazio u Celzi),strasan posao je odradio u Portu,pa pogledaj kakav je tamo tim napravio,strasni igraci,i mozda bi daleko dogurao u LS ove godine sa njima(posto je Murinjo isto tako prvo LE,pa LS ),i sada govoriti da ce los biti u Celziju konstatno,daj razloge i argumente?
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • #53
                  Ma daj te Boas je dobar trener u ostalom da nije dobar ne bi zavrsio proslu sezonu sa samo 2 poraza...Celsi mozda sa njim da osoviji i LS...

                  Comment


                  • #54
                    Cela prica o Viljas Boasu je besmislena dok Celsi ne odigra nekoliko meceva, od cega bar jedan sa jakim protivnikom, pa da vidimo od cega je. Licno mislim da ce biti uspesna prica, mozda cak uspesnji i od Murinja, ali videcemo.

                    @amare

                    Za LS pogotovo ove godine je dosta rano, trebace mu neko vreme da uvede svoj sistem, upozna igrace, dovede nove, uigra se sa strucnim stabom, izvrsi selekciju itd. Nije ovo igrica vec realan zivot. Jako je tesko, da ne kazem nemoguce, da trener u prvoj godini osvoji LS, pogotovo tako mlad. I nemojte ovde pominjati Gvardiolu, jer je Barsa jako specifican klub.
                    Last edited by Nebojsa; 12-08-11, 11:49.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #55
                      hmm videce svi oni koji ne veruju na kraju sezone...verovatno ce da se vidi u 5 kolu vise nego dovoljno...
                      i jos samo da se dovede jedan veznjak i jedno krilo i vec je 30% posla obavljeno...

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Cela prica o Valjas Boasu je besmislena dok Celsi ne odigra nekoliko meceva, od cega bar jedan sa jakim protivnikom, pa da vidimo od cega je. Licno mislim da ce biti uspesna prica, mozda cak uspesnji i od Murinja, ali videcemo.

                        @amare

                        Za LS pogotovo ove godine je dosta rano, trebace mu neko vreme da uvede svoj sistem, upozna igrace, dovede nove, uigra se sa strucnim stabom, izvrsi selekciju itd. Nije ovo igrica vec realan zivot. Jako je tesko, da ne kazem nemoguce, da trener u prvoj godini osvoji LS, pogotovo tako mlad. I nemojte ovde pominjati Gvardiolu, jer je Barsa jako specifican klub.
                        De ljudi manite se tih besmislenih prognoza sta ce biti....covjek je pod ogromnim pritiskom, to niko ne moze sa sigurnoscu znati sta ce se desiti.

                        Slazem se s tobom u potpunosti! ;)
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • #57
                          Evo i ja da napisem par stvari na ovu zanimljivu temu oko velike cetvorke, ako moze.

                          Po mom skromnom misljenju, najveci favorit za osvajanje PL ove sezone je Mancester Junajted. O Ser Aleksu ne treba puno govoriti. Doveli u Janga, Dzonsa, De Geu, vratili su se Velbek i Kleverli. Sve su to dobri igraci, mada bih ja na golu vise voleo da vidim Lindegarda. Mec sa Sitijem je dokazao da kada zeli taj tim moze da igra jezivo dobro. Strasno su jaki po bokovima, u veznom redu standardna prica. Videcemo kako ce se odvijati stvari oko Snajdera. Ako on ne dojde, Runi ce zadrzati svoju ulogu koja je jedan od presudnih faktora u igri ovog tima.

                          Celzi je doveo strasnog trenera cija je specijalnost skautiranje protivnika i vec u strartu imaju tu prednost u odnosu na ostale pretendente na titulu. Medjutim, puno stvari ce zavisiti od veznog reda. Napad je kompletan-Tores, Stardiz(ako ne ode), Lukaku i naravno Drogba koji itekako nije zavrsio svoj posao u Celziju. Ali ako iza njih ne budu dovoljno agilni igraci, oni ce ponovo biti osudjeni na konstantno vracanje na polovinu po loptu itd, sto smo vec vidjali u zavrsenoj sezoni. Ako uspeju da dovedu jednog dobrog plejmejkera, koji bi pravio drustvo Lampardu i zadnjem veznom igracu, sanse bi im se povecale. Pocetkom leta su me mnogo podsecali na Milan 2008.g., koji je bio na putu da se totalno igracki raspadne jer je pokusana smena generacija koja nije uspela. Ipak, sa AVB im je buducnost svetla.

                          Arsenal je skoro sigurno ostao bez Fabregasa i Nasrija. Videcemo ko ce njih da zameni. Veliki majstor Venger ne odustaje od svoje 4-2-3-1 koju ceo zivot forsira, ali bez uspeha od 2004.g, sto je veoma dug niz neuspeha za takav klub. Cesto volimo da kazemo ''onaj Arsenal'', misleci na tim u kome su igrali Zilberto, Viera, Pires, Bergkamp, Fredi, Anri, Kol itd. Oni su mogli da igraju lep fudbal i uzimaju trofeje. Verovatno to zele navijaci Arsenala ponovo da vide. Red bi bio da Arsavin i Rosicki odigraju kao na EP 2008.g. odnosno EP 2004.g. U jednom trenutku je bila aktuelna informacija da ce novi Tobdzija biti Barton. Mislim da je on tip igraca koji nedostaje ovoj ekipi. Videcemo sta ce biti sa Kejhilom i Danom.

                          *I Liverpul. Ovo bi mogla da bude njihova sezona. Enrike, Henderson, Adam, Dauning, Doni. Tu su od zime Kerol i Suarez. Odavno nisam video da neki tim ovoliko pojacava vezni red igracima koji su se izuzetno afirmisali u upravo zavrsenoj sezoni. Veliki su to poslovi. S obzirom na to da ne igaju u Evropi, mogu da se maksimalno posvete domacim takmicenjima. Povratak u barem prve cetiri ekipe lige je sigurno primaran cilj, a po igrackom kadru izgleda jako dostizan, a mozda i lako savladiv.

                          To su te cetiri velike ekipe engleskog fudbala. Pisao sam nepristrasno jer zaista nisam navijac nijedne od njih. Nadam se da mi necete zameriti na duzini posta. Sigurno je da ovde ima boljih poznavaoca velike cetvorke od mene, tako da necu puno pisati na ovu temu.

                          PS U pravu ste kada kazete da treba sacekati pocetak sezone i pre meceve, ali ovo je bio samo mali osvrt. A i pocetak je sutra, ko ce da doceka.
                          Last edited by Bogi; 12-08-11, 14:16.

                          Comment


                          • #58
                            Bogi čemu tolika skromnost, kao da smo svi mi ovde ostali neki stručnjaci

                            Mene zanima isto Liverpul. Koliko mogu u ovoj sezoni, da li im je potrebno da se uigraju prvo, a i nema im kapitena i najboljeg igrača odmah na startu. Možda bi njihove najbolje partije mogli da očekujemo u drugom delu sezone pogotovo jer neće igrati uopšte Evropu i biće svežiji od konkurencije a i dok se uigraju ovi igrači. Mada ako su svi kao Suarez koji se veoma brzo privikao onda im nema zime. Samo se nadam da na Enfildu neće gubiti bodove...

                            S druge strane Junajted je mnogo jak. Imaju još jači sastav nego prošle sezone, imaju veru u sebe da mogu da osvoje sve naredne sezone zbog ogromnog uspeha prošle sezone i u PL i LŠ. Čičarito možda bude još efikasniji ove sezone. Doveli su Janga koji je vrhunski fudbaler. Favoriti su za titulu sigurno. Značaj Fergusona da i ne spominjem...

                            U Čelsi se nadam da može nešto da uradi. Boaš je već sada odličan trener, ima dobre igrače. Jedva čekam da vidim kako će Lukaku igrati u prvoj sezoni. Samo da dođe taj dugo očekivani plejmejker na sredini...

                            Siti bi mogao da osvoji isto ligu, u to nema dileme. Arsenal verovatno isto ko svake godine, ućiće u TOP 4 verovatno i to je to.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • #59
                              Bogi - isto tako mislim i ja, samo mi bilo mrsko pisati.
                              Uglavnom, ova sezona ce biti spektakularna!
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • #60
                                Aj da se zapljunem i ovde.

                                Definitivno, bez ikakve sumnje ove godine će opet borbu voditi Mančester i Čelsi! Pitanje je samo koliko će im ostali biti blizu, City, Liverpul, Arsenal...

                                Mančesteru problem može da stvara u ovoj godini golman i plejmejker, čekamo da vidimo kako će da se do kraja avgusta razvija prelazni rok, jer plejmejker im je najveća boljka.

                                Sa druge strane Čelsi isto ima taj problem, previše se lopta šalje na krila, i odatle pokušavaju da organizuju svaki napad. Mora postojati igrač u sredini koji će rasteretiti krilne igrače. Po meni Esien i Obi Mikel ovo što trenutno igraju u napadačkom smislu je nula, a svi znamo kako je Lapmpard odigrao prošlu sezonu.

                                Liverpul opet mnogo igrača dovodi odjednom! Nikada nisam simpatisao taj klub, pa ajde da ne pišem o njima ništa, jer neće biti nepristrasno.

                                City po meni jedini može da pomrsi račune ovde godine velikoj dvojci (nažalost samo je dvojka)! Ali opet očekujem mnogo oscilacija i ove godine u njihovoj igri!

                                Summa summarum, Čelsi ili Mančester novi/stari šampioni, a mnogo zanimljivije za gledanje će biti borba za jevropu i opstanak, a to je i jedino što volim da gledam i pratim zadnjih pet godina u Premier ligi!

                                Comment

                                Working...
                                X