Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To Ashley kralju !

    Manchester ne volim , ali on mi je u vrhu najdrazih igraca u EPL

    Zasluzio je davno da zabije , sad je konacno uspio .

    Ja ne gledam , jer mi svaki stream stopa
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Gde bas sad da se povredi Velbek?

      Comment


      • e pa sad je najbitnije da se arsenal ne obruka...posto od pobede nema nista...

        Comment


        • Ovo ce biti agonija za Arsenal, bice najsporijih 90 minuta u njihovom zivotu. Ali jbg, kad im igra neka boranija.
          Cak imaju srece sto je tek trece kolo i jos traje prelazni rok, dovesce nekog sigurno, opravice se neki igraci, verujem da ce se vratiti u vrh do kraja sezone. Ali o tituli mogu samo da sanjaju.
          sigpic

          Comment


          • Jebem ti zivot,koliko mi krivo za Danny Welbeck,ovo bi mogo da bude prelomni momenat u njegovoj karijeri

            Comment


            • izgleda da Arsenal u prva 3 kola nece postici ni jedan goll...

              Comment


              • Kako nas krade ovaj nas sudija,penal smjesan,Arsavin crveni,lopovi,svi nas kradu,ali dzaba najbolji smo. Velbek se povredi jebem ti srecu,ali vratice se jaci. Jang objasnjava, Gea je najbolji golman na svijetu xD,bravo majstore.Imperija uzvraca udarac!
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Svaka cast za De Heu, kako je lose poceo, sad konacno dobija samopouzdanje. Arsenal se raspada, zalosno je gledati ih.

                  Jel zna neko ko je ovaj komentator koji prenosi Man Utd - Arsenal, i da li je to isti onaj koji je prenosio Komjuniti sild?
                  http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                  http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                  http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                  Comment


                  • 3-0 a ni poluvreme nije proslo...tesko navijacima Arsenala...

                    Comment


                    • Vratice se Velbek brzo,ne brinite se

                      Ovo utakmica je bila gotovo i pre nego sto je pocela.

                      Comment


                      • Jadan Ščesni ništa nije mogao
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Plavusa View Post
                          Svaka cast za De Heu, kako je lose poceo, sad konacno dobija samopouzdanje. Arsenal se raspada, zalosno je gledati ih.

                          Jel zna neko ko je ovaj komentator koji prenosi Man Utd - Arsenal, i da li je to isti onaj koji je prenosio Komjuniti sild?
                          cini mi se da jeste onaj sto Aguera zove Agero...

                          Comment


                          • Originally posted by Plavusa View Post
                            Svaka cast za De Heu, kako je lose poceo, sad konacno dobija samopouzdanje. Arsenal se raspada, zalosno je gledati ih.

                            Jel zna neko ko je ovaj komentator koji prenosi Man Utd - Arsenal, i da li je to isti onaj koji je prenosio Komjuniti sild?
                            Ovaj komentator je Nebojsa Viskovic, a komentator koji je prenosio Komjuniti sild je cini mi se Srdjan Radojevic ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Jadan Ščesni ništa nije mogao
                              Pao sam i na kladzi.

                              Igrao sam 2-3. Mislio sam da nece ovako furiozno ualiti 3 komada...a bice do kraja jos golova.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Welbeck,Young,Rooney Ne zna se koji je lepsi
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X