Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Nema dana da nas neko ne pomene, trn u oku!
    Pogledaj ovoga ispod tebe, nekako se najvise radujete sto ja razumijem
    Mumi je primjer navijaca
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Fanta View Post
      Nazalost ne poznajem nikoga takvog. Na ovim prostorima a pogotovo kod nas u BIH nema puno takvih pravih navijaca Citya. Evo dao bi ruku u vatru da u Bosni ne postoji 5 PRAVIH navijaca ovog kluba.

      Mamba: naravno da mi je kirivo. Imali su sve u svojim rukama i klocevi prokockase sve to u par minuta. Mada nisu oni krivi, mi smo.

      LBJ... : nadam se da si sretan kao i svi oni navijaci Citya u Engleskoj kojih ima vise od navijaca Uniteda, kako ti to kazes vec.
      Ne u Engleskoj nepismeni nego u Mancesteru.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Pa nadji mi tri prava navijaca Sitija koji su navijali za njih dok su bili Dickov, Vancop, Bisop, Viver i drugari, ja ih nesto ne vidim
        Ne racunam tu Liverpulovce, oni se mogu radovat' ali titula nije njihova.
        Ma znam da ih nema , nego eto ljepse zvuci samo cestitati bez buducih

        Auu jadan ti sad radi bolda

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          NEGO STA SAM hahahhahhah gazi junajteda smrdljivog
          Ne dotice me nimalo to tvoje likovanje, slobodno nastavi da pravis ... od sebe...

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Pogledaj ovoga ispod tebe, nekako se najvise radujete sto ja razumijem
            Mumi je primjer navijaca
            Mene zabole za Siti, ja navijam za Liverpul. Nisam se nesto ni radovao, drago mi je zbog Stefana, Ace, Edina, Karlosa i Maria i uzivao sam u ludilu od poslednjeg kola. Da je Arsenal pa bih se i radovao jer ih gotivim ovako, najvise od jacih posle Liverpula. A ovi nadam se uzese prvu i poslednju.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Pogledaj ovoga ispod tebe, nekako se najvise radujete sto ja razumijem
              Mumi je primjer navijaca
              Ja iskreno priznam koliko vas mrzim

              Fergie slavi titulu,a Edin ga zabija pa onda i Aguero.Mogao sam umrijeti od srece.Ne znam sta mi je draze sto je Dzeko zasluzan jednim djelom za titulu ili sto se Fergie Stars zvaka ponadao da ima titulu.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Nije se uopšte SAF radovao niti slavio.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Koliko se meni ucinjelo SAF je samo mirno sjedio
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Ja iskreno priznam koliko vas mrzim

                    Fergie slavi titulu,a Edin ga zabija pa onda i Aguero.Mogao sam umrijeti od srece.Ne znam sta mi je draze sto je Dzeko zasluzan jednim djelom za titulu ili sto se Fergie Stars zvaka ponadao da ima titulu.
                    Pa mozes se ti radovati, ali pored ovakvog City-a, United-a, Arsenal-a, Tottenham, Chelsea-a, Newcastle-a, tesko da ce vas Liverpool igrati LS sledecih par godina. Ajde necu da preterujem, Newcastle bolje da ne ubrajamo tu jer ce vervatno dosta igraca rasprodati...
                    Ja se sada ne rugam, samo iznosim cinjenice.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Koliko se meni ucinjelo SAF je samo mirno sjedio
                      I po završetku pozdravljao publiku, igrače (pljeskajući). Znamo kako izgleda kada se Ser raduje.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Totenhem ce isto propasti, Bejl se vec povezuje sa Barsom, a pre ili kasnije ce ostati bez njega.Oni su samo prolazni.Ne mogu oni opstati na duze staze sa najboljima, tacnije ne mogu se boriti sa finansijskim jacim klubovima za koje znamo ko stoji iza njih.

                        Comment


                        • Meni se fudbal zgadio...

                          Comment


                          • Ja sam pre svega srecan sto zivim u ovom vremenu i sto sam mog'o da pratim ovakvo prvenstvo i ovakav mec, ovo se ne vidja cesto, gotovo nikad! Titula nije odlucena do kraja, bukvalno do kraja, Fergi u donjem desnom uglu kad je cuo da ga je Aguero dao, pocinje da bledi.

                            Nema sta, cestitke Sitiju i njegovim navijacima, bilo da su pravi, bilo da su krivi, bilo da navijaju za njih od 2008., od danas, od juce, neka im je srecno! Bas mi je drago sto su tu bili Kolarov i Dzeko, jos sa zastavama svoje zemlje! I Savica treba napomenuti.

                            Drago mi je sto je QPR ostao, bolje oni nego Bolton, barem su meni drazi.

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              Meni se fudbal zgadio...
                              Pa onda ga nemoj gledati.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Kako ce mocni Arapi da se sprdaju sad...Opet ima da dovedu koga zamisli Mancini i opet ce da se muce da osvoje ali osvojice verovatno...Sem ako Chelsea ne osvoji sto bi bilo zadovoljavajuce
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X