Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Murinjo treba da se dokaze? On je dosao u tu englesku i u prve dve sezone ovako ***em po glavi izlupao i Fergusona i Wengera. Kako ih je samo surovo izdominirao.
    Ali sa kojim budzetom ? Kazem voleo bih da ga vidim u situaciji da nema toliko novca na raspolaganju. Da vidimo kako bi se onda snasao i da li bi osvojio nesto.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Ali sa kojim budzetom ? Kazem voleo bih da ga vidim u situaciji da nema toliko novca na raspolaganju. Da vidimo kako bi se onda snasao i da li bi osvojio nesto.
      Rizikujem da mi opadne jos vise ali moram da ti odgovorim. Najdominatnija sezona, bar jedna od u istoriji fudbala sa 0 evra. Ibrahimovic za Etoa i 50 miliona od tih para napravio tripletu. Tripleta sa Portom ( OH MY FUCKING GOD SA PORTOM, DECO BIO KONOBAR 4 GODINE PRE PRELASKA U PORTO) sa Realom prekinuta dominacija farse, sa Celzijem unisteni Mancester Liverpul i Arsenal. Najbolji trener ikada.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Rizikujem da mi opadne jos vise ali moram da ti odgovorim. Najdominatnija sezona, bar jedna od u istoriji fudbala sa 0 evra. Ibrahimovic za Etoa i 50 miliona od tih para napravio tripletu. Tripleta sa Portom ( OH MY FUCKING GOD SA PORTOM, DECO BIO KONOBAR 4 GODINE PRE PRELASKA U PORTO) sa Realom prekinuta dominacija farse, sa Celzijem unisteni Mancester Liverpul i Arsenal. Najbolji trener ikada.
        POTPIS ;)

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Rizikujem da mi opadne jos vise ali moram da ti odgovorim. Najdominatnija sezona, bar jedna od u istoriji fudbala sa 0 evra. Ibrahimovic za Etoa i 50 miliona od tih para napravio tripletu. Tripleta sa Portom ( OH MY FUCKING GOD SA PORTOM, DECO BIO KONOBAR 4 GODINE PRE PRELASKA U PORTO) sa Realom prekinuta dominacija farse, sa Celzijem unisteni Mancester Liverpul i Arsenal. Najbolji trener ikada.
          To sa Portom si skroz u pravu i zbog toga ga i postujem. Mrzim sto cu ovo reci, ali po meni je Ferguson najbolji trener ikada.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Nije isto 92 i danas 10 miliona. Kako nisu rastrosni. Korporacija, gledaj englesku gamad kako trosi.
            Sto onda uopste pratis engleski fudbal?!
            A po nick-u, utvrdicu da pratis NBA... sam sebi protivrecis...

            Originally posted by Topdzija View Post
            Ali sa kojim budzetom ? Kazem voleo bih da ga vidim u situaciji da nema toliko novca na raspolaganju. Da vidimo kako bi se onda snasao i da li bi osvojio nesto.
            U potpunosti se slazem! Doveo je koga je zeleo... Ali to svakako ne umanjuje da je odlican trener!

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Sto onda uopste pratis engleski fudbal?!
              Ne volis sve predmete pa opet ucis. Kao neko ko sutra zeli da bude sportski novinar duznost mi je da pratim sve sto mogu od sporta.

              Comment


              • [QUOTE=Sir Giggsy;769607]Sto onda uopste pratis engleski fudbal?!

                Ma on i da ne prati zna previse... Voli LBJ da dominira situacijom Pametnijeg momka u zivotu upoznao nisam... Malo je budala ali o sportu zna previse.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Da li je moguce da i dalje postoje ljudi koji sumnjaju u Murinja?!!?! Covek je u svim mogucim uslovima, sa svim mogucim timovima osvojio sve moguce lige i kupove,sa parama ili bez njih. Koje je to pare imao u Portu? Koje je to igrace doveo u dok je bio u Interu? Meni je i dalje enigma kako je on sa onakvim timom Intera uzeo LS? pa ja sam se sprdao bio da taj tim treba da ispadne iz Serie A. Odgovorno tvrdim da ne postoji trener na svetu koji bi uradio to sto je uradio on sa Interom i Portom. a bogami i ovo sto je uradio u Celziju i Realu nije bas svakodnevno
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Ne volis sve predmete pa opet ucis. Kao neko ko sutra zeli da bude sportski novinar duznost mi je da pratim sve sto mogu od sporta.
                    Nek' ti je sa srecom onda... Lako cemo te prepoznati po tvojoj "ljubavi" prema United-u...

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Rizikujem da mi opadne jos vise ali moram da ti odgovorim. Najdominatnija sezona, bar jedna od u istoriji fudbala sa 0 evra. Ibrahimovic za Etoa i 50 miliona od tih para napravio tripletu. Tripleta sa Portom ( OH MY FUCKING GOD SA PORTOM, DECO BIO KONOBAR 4 GODINE PRE PRELASKA U PORTO) sa Realom prekinuta dominacija farse, sa Celzijem unisteni Mancester Liverpul i Arsenal. Najbolji trener ikada.
                      Nije sve to uradio iz prve, ali kad god je dostigao vrhunac u bilo kom klubu je kidnuo sledece sezone kako ne bi seldece sezone usledilo razocarenje kod navijaca.Nije bio uz klub ni u dobru ni u zlu, to ce mu mnogi zameriti.Za Porto dubok naklon , ali svuda gde je bio klubovi su mu bili finansijski najmocniji u toj ligi.U Celziju i Realu je doveo svakog igraca kog je pozeleo i tako je krpio pozicije i ne bi trebalo nista da cudi ta njegova dominacija, pogotovo u Engleskoj.U Interu je samo nastavio dominaciju, i na nasu veliku radost sreca ga je sluzila u polufinalu i u finalu LS zato sto je bajern igrao bez Riberija, pa im je donekle tada bio olaksan posao, jer su se fokusirali samo an Robena.

                      Comment


                      • Mozete vi da pricate sta hocete, Fergie je najveci trener zadnje 2 i po decenije, a kao sto kaze Topdzija, Murinjo ima jos mnogo toga da pokaze. Pobegao je iz Celsija kada mu je bilo tesko. Nek uzme neki klub sa minimalnim budzetom pa da ga vidimo. Napraviste od titule City-a svasta. Osvojili su je ponajvise na srecu, ali jednim delom je i Ferguson kriv, ali kako god, opet je Fergie najveci trener gledajuci zadnje 2 i po decenije pa i vise, Mancini mu nije ni do klena. Desava se i da najbolji imaju losu sezonu.
                        Last edited by colke995; 14-05-12, 21:44.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Nek' ti je sa srecom onda... Lako cemo te prepoznati po tvojoj "ljubavi" prema United-u...
                          Ne samo prema Unitedu, nego i Arsenu Wengeru. Sve najbolje u novinarskoj karijeri.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Nije sve to uradio iz prve, ali kad god je dostigao vrhunac u bilo kom klubu je kidnuo sledece sezone kako ne bi seldece sezone usledilo razocarenje kod navijaca.Nije bio uz klub ni u dobru ni u zlu, to ce mu mnogi zameriti.Za Porto dubok naklon , ali svuda gde je bio klubovi su mu bili finansijski najmocniji u toj ligi.U Celziju i Realu je doveo svakog igraca kog je pozeleo i tako je krpio pozicije i ne bi trebalo nista da cudi ta njegova dominacija, pogotovo u Engleskoj.
                            Lampard, Terry, Fereira, Carvalho, Drogba, Joe... Svi su oni bili odlicni prospecti ali niko od njih nije bio ono sto su bili posle Murinja, svi su bili moze a ne mora a on kao najveci koji postoji nije promasio, sve ih je odveo po 2 stepenika u vis.

                            Deo posta koji si napisao vezano za finalnu utakmicu LS je toliko laicki i amaterski da necu da prokomentarisem uopste. Ako stvarno mislis to sto si napisao onda ti dzaba 1000 pametnih postova ovde.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Nije sve to uradio iz prve, ali kad god je dostigao vrhunac u bilo kom klubu je kidnuo sledece sezone kako ne bi seldece sezone usledilo razocarenje kod navijaca.Nije bio uz klub ni u dobru ni u zlu, to ce mu mnogi zameriti.Za Porto dubok naklon , ali svuda gde je bio klubovi su mu bili finansijski najmocniji u toj ligi.U Celziju i Realu je doveo svakog igraca kog je pozeleo i tako je krpio pozicije i ne bi trebalo nista da cudi ta njegova dominacija, pogotovo u Engleskoj.U Interu je samo nastavio dominaciju, i na nasu veliku radost sreca ga je sluzila u polufinalu i u finalu LS zato sto je bajern igrao bez Riberija, pa im je donekle tada bio olaksan posao, jer su se fokusirali samo an Robena.
                              E ovako bi trebao da pise jedan objektivni sportski novinar!

                              Comment


                              • pozz novi sam na forumu... vidim vode se zestoke rasprave ovde Samo da izrazim podrsku mom GGMU i zaljenje zbog onoga od juce... prvo nisam verovao da imamo puno sansi, a kada sam pomislio da je nasa titula....
                                Nadam se da ce ovo leto timovi biti aktivni na trzistu, pokupiti sto bolje igra sa trzista pa da sledece sezone imamo jos uzbudljiviju PL! Sta mislite o pojacanjima za sledecu sezonu? Podolski je vec dosao u Arsenal, Vertongen koliko sam razumio u Totenhem... a evo danas citam Celsi daje 15 mil i Torresa za Falkaa.... I sta mislite idu li Bejl i Modric iz Totenhema?

                                Comment

                                Working...
                                X