Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma da,pa sta drugo od cigana da se ocekuje,ja sam ga mozda i vredjao ali to je normalno,covek kaze kako bi igrao dozivotno u Liverpulu a onda posle nedelju dana zapali i ostavi bivsi klub na cedilu.Voleo sam ga dok je igrao za Liverpul sad ga ne volim uopste.Bez dileme jedan je od najboljih spiceva na svetu a ostaje mu to sad da dokaze posto se nije odmah uklopio u ekipu,sad je poceo da daje golove i prosao je kompletne pripreme.Ali jako bi bilo da ove sezone mi uzmemo prvenstvo a Chelsea opet da ne uzme nista,najdraze bi mi bilo zbog njega,jer je rekao da sa Chelsijem moze osvojiti prvenstvo dok sa Liverpulom to ne moze...
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Rekao, pa posle pukli od Čelzija !!
      Ma, ko ga jebe, ja se iskreno nadam da će Čelzi ove godine opet da ostane bez titule !!

      Comment


      • Ja ga niakada nisam volio.
        1.nervira me njegova pojava
        2.mnogo se valja po terenu...mnogo simulira,strasno pokvaren igrac
        3.svezao je 3 utakmice protiv Junajteda u kojima je bio previse dobar i 2 puta je zbog njega Vidic dobijao crveni...
        Milo mi je sto su i navijaci Liverpula shvatili kakav je.Ja sam napr uvijek za Nanija govorio svasta,jer je i on nesto poput Toresa,po pitanju simuliranja i ponasanja na terenu.

        Elem.Veceras ocekujem ubjedljivu pobjedu Junajteda...jedino me plase udarci sa distance,zbog De Gea-e naravno

        Comment


        • Evo ga pocnje Manc-Totenhem

          Sastavi:


          Edit: Kleverli me odusevljava,i Jang leti po terenu
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Neznam zasto Ferguson ne proda Berbatova da bar umze neke pare nego ga drzi na klupu...vidi se kolko ga ceni Ferguson....

            Comment


            • Ovaj Velbek veze,dobro je sto je Chica vec na klupi,pa ce biti spreman za 10-15dana
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Samo cu jedno reci : Friedel

                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Sta je sa veznim redom Totenhema?
                  Jel neko zna zasto ne igraju Dzenas,Palasios i Hadlstoun?Cudi me da nema jednog od te trojice.

                  Comment


                  • Fino igra Manci,De Geja poceo da brani,domaci navijaci su mu dali samouzdanje,i neka ga je Velbek stavio.Jang me odusevljava.Edit:Velbek dobija ovacije kakav majstor,gore sam prenaglio.Ulaze Rajan i Chica i Park,neka se oporavio Chica. Nadmocan je Manc.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Ovaj Velbek veze,dobro je sto je Chica vec na klupi,pa ce biti spreman za 10-15dana
                      Je li mislimo na istog Velbeka ... Velbek po meni igrac utakmice i gol mog omiljenog igraca u PL Andersona
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Kakva asistencija, zaista je odlicno odigrao drugo poluvreme Danny...

                        Mnogo bolji United, malo me iznenađuje sto Lennon nije dodao onda Van der Vaart-u, kada je ovaj bio sam na petercu. Sve u svemu, razocarao me Tottenham danasnjom igrom, ipak sam vise ocekivao od njih. United igra odlicno u drugom poluvremenu.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Zanimljiva ova premier liga moracu poceti da je pratim.

                          Comment


                          • Ocekuje nas sigurno nikad jaca liga.

                            A zna se koliko ne volim Mancheser,ali svaka cast im za onu igru nakon gola i majstorski potez Welbecka kad je asistirao Andersonu za gol.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Jako zanimljiv pocetak sezone , pogledao sam 3meca ove sedmice : Arsenal-Liverpul , QPR-Everton , Man UTD-Totenhem , sve na SK naravno xD ... I meni se svidja jer ce biti teska borba , Totenhem je mogao zabiti bar 2 gola ali su mogli bar i 3 jos primiti da nije bilo Fridela. Mora Totenhem prvo da sredi posao sa Modricem pa da gleda sta dalje , ocekivao sam vise od Kranjcara , evo ga Rooney 3-0 , potom Totenhema u nastavku
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Dominacija Mancestera zadnjih 30 min, i pomalo nesrecni Totenhem, i na kraju katastrofa.... Totenhemu pod hitno trebaju neka pojacanja inace tesko ce oni u top4...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X