Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Javite mi kad nabavimo sposobnu odbrambenu liniju.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ajmo Robine jos jedan. . .
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Miko odrobijacu te majke mi moje mile ajde bre idi radi nesto skloni se sa ove teme jos mi ti trebas da mi dizes pritisak
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • RVP omasi zicer

          @Gangrena , samo za tvoju informaciju , i ja navijam za Arsenal , imam ih na tiketu ;) ...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • SUDIJA, OPSTIM TI SA SESTROM!
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Sta smo sve promasili AAAAAAAAAAA
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Nista, treba da se nadamo da Tottenham i Newcastle nece pobediti sutra i onda je na nama sve sledece nedelje protiv WBA. .
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • mrs u pm, da bog da ostali i bez lige evrope, slepci slepacki!

                  Comment


                  • Dobro je ajde, smirujte se polako, ovo vodi u unistavanje teme.
                    sigpic

                    Comment


                    • Niko ne poklanja pobedu. To Arsenal ne moze ili nece da shvati, pa se 70min zajebavaju, a onda pokusavaju da za 20 minuta sve isprave. Ne ide.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • A ne mogu promasit ovoga golmana u pm, trebaju da vjezbaju da daju gol sa dva metra.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jos jedna odlicna utakmica ove sezone u ligi pogotovo za neutralne navijace.Paul Lambert radi cuda sa ovom ekipom jer je ovo poprilicno limitiran tim i realno po igrackom kadru jedan od losijih timova u ligi.Arsenal sebi zakomplikovao situaciju i mislim da bi ih Tottenham mogao presitici jer imaju dvije utakmice iz kojih bi trebali uzeti 6 bodova a nece Arsenal lako sa WBA.Wenger ako zeli nesto da napravi iduce sezone prvo mora mjenjat golmana pa onda od odbrane gdje fale 2 igraca pa nadalje.Sudjenje ocajno prvo nije svirao penal Norwich-u pa je zatim Ramsey mirne duse mogao crveni dobit i onda na kraju prvo ne svira ofsajd a zatim ni penal kad je Van Persie oboren.

                          Broj navijaca Bayern-a se svakim danom sve vise povecava
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Pol je uveo Kanarince iz Lige 1 u Championship i odmah odatle u PL i sad radi ovo sto radi. Voleo bih da ga vidim u Liverpulu, ako ne sad onda jednog dana.
                            sigpic

                            Comment


                            • Luda, ali odlična utakmica, prava fudbalska "ljepotica". Ovaj Arsenal stalno igra takve utakmice. U slučaju pobjeda Newcastlea i Tottenhama Arsenal ide ispod njih, a činilo se kao da su sigurno izborili Ligu Prvaka, no to ti je Engleska Premier liga, to je njena draž.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Ja verujem da Arsenal ostaje treci. Aston Villi trebaju bodovi za opstanak tako da ocekujem nereseno sa Tottenhemom, a sto se Newcastle-a tice ocekujem pobedu Man Citya.

                                Tako da za sutra:
                                A.Villa - Tottenham X
                                Newcastle - M.City 2
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X