Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je ovo ispod Drogbe?
    sigpic

    Comment


    • Ja mislim Warnock.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Stephen Warnock-The Sexy Bitch.


        Edit:Sad sam video na youtube-u da je on.

        Comment


        • Nekako mi se cini da bi Totenhem morao dovesti makar 2 igraca u ovom prelaznom roku. Ipak ne mozemo igrati celu sezonu sa 12-13 igraca. Moramo napraviti kvalitetnu sirinu sa 15-16 igraca. Ima totenhem i sada dobru klupu, al ipak je daleko to od startne postave. Docice trenutak kad "zvezde tima" stigne umor, i ne daj boze povrede. I onda ce jednostavno morati uskociti igraci sa klupe. I zato bi morali sa 2, 3 pojacanja vec u ovom prelaznom roku napraviti tu sirinu u ekipi.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Stephen Warnock-The Sexy Bitch.


            Edit:Sad sam video na youtube-u da je on.
            Mogu misliti prozivki kasnije u svlacionici... Njegova autobiografska je "Smack my bitch up".
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ali koliko je covjek smijesno gradjen to je nevjerovatno. On kao da u zivotu potrcao nije
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • sta je ovo sa Junajtedom hahaha...i oni hoce titulu..

                Comment


                • Jedan je Demba Ba ! Makar nereseno da izvuce Newcastle, ja sam zadovoljan.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Sta je ovo ljudi , Tim Howard dao go protiv Boltona , kako haha ?
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Sta je ovo ljudi , Tim Howard dao go protiv Boltona , kako haha ?
                      Mora da je ispucao pa se Bogdan prevario u proceni, ili eventualno neki slobodni.

                      A Kabaj je objasnio sa svojim golom, fenomenalno!

                      Nedostajao je stari Njukastl ali potvrdili su ove sezone da se vracaju. Nadam se da ce ovaj tim ostati na okupu uz jos koje pojacanje.
                      Last edited by Casiraghi; 04-01-12, 21:51.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nisam gledao utakmicu sve do prije 5 minuta. Ocigledno da je Blackburn malo uzdrmao samopouzdanje igraca, a evo i Newcastle je na odlicnom putu da uzme 3 boda. Mala kriza za United...

                        Evo Jones katastrofalno reagovao i opet postigao autogol... Bas momak nema srece sa ovim situacijama, uvijek lopta ide u gol.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Evo sad sam video. Ispucao je, vetar je pomogao, Bogdan se prevario u proceni i eto ga. A vece je cudo sto je Ngog dao gol.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jos citi i tu smo!
                            sigpic

                            Comment


                            • Utakmica koja treba sto pre da se zaboravi... Tesko gostovanje u svakom slucaju, ali ostaje zal ipak ostaje za bodovima u utakmici sa Blackburn-om!

                              Bice tesko, ali kada je bilo najteze Manchester je igrao najbolje! Mada vise ne zavisi sve od njih...

                              Comment


                              • Koji je ovo autogol Jones-a ove sezone treci ?
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X