Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Sto,mislis da nam ne treba jos jedno krilo?Onda smo ful pokriveni na krilu.2 desna,2 lijeva.
    Cicar mi se uopste ne svidja i ja bi ga se odma odrekao.
    Kad si rekao Adam mislio sam na ludog Carlija. Sanjam coveka, strasno. A pored Nanija, Valensije, Janga, Gigsa i Parka ne vidim sta ce tu jedan sablonski igrac koji bi dosta kostao.

    Cicarito nije igrac za velike nego za najvece utakmice. Ima slabiju sezonu jer Velbek isto odlicno igra ali pouzdanijeg dzokera nema.
    sigpic

    Comment


    • Ma kakvi,necemo da usporavamo igru
      Gigs je sad srednjak,nece ni on vjecno.Po potrebi ce uci na krilu,zavrnuti ali mora se SAF okrenuti mladjima.Ma kakav Park,igrac zadatka,vise sredina nego krilo,treba nam pokriveno krilo,imamo 3,jos 1 ostaje
      Mislim da bi se za Cicara uzele dobre pare,nisam siguran kako ce to ici od sledece sezone vec,jer ne vidim da ce on nesto mnogo igrat' pored Runija i Denija
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ma kakvi,necemo da usporavamo igru
        Gigs je sad srednjak,nece ni on vjecno.Po potrebi ce uci na krilu,zavrnuti ali mora se SAF okrenuti mladjima.Ma kakav Park,igrac zadatka,vise sredina nego krilo,treba nam pokriveno krilo,imamo 3,jos 1 ostaje
        Mislim da bi se za Cicara uzele dobre pare,nisam siguran kako ce to ici od sledece sezone vec,jer ne vidim da ce on nesto mnogo igrat' pored Runija i Denija
        Cicarito za dzokera, nema boljeg.

        Park moze gde hoce, nevidjena radilica, mada je jaci u sredini ali svejedno Adam Dzonson i kad bi ste nudili ne bi bilo ispod 20 miliona. Gradski rival + precenjeni Englez. Los potez po mom misljenju.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Mene veoma zanima sta ce se desiti sledece sezone u Sitiju. Mozda gresim, ali cini mi se da je pola igraca nezadovoljno i sto je cudno skoro svaki bitan se povezuje sa nekim drugim klubom. Koliko sam video na netu, Mancini je izjavio da ce "najverovartnije gledati da prodja Balotelija na leto". Dzeko ne igra, Adam Dzonson ne igra, Tevez ce sigurno da pali...

          Kapiram da dovode novog menadzera skoro sigurno, ali me zanima sta ce uraditi sa igrackim kadrom. Da li ce opet pljunuti pare i dovesti dosta skupih igraca ili ce nesto prodati a kicmu ostaviti...

          Sta ocekivati od Sitija?Naravno kao i kod svakog prelaznog roka pominje se puno odlazaka, a samo mali broj njih ce otici.Pretpostalvjam da ce ici na varijantu prodaju 3-4 ispod njihovih realnih cena i te pare, kao i pare koje dobijaju sto su izborili u LS+drugi bonusi iskoriste u kupovinu igraca istih ili slicnih kvaliteta, zato sto za bolje nece moci.Valjda ce da funkcionise taj FFP kako se prica, a to je da smanji finansijski potencijal ''naftaskih'' klubova.Tu ne mislim konkretno na Celzi, vise na Mancester Siti, PSZ i Malagu.

          Comment


          • Ma nece ostati Mancini u City-ju. Samo me zanima koga ce dovesti, ne vidim nijednog vhunskog trenera koji je slobodan, a ne vidim ni ko bi mogao da napusti svoj klub zbog City-ja. Mislim da Jose ostaje u Realu, Anceloti je tek dosao u PSG tako da nece otici, ne znam uopste ko su opcije za City. Pritom i Tottenhem ce 90% ostati bez trenera, tako da je vrlo moguce da 2 ekipe iz vrha jure trenera na leto. Preporucio bih im AVB-a
            Mislim da nece mnogo igraca napustiti City, sve zavisi od novog trenera, ako bude neki koji gotivi Teveza onda je vrlo moguce da on ostane, pogotovo jer skoro nijedan klub ne moze da priusti platu Teveza. Balotelli bi mogao da ode, mozda u Milan, za njih i navija...
            E da, mozda i Chelsea bude jurio trenera, tako da ce biti opsti haos.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Ma nece ostati Mancini u City-ju. Samo me zanima koga ce dovesti, ne vidim nijednog vhunskog trenera koji je slobodan, a ne vidim ni ko bi mogao da napusti svoj klub zbog City-ja. Mislim da Jose ostaje u Realu, Anceloti je tek dosao u PSG tako da nece otici, ne znam uopste ko su opcije za City. Pritom i Tottenhem ce 90% ostati bez trenera, tako da je vrlo moguce da 2 ekipe iz vrha jure trenera na leto. Preporucio bih im AVB-a
              Mislim da nece mnogo igraca napustiti City, sve zavisi od novog trenera, ako bude neki koji gotivi Teveza onda je vrlo moguce da on ostane, pogotovo jer skoro nijedan klub ne moze da priusti platu Teveza. Balotelli bi mogao da ode, mozda u Milan, za njih i navija...
              E da, mozda i Chelsea bude jurio trenera, tako da ce biti opsti haos.
              I Liverpul ce mozda da juri trenera.

              Slobodan je ludi Benitez, mislim da bi on sa neogranicenim finansijama ipak dobar posao uradio kod njih. A i konacno bi imao u timu svog Berija, jebo ga Beri.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Cicarito za dzokera, nema boljeg.

                Park moze gde hoce, nevidjena radilica, mada je jaci u sredini ali svejedno Adam Dzonson i kad bi ste nudili ne bi bilo ispod 20 miliona. Gradski rival + precenjeni Englez. Los potez po mom misljenju.
                Nekad u PSVu i prije samo dvije godine po ko zna koji put u reprezentaciji se moglo vidjeti koliko je taj igrac lucidan.Nikad u Manu nije imao tu slobodu,nikad i nece,veliki je radnik nema price ali za krilo rjesenje nije,samo po potrebi,prijekoj

                Ne bi ja volio da uzmu AVBa,nesto mislim da bi napravio velike stvari
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  I Liverpul ce mozda da juri trenera.

                  Slobodan je ludi Benitez, mislim da bi on sa neogranicenim finansijama ipak dobar posao uradio kod njih. A i konacno bi imao u timu svog Berija, jebo ga Beri.
                  Da zaboravih na Liverpool, mada oni nisu iz vrha......... salim se

                  Uh Benitez, ne verujem da ce se vratiti, mnogo se srozao u poslednjoj sezoni u Liverpoolu. A taj Barry je toliko precenjen igrac, nemam reci, stvarno sta uradise novinari i treneri od tih Engleza, kako su im digli cene, uzas. Pa Pizarro je izmislio fudbal za njega a sedi na klupi.

                  Aj neka neko nabroji sve potencijalne trenere za ova 4 kluba, niko mi ne pada na pamet...
                  sigpic

                  Comment


                  • Sto se odlazaka u City-u tice, dosta zavisi od toga sta ce biti sa trenerom! Siguran sam da ce otici Balotelli i Tevez...

                    Ako Mancini ostane trener, mozda ode i Dzeko, Kolarov, Aguero pa cak mozda i Yaya koji je vec zadnjih par utakmica dosta nervozan i izfrustriran. Mozda je danas osetio manji bol pa je izasao jer mu se svakako nije igralo!

                    Ako dodje neki drugi trener, to je vec teze predvidjati posto se i sam trener dosta pita. Igracima je dosta toga obecavano, veliki projekat koji jos nije uspeo sasvim. Tako da je moguce da ce neki igraci traziti da odu ako ih budu trazili veliki klubovi.

                    EDIT: A treneri koji ce biti na ceni/trazeni po mom misljenju su Blan, Desamp, Benitez, Bielsa, Solskjaer , mozda Kapelo, Brus ... Hidink je bese tek preuzeo Anzi?!
                    Last edited by Sir Giggsy; 08-04-12, 21:50.

                    Comment


                    • @Vladan

                      Pa baki nama se jedan Dzejms Rodrigez nudi da ga uzmemo, a ti trazis Dzonsona. Kad je stigao u Siti, delovao mi je kao igrac sa ogromnim potencijalom ali je on po meni mozda u rangu Eslija Janga, ako ne i slabiji od njega. Oba nasa krila (Nani i Valensija) su mnogo bolji od njega. S tim treba biti iskren i reci da je Valensija kod Fergija mnogo napredovao. A Cicarito, sam ti rece Nash, od Solskera nismo imali takvog igraca. Ne dati ga ni za zivu glavu. Lik je mozda ogranicen mnogim stvarima, ali spada u isti kos igraca u kakve spada Pipo Ingzagi a takve, moras imati u timu. Nadje se, pogodi ga loptu u glavu, rame, nogu, brz, odlicna skok igra(obzirom na visinu) i jedini je koji je u 2 sezone postizao gol na Enfildu . Pa zar takvog igraca da prodajemo? Park leti sigurno na kraju sezone a ocekujem i Andersona u paketu sa njim. Decko je ostao veciti talenat, iako ga ja nenormalno gotivim novi je Hargrivs i nema smisla vise da se pare za platu trose na njega. Tu je od 2007-e i samo je u prvoj sezoni bio fit, sve ostale je vecinu propustao.

                      Ja se zanesoh malo, a pokrenuo sam drugu temu. Da sam ja na njihovom mestu, zadrzao bih celu odbranu ako su svi voljni da se podrede rotaciji. Dakle Hart i Kompani, kao kapiten, sigurni starteri a ostali u rotaciju.

                      De Jong im je vec mator, tu treba neki mladji backup. Geret Beri, njega su cenili treneri od O'Nila, Rafe Beniteza, Mancinija, svakog engleskog selektora, tako da necu da se ja pravim pametan, kad nisam.

                      Adam Dzonson im verovatno vuce ogromnu platu, prodati Karlita, Balotelija i videti da li se Agueru igra samo kada ide dobro ili ce malo da se zalozi za tim.

                      U sustini veliki njihov problem je sto se kupovali gomilu igraca a jedini mamac im je bio plata. Neki opravdaju to, neki ne. Vidi se da je Kompaniju, braci Ture, Kolarovu(mada ja lika ogranski ne podnosim), Milneru, Beriju i sl, stalo. Uhodali su se u sistem i cine oslonac.

                      Da li ce se drzati toga ili opet menjaj pola tima...?

                      Sto se FFP tice, iskreno mislim da od toga nema nista, ili ako bude bilo da ce ispastati samo manji i siromasniji klubovi. Velika se lova tu vrti da bi to stupilo na snagu. Mislio sam da je Platini ok lik, ali kada sam video kako je iskusno namestio Lionu i Marseju da prodju grupe LS-a, sve mi je bilo jasno.
                      Last edited by ExEric; 08-04-12, 22:28.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Da zaboravih na Liverpool, mada oni nisu iz vrha......... salim se

                        Uh Benitez, ne verujem da ce se vratiti, mnogo se srozao u poslednjoj sezoni u Liverpoolu. A taj Barry je toliko precenjen igrac, nemam reci, stvarno sta uradise novinari i treneri od tih Engleza, kako su im digli cene, uzas. Pa Pizarro je izmislio fudbal za njega a sedi na klupi.

                        Aj neka neko nabroji sve potencijalne trenere za ova 4 kluba, niko mi ne pada na pamet...
                        S obzirom na stil igre koji gaji, mozda Brendan Rodzers dobije ponudu, ovi iz Totenhema bi se posebno brzo navikli. Joakim Lev mozda zavrsi selektorsku funkciju posle EURA. Rafa Benitez, AVB, Van Gal eto to bi mogla da budu potencijalna imena. Dalje ne mogu da se setim.
                        sigpic

                        Comment


                        • Da se oce Hidink mac' iz onog Anzija i doc' u PL
                          sigpic

                          Comment


                          • Osvojiste da bog da vam poslednja bila

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Nadje se, pogodi ga loptu u loptu, rame, nogu, brz, odlicna skok igra(obzirom na visinu) i jedini je koji je u 2 sezone postizao gol na Enfildu .
                              Dva puta mamicu mu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                @Vladan

                                Pa baki nama se jedan Dzejms Rodrigez nudi da ga uzmemo, a ti trazis Dzonsona. Kad je stigao u Siti, delovao mi je kao igrac sa ogromnim potencijalom ali je on po meni mozda u rangu Eslija Janga, ako ne i slabiji od njega. Oba nasa krila (Nani i Valensija) su mnogo bolji od njega. S tim treba biti iskren i reci da je Valensija kod Fergija mnogo napredovao. A Cicarito, sam ti rece Nash, od Solskera nismo imali takvog igraca. Ne dati ga ni za zivu glavu. Lik je mozda ogranicen mnogim stvarima, ali spada u isti kos igraca u kakve spada Pipo Ingzagi a takve, moras imati u timu. Nadje se, pogodi ga loptu u loptu, rame, nogu, brz, odlicna skok igra(obzirom na visinu) i jedini je koji je u 2 sezone postizao gol na Enfildu . Pa zar takvog igraca da prodajemo? Park leti sigurno na kraju sezone a ocekujem i Andersona u paketu sa njim. Decko je ostao veciti talenat, iako ga ja nenormalno gotivim novi je Hargrivs i nema smisla vise da se pare za platu trose na njega. Tu je od 2007-e i samo je u prvoj sezoni bio fit, sve ostale je vecinu propustao.
                                Ja bi Bejla ali ce trazit' previse,nisam siguran koliko bi trazili za Adama no ne vjerujem da bi bilo nesto previse ali bi bio odlicna zamjena i dosta bi igrao.Meni se on strasno svidja,slicno kao i Jang,nema sto ne moze da pogodi,samo sa druge strane,tako se rjesavaju utakmice,jednim potezom.
                                Rodrigez bi bio idealan ali vjerujejm da bi bio u krv

                                Ja takve igrace kao Pipo,kao Cicar ne volim,oce njega gol,oce ga lopte ali jednostavno volim kad igrac moze i sam nesto da stvori.Velbek ce sigurno popravit' realizaciju i sto ce Cicar onda?Zapinjat' ga nece.
                                Ja bi uzeo dobre pare za njega dok se jos mogu uzet' i kupio klasnog napadaca.
                                Dosta se lutalo sa Andersonom,mozda bi drugacije bilo da je imao vise slobode.No treba ga se oslobodit',sto se Parka tice nisam siguran,radnik je veliki i moze da pomogne
                                Last edited by Vladan; 08-04-12, 22:17.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X