Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Titula se seli na Etihad.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Sjajan City i zaslužena pobjeda. Bit će do kraja ovdje još svega, City odmah ima teško gostovanje kod Newcastlea, dok United u zadnjem kolu ide u goste nezgodnom Sunderlandu.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Jaja u poslednjih 20 minuta driblao kao da je Mario Baloteli licno
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • City , auu kako mi je drago , navijao sam za njih , dosadili su vise , smorio i Fergi a Mancini 'ladi sampanjac veceras
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Jaja klasu iznad svih.

            Comment


            • Junajted imao sut na gol u proseku svakih pola sata.

              Ni blizu gotovog, Njukastl je mnogo jak kuci ove sezone ali to ako dobiju to je to. QPR kuci je samo pitanje sa koliko razlike. Junajted verujem da ce resiti Svonsi kuci jer iako je Svonsi odlican tesko da ce 2 puta za redom da kiksnu na Trafordu a Sanderlend jeste nezgodan ali dace Braun opet autogol ako treba.
              sigpic

              Comment


              • Ni meni nije jasno kako Barry moze biti igrac utamice pored Yaye i Kompanya , ali hajd , bitno je da su dobili i da United nadam se ostaje bez titule
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Koja uspavanka od meca, a Viskovic je tome jos vise doprineo.Muka mi je od njegovih komentara.

                  Beri je igrac utakmice zato sto radi prljave poslove koje ljudsko oko tesko moze da primeti.

                  Nije mi krivo za poraz Junajteda , koliko sto ce ono jadno stvorenje od Nasrija osvojiti trofej.

                  Comment


                  • Tek pola posla za City. Newcastle je opasan na St. James Park-u, iako su verovatno uzdrmani zbog zestokog poraza od Wigan-a, sigurno ce imati dosta motiva jer se bore za LS. Od UTD-a ocekujem laganih 6 bodova. Sve je sada u Mancini-jevim rukama.

                    Barry igrac utakmice, ne znam odakle stvarno.

                    Comment




                    • Kad neko ne uputi nijedan šut u okvir gola onda je zaista zaslužio poraz.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Titula ale ale ale. Sampioniiiiiiiiiii. sitiiiiiii. :-)

                        Comment


                        • I tako se izgubi već unapred osvojena titula
                          sigpic

                          Comment


                          • Nemojte biti naivni, pocistice oni Newcastle. Nece sada titulu izgubiti, nema sanse. Plus Newcastle u sredu igra sa Chelsea-em.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Zao mi onog momka sto je pravio transparent why always we :

                              Zasluzena pobjeda City-a,Yaya fenomenalan koliko je samo pretrco,osvojio lopti i pomogao u fazi napadi,Kompany kapitenski i ako osvoje titulu ako ne najzasluzniji igrac onda jedan od najzasluznijih zbog kojih su dosli do titule.United je prikazao ono sto pricam tokom cijele godine da ovaj tim igra najslabije u zadnjih 10 godina i srece njihova pa je Mancini na klupi City-a pa ovo odavno nije rjeseno.Ja cu jos jednu utakmicu ipak sacekat pa da nadam se proslavim neosvajanje titule sa strane Uniteda

                              Kao sto bi moj veliki drug Mandusic rekao:

                              Spoiler
                              Maji klub xD
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Bataljuj ti Sejo PL, bolje navijaj da Dzeko predje u Juventus i da sledece sezone pise nove stranice istorije u LS.
                                Ili bolje prati Dortmund vise sledece sezone, oni barem osvajaju titule.

                                Valjda ce Dzeko i Kolarov da odu na kraju ove sezone, bice pogubno po njihove karijere ako jos ostanu tamo.

                                Comment

                                Working...
                                X