Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino Aca Stojanovic zna pravi izgovor

    Comment


    • To bre...ovo mi treba za Fantasy

      Comment


      • Puce Arsenal 2-0 a meni trebao 3+ na tiketu Ubio ih Liverpool i psihicki i fizicki , Arsenal jako lose izgleda
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ipak zasluzena pobeda za L'pool

          Comment


          • Ma ovo nista ne znaci da je LFC dobar ove sezone,pa Arsenal nema pola tima,odbrane,pa onda crveni i tek onda dali gol,pa vidicete sledece kolo sta ce Manc uraditi ovim iz Arsenala sledece kolu.
            Mada LFC igra dobro,samo mora Suarez da igra,sa njim je ovo drugi tim,i kontiunitet pobjeda treba da naprave.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by Funkerman View Post
              Necemo u top4 ostavicemo mjesto za vas :P Pucamo ali jos gola nismo primili.
              Nisam te cuo?! Pozdravio te Suarez!!
              sigpic

              Comment


              • Sta da se radi, bez pola tima igrali.....

                Cestitam navijacima Liverpool-a na pobedi.....
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Ma ovo nista ne znaci da je LFC dobar ove sezone,pa Arsenal nema pola tima,odbrane,pa onda crveni i tek onda dali gol,pa vidicete sledece kolo sta ce Manc uraditi ovim iz Arsenala sledece kolu.
                  Mada LFC igra dobro,samo mora Suarez da igra,sa njim je ovo drugi tim,i kontiunitet pobjeda treba da naprave.
                  E bas da vidim kako ce Man Utd da odigra sa Arsenalom... Bez obzira sto je ovo drugi tim Arsenala, ipak su igrali veoma solidno, mada je Volkot razocarao, Frimpong stvarno dobar, ali rekoh da ce dobit crveni.. Kerol mora jos malo da se uigra, on i Henderson igraju veoma razocaravajuce..
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Izjednaceno prvo poluvrijeme,Liverpool nesto malo bolji.Frimpong dobar igrac,ali ima kratak fitilj,ne bi me cudilo da mozda dobije i drugi zuti.Ocekujem Suareza umjesto Kuyta i Meirelesa umjesto Hendersona i da ga onda zabije Suarez u 92 minuti
                    Gatara JC

                    Da nije bilo crvenog vjerovatno bi ostalo 0-0,ali na kraju Liverpool sasvim zasluzeno dobio.Uz spremnog Suareza 100%,Gerrarda i Johnsona ove sezone je moguce svasta.

                    I kakva partija Enrique-a,definitivno igrac utakmice
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Arsenal...jad i bijeda.Ni Liverpul nije blistao,ali je zasluzio 3 boda!
                      Da mi je znat' ko je procijenio Kerola?

                      Comment


                      • A niko da pomene da je Njukasl dobio Sanderlend?

                        Arsenal malerozan.Prvo crveni, pa autogl iz ofsajda i na kraju se Liverpul poigravao sa njima kod drugog gola.Crno im se pise u revansu kvalifikacija LS.

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          I kakva partija Enrique-a,definitivno igrac utakmice
                          A meni su neki govorili da je on los igrac... Resili smo pitanje levog beka za sigurno sledecih pet god...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Loshe!Arsenal jaaako losh...Walcatt ne zna dje mu je koji dio...Arsavin..precijenjen igrac,losh najjace..Nasri petlja..Van Persi fudbalski 'mrtav' covjek...Sagna kao bezgresan,kako Viskovic reche..a moj utisak je da je lik nestabilan...sto se tice ovih koji su usli,mislim da Lansbury moze biti uskoro nezamjenljiv..a Bendtner nikad tu igraca nije bilo...znao da je udje u neku kao seriju,ali to je klasicni smotanko,koji ne zna sta ce s nogama....Liverpul e boze onaj Carrol 35 miliona funti jedino Suarez koga istinski gotivim,i donekle raula meirelesa..ostalo totalni prosjek...


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Odlicna igra sa igracem vise. Kerol je bio dobro cuvan,kad bi on i Luis igrali u spicu,i on bi bio mnogo bolji. Frimpong jako potseca na Balotelija. Zasluzen crveni. ag iz offside-a,pa vratio nam se ag Reine,sta se zalite. Pa i MU je pobedio preko ah u proslom kolu.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Ae sta ste napali na Arsenal. Video bih ja ostale timove da im nema glavnih igraca. Arsenal jako los? A, boga vam? Nema Wilshere-a, Gervinho-a, Song-a, Gibbs-a, sada se jos Koscielny povredio.....tacno mi nije jasno kako da igraju bolje?

                                Najlakse je popljuvati.....
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X