Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Kakve ja veze imam sa Unitedom? Da mi nije u potpisu mozda United? Gangy, opet si se vratio pijan s posla.
    Covek se povezao na ovo kako je Runi jedini igrac iz MU u timu godine barem sam ga ja tako razumeo .
    A jesam kolabirao ledna mi majka
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Covek se povezao na ovo kako je Runi jedini igrac iz MU u timu godine barem sam ga ja tako razumeo .
      A jesam kolabirao ledna mi majka
      Ja bolestan, ti p'jan. Ne mozemo nas dvojica nikako pametno rasudit.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ma covek mislio da je Mumi navijac Utd-a...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Pa i jeste, sto se tice sledece utakmice!

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Pa i jeste, sto se tice sledece utakmice!
            Ma bjezi tamo budalo. Nama gori pod nogama, valja dobiti ove utakmice do kraja. Vi se borite za titulu a mi za LS. Ne interesujete me, a svejedno cete 95% odbraniti osvojeno.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Van Persie wins Football Writers' award!

              "The Dutchman easily held off the challenge of Manchester United's Wayne Rooney in second.
              Rooney's United team-mate Paul Scholes was third, despite only coming out of retirement in January. Fulham's Clint Dempsey was fourth."

              http://eurosport.yahoo.com/24042012/...ers-award.html

              na kraju su statisticki uporedili Robina i Vejna

              Comment


              • Bolton je pobedio Aston Vilu u zaostaloj utakmici... I dalje su u zoni ispadanja ali imaju utakmicu manje. Nadam se da ce ostati u PL, kao i Blackburn.

                Cak bih voleo da ispadne Aston Villa, samo zato sto su pustili da im ode genijalni O'Neill!

                Comment


                • Volio bi da Bolton ostane samo zbog Muambe. Dovoljno se taj klub napatio, nebi bilo fino da ispadnu.

                  Comment


                  • Blackburn bi trebao da ispadne.Provlače se već godinama!

                    Comment


                    • Originally posted by spira View Post
                      Blackburn bi trebao da ispadne.Provlače se već godinama!
                      Zar to ne bese Wigan? Blackburn je imao sasvim solidne rezultate dok je Allardyce bio trener...

                      Comment


                      • Za derbi su karte rasprodane prije mjesec dana, medjutim jos je ostalo ulaznica kod ulicnih prodavaca ali cijene su visoke, odnosno obaraju sve rekorde kada je Engleska u pitanju. Najjeftinija karta je oko 1500 eura, dok putem neta ne mozete naci kartu jeftiniju od 3.000 eura.

                        http://sportsport.ba/ino_fudbal/kart...200-eura/79297

                        Nema sta, puno sto jest jest...

                        Comment


                        • Bila bi fora da ispadne Aston Villa. Navijaci bi jos vise zamrzeli Alexa Mcleisha. Po meni je on najlosiji trener u PL.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Slažem se za Mcleisha,od njega je gori samo Avram Grant!

                            Comment


                            • http://www1.skysports.com/football/n...quit-Barcelona

                              Sky Sports' Spanish football expert Guillem Balague believes Guardiola could be planning to try his luck as a manager in the Premier League before long.

                              Balague told Sky Sports: "He has the urge to coach in another place. He wants to come to the Premier League.
                              Izgleda da Pep napusta Barcelonu i zeli da se okusa kao trener u Engleskoj.

                              Po meni je glavni kandidat City pa onda Chelsea eventualno tu u igri mogu jos biti Liverpool i Tottenham.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Chelsea ako otera Di Mattea sada, onda sa njima nesto nije kako treba. Menja Roman trenere kao carape jbt..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X