Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Tmurnijeg fudbala odavno nije bilo!i posle ne valja JelenSL...cc...Pa ovo vade samo publika i njihove emocije tokom mecha....katastrofa!
    Razlika je ta sto su ovi ljudi sposobni da igraju totalni fudbal a igraci iz JSL ne. Sad, danas takva tura nadosla.

    A covek koji me iz meca u mec sve vise odusevljava je Hoze Enrike. Samo 6 miliona, kako igra moze se reci da je free transfer.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Nije svaki derbi prepun sansi i visokog tempa....

      Tvrda utakmica zasad, niko ne zeli prvi primiti gol.
      znam ja to care,ali odavno nije bilo tuznijeg poluvremena(utakmice)!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Razlika je ta sto su ovi ljudi sposobni da igraju totalni fudbal a igraci iz JSL ne. Sad, danas takva tura nadosla.
        ma da...ali brate ovo je bilo jezivo poluvrijeme..


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          znam ja to care,ali odavno nije bilo tuznijeg poluvremena(utakmice)!
          Jbg ja sam se nagledao svakakvih poluvremena, tako da mi ovo nije nesto nepoznato...
          Strpis e, mozda u nastavku padne gol, a i ako ne padne nije smak svijeta.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Gigs mora napolje.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • HAhahaha , ko zna zna !

              Stevie majstore
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Chelsea-Everton

                Everton je u losoj formi u zadnje vrijeme,izgubili su zadnje dvije utakmice u PL.Nije ovo nista novo za njih,cesto oni lose pocnu sezonu,ali se onda konsolidiraju i krenu na bolje.Everton je nazalost jedna od ekipa koja se nema preventivni nacin da se zastiti od gubitka najboljih igraca,tako je bilo i ove sezone jer su izgubili ponajboljeg iz svojih redova Artetu.Uvijek su bili neugodan protivnik za sve ekipe iz samog vrha PL(posebno na svom terenu) i tako ce biti i sada,iako punih 17 godina nisu dobili na SB-u u okviru Lige.Chelsea igra dosta dobro ove sezone,posebno raduje povratak u dobru formu Franka Lamparda koji je protiv Boltona igrao odlicno.Sticajem okolnosti i trenutnim rasporedom dva Manchestera,Chelsea bi se u narednom periodu mogao jos vise pribliziti ili cak prestici svoje rivale,ali je za taj cilj pobjeda protiv Evertona neophodna.Ove godine Chelsea igra dosta napadacki,pa bi mogli vidjeti dosta golova i ovdje(prosle godine na ovom stadionu nesretno zavrsilo remijem),ali je klub iz Londona ipak favorit.Nazalost necemo vidjeti ni Torresa zbog crvenog kartona,u napadu ce zaigrati Drogba ili Anelka.Ono sto je sigurno je da Everton nece nastaviti ovako lose kao dosad,ali se nadam da ce danas izgubiti jer Chelsea mora dobiti.Boas vjerovatno nece previse mijenjati sastav u odnosu na ranije i ocekuje se njegova 4-3-3 formacija,a vidjet cemo sta ce postaviti fenomenalni Moyes.Ono sto je jos bitno spomenuti je da ce mnogo zavisiti i koliko je ova reprezentativna pauza uticala na igrace,Chelsea je do te pauze igrao jako dobro,a za Everton je mozda dolsa u najbolje vrijeme da se malo pregrupisu.Moyes bi sigurno bio prezadovoljan bodom,ali u AVB racuna na pobjedu kojoj se i ja nadam...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Giiiigs
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Berbatov ni na klupi, Runi, Cicarito, Nani, Valensija, Anderson gazi bre slepca izlapelog! Da ne pricamo o penalu i onoj kradji protiv Celzija, ne bi ni bili prvi a nece ni biti, bravo Liverpul bravo!

                    Comment


                    • Kada se Ferguson zajebava i salje djecu i Gigsa,a na klupi ostavlja,Nanija,Runija i Andersona,eto mu sad.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Bilo je uspešnih zajebavanja i to vrlo, pa nam je tada bilo smešno i sprdali smo se sa protivnicima.

                        Manda jesi li ti video taj kontakt između Ferdinanda i Adama?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Kada se Ferguson zajebava i salje djecu i Gigsa,a na klupi ostavlja,Nanija,Runija i Andersona,eto mu sad.
                          Njemu je vec vreme za penziju,utakmicu koju gleda celi svet a on ubacuje drugu postavu...

                          Comment


                          • Bio je kontakt,mali,ali dovoljan za faul,iskusno je Adam pao.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Neka im je rekao Chicarito i Fergiju i ovim iz LFC
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Evo ga Cica...

                                Comment

                                Working...
                                X