Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ovakva kriza kod Totenhema ne moze vecito da traje. Samo jednu utakmicu da pobedimo i valjda ce samopouzdanje malo da poraste. Nezgodno je sto u subotu idemo celziju. To ce biti jako vazno. Ako izgubimo onda je voda bas dosla do mozga. A ako se ne izgubi bice to sigurno neki korak napred. Arsenal igra stvarno u fenomenalnoj formi. Venger je nasao formu bas kad treba. 9 kola pre
    kraja .(podseca me na Fergusona) Gledao sam raspored, sva tri kluba imaju podjednak raspored. Totenhemu je ovo zadnji derbi, dok arsenal i celzi igraju medjusobno, i arsenal sa citijem. Vidim ja da cu navijati svim srcem za arsenal protiv celzija A ovi drugi, Citi kao da nema rutinu. Da dobija lako ekipe (nemislim na celzi nego uopste) kad je mnogo bolji. Celzi je mogao juce nesto i da izvuce.
    Last edited by miki7878; 22-03-12, 11:23.
    sigpic

    Comment


    • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...ampionsku-trku

      A do pre mesec dana je pricao" da je Tevez zavrsio u Sitiju"

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Prvo cestitke za Arsenal Zaista zasluzeno! Iskreno,razocarao sam se kada sam vidio da se Siti vrace,ali ko ga ebe nalupacemo ih u derbiju,mada sam prilicno siguran da ce ih i Arsenal nalupati prije toga
        Vjerujem da ce Celsi na kraju biti cetvrti.Meni bi svakako bilo draze nego da Totenhem ide u LS jer smatram da je Celsi jaci i da je to bolje za PL.
        A Liverpul..pa sta reci!??? Gledao sam utakmicu...kakav je to tim Dosao je Keni i na ljeto doveo jos 5 igraca,jel?I opet fali igraca i opet se ne moze sastaviti krsten tim...i ako je potroseno poprilicno novca...Trenutno je Liverpul na sedmom mjestu i jedino bi osvajanje kupa spasilo sezonu.Ajde sad iskreno,da je neko drugi na klupi vi bi sigurno bacali drvlje i kamenje na njega,ali se suzdrzavate jer je na klupi Keni,jesam li u pravu?Na stranu to sto je on legenda kluba,stvarno bi trebali da razmisle na ljeto sta ce dalje ciniti.
        Naravno da fali igraca kada je prelazni rok odradjen katastrofalno,jedino smo odlicno uboli sa Enrikeom,ovo ostalo su za sada sve promasaji,mada Henderson je jos mlad,ima vremena za njega.Sto se tice Kenija,u pravu si,najbolji igrac u istoriji kluba,velika legenda,ali za sada njegovi rezultati nisu dobri,na ljeto fino razmisliti sta i kako,vlasnici su na pocetku sezone rekli da ce biti ogromno razocarenje ako LFC ne zavrsi na 4. mjestu,ko zna mozda Keniju uruce otkaz na kraju sezone.Keni je mnogo uradio za LFC, i najmanje sto je zasluzio je da ostane do kraja sezone barem.Juce opet mnogo sansi ali realizacija nam je najgora u ligi,Suarez u prvom minutu izlazi 1 na 1 sa golmanom,ali naravno promasuje,Downing 2 puta 1 na 1 sa golmanom-promasuje,Kuytu skidaju loptu sa gol linije itd. da ne nabrajam dalje,to nam je Story of the season-promasene sanse i penali(6 komada).
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Posto niko nije objavio, ja cu
          Henry je jucer stigao iz Amerike u Englesku samo kako bi posjetio Muambu u bolnici, nema sta, veliki igrac i veliki covjek!

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            .
            A Liverpul..pa sta reci!??? Gledao sam utakmicu...kakav je to tim Dosao je Keni i na ljeto doveo jos 5 igraca,jel?I opet fali igraca i opet se ne moze sastaviti krsten tim...i ako je potroseno poprilicno novca...Trenutno je Liverpul na sedmom mjestu i jedino bi osvajanje kupa spasilo sezonu.Ajde sad iskreno,da je neko drugi na klupi vi bi sigurno bacali drvlje i kamenje na njega,ali se suzdrzavate jer je na klupi Keni,jesam li u pravu?Na stranu to sto je on legenda kluba,stvarno bi trebali da razmisle na ljeto sta ce dalje ciniti.
            Nema sta da se prica, sve si rekao... I u pravu si kad je Keni u pitanju... Da je neki drugi trener u pitanju, drvlje i kamenje svakako... Opet se postavlja pitanje, da li je on kriv najvise, ili sami igraci ???
            Treba prvo videti gde se pogresilo, zasto su neki igraci pokazali ocajnu formu i igru, pre svega Dauning i Adam, za koje sam cak i ja garantovao da ce igrati na odlicnom nivou i Adam je doduse i pokazao neki skill u prvoj polusezoni, ali posle katastrofa... Za Stjuarta sta reci, najbolji igrac Aston Vile prosle godine, mislio sam da je to dokaz da je decko odlican igrac, cak sam na jednom stranom forumu vodio diskusiju sa navijacem Aston Vile, koji mi je govorio da je mnogo nekonstantan i sablonski igrac, i da je preplacen, da nije toliko dobar koliko neki misle.. Ja mu nisam verovao, i ispao sam na kraju velika budala...
            Od tih pet igraca samo je Enrike pokazao sjajan kvalitet, tu ce se svi sloziti, od Henda sam mnogo ocekivao, iako je jos mlad, tesko da on ipak moze vise od proseka, ovu dvojicu balvana sam vec pomenuo i Coates koji je zver i tek ce postati sjajan igrac... Da se i Belami ne zaboravi koji je doveden kao back-up, a najvise je pokazao s obziorm da je za dzaba dosao...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Bluegolub88 View Post
              e ovako liverpul je iz godine u godinu sve losiji i bas mi je odvratno da ih gledam mada su kladionicari ove god uzeli brdo para na njih,nonstop kiksaju ja ne znam staj e sa tom ekipom,totenhem igra stvarno lep fudbal i ima ok ekipicu,slaba im je klupa i upali su u krizu,i ja isto mislilm d ce da zavrse na 5 mestu da ce cetvrti biti celzi koji ce sledece god bas bas da izdvoji dosta para i opet da se dovede u red,mada je utakmica protiv sitija bas bila ocajna onu su se branili svih 90 min trabalo je realno da izgube i vise a srecno su dali gol,ako neko treba da uzme ove god to je city igraju najlepse i najvise daju golova i zanimljive su im uvek utakmice,man utd je poceo da me nervira,jel nemoguce da ga uvek daju u zadnjih 10 min cim vidim da je 80 min a nereseno znam da ce junated da pobedi
              United je do sada dao 73 gola na 29 utakmica, dok je City 71 put pogodio mrezu... Tako da ne stoji da daju najvise golova!

              Comment






              • Ja se smrzo od onih -11
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • bro jel ta tabela tacna proveri ti to jos 1 ako mozes

                  Comment


                  • Nedavno je Viera izjavio da je povratak Scholesa u United potez ocajnika, a Fergi je danas odgovorio na sve to. Fergi je rekao "U zadnjem kolu se vratio igrac koji je prije par mjeseci odbio uci u igru na utakmici lige prvaka. Kao bi to nazvali?"

                    Fergi institucija! Vieri krivo sto sa svojih 35 ne moze da potrci

                    Comment


                    • City gostuje Stokeu danas. Mislim da se mozemo nadati kiksu Citya, Stoke moze biti neugodan kod kuce a dodajmo tome i cinjenicu da ce vecerasnju tekmu suditi niko drugi do nas brat Webb

                      Comment


                      • Mogli bi da kiksnu tu, ali ja ipak ocekujem tesnu pobedu dizelasa od 1-0...

                        Mi danas protiv Vigana, bog nam pomogao, vise ni sam ne znam kako cemo proci u ovakvim tekmama..
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Mogli bi da kiksnu tu, ali ja ipak ocekujem tesnu pobedu dizelasa od 1-0...

                          Mi danas protiv Vigana, bog nam pomogao, vise ni sam ne znam kako cemo proci u ovakvim tekmama..
                          Sve vise kruze glasine da ce Sterling biti na klupi danas

                          “@JamesPearceEcho: Raheem Sterling could make the bench for #LFC v Wigan today"
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            Sve vise kruze glasine da ce Sterling biti na klupi danas
                            Daj i to da docekamo, kad je vec sezona propala... Ionako ce decko pokazati vise za tih nekih 10-15 minuta nego neki sto su pokazali za celu sezonu...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Nemojte misliti da vas zezam,nego stvarno Liverpulu vise nema sigurne pobjede u ligi...svaki mec je pod ?
                              A Viera neka gusla kolko oce...Trebao je ko covjek nakon Arsenala lijepo u penziju,posto je imao noge dostojne neke babe od 107 godina...bez potrebe je dozvolio da ga navijaci drugih klubova u kojima je igrao proklinju A sada ni on sam ne zna sta radi u Sitiju,pa dokon covjek mlati po novinama...

                              Comment


                              • Vieri je Wenger ponudio mesto na klupi Arsenala i smatrao ga je kao zamena Rice-u (asistentu) koji ce za godinu ili dve u penziju ali ovaj je naravno odbio i uvalio se tamo gde ima para -.-
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X