Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miki7878 View Post
    Moze i to. Ne brinem ja previse za arsenal
    kako me covek slatko nasmejaod srca ti hvala

    Comment


    • Nek idu u qr_c , jmbti zivot , kako ne volim City to je strasno , valjda ce se Arsenal dici , ajmo
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Sad ovo lagano privesti kraju.Jos da je Totenhem kiksao bilo bi idealno kolo za nas,ovako nema veze,imamo sasvim lepe sanse za LS,pogotovo sa ovakvom igrom koja je vise nego dobra
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Kakva utakmica jbt!

          Sve je nekako usijano samo sto ne eksplodira, sanse sijevaju na svim stranama.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • jao sreco gde si

            Comment


            • Daj bre kakva je ovo sramota od sudjenja. Sudija gleda u Richards-a i ovaj igra rukom, nigde penala...jebem ti ovakvo sudjenje bolje i da sudija nije bio na terenu. Arsenal nije imao srece definitivno..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Kako se zavrsilo? Koji je reazultat?
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Nismo imali srece, a dobro smo igrali. I pored poraza ja sam zadovoljan. Samo da se ovako igra i protiv Aston Ville i pobedjujemo.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Kako mi zao Arsenala jbm ti zivot, da udje u ona lopta RVP-ija nakon dodavanja Gervinha prelomio bi se mec ali sutira pravo u golmana :-(

                    Ne mogu da podnesem mrtvi, placenicki, arapski City... i nije valjda da ovde ima navijaca City-ija. Za njih mora navijat neko ko ima 12-13 godina, ma na kraju krajeva nema opravdanja ako se navija za ove placenike

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Prototype nemoj da vrijedjas bez razloga trenutno nabolji klub u engleskoj................ljudi imaju pare i boli ih kita, neznam sto je tolika mrznja prema cityu, sa takvim razmisljanjem trba mrziti i ruski klub, tj.placenicki chelsea jer i oni imaju pare

                        smjesno............... ;)

                        Comment


                        • Originally posted by edohz View Post
                          Prototype nemoj da vrijedjas bez razloga trenutno nabolji klub u engleskoj................ljudi imaju pare i boli ih kita, neznam sto je tolika mrznja prema cityu, sa takvim razmisljanjem trba mrziti i ruski klub, tj.placenicki chelsea jer i oni imaju pare

                          smjesno............... ;)
                          Kada osvoje titulu nazovi ih najboljim timom u engleskoj dotle .....
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Kako mi zao Arsenala jbm ti zivot, da udje u ona lopta RVP-ija nakon dodavanja Gervinha prelomio bi se mec ali sutira pravo u golmana :-(

                            Ne mogu da podnesem mrtvi, placenicki, arapski City... i nije valjda da ovde ima navijaca City-ija. Za njih mora navijat neko ko ima 12-13 godina, ma na kraju krajeva nema opravdanja ako se navija za ove placenike
                            Vecina je pocela navijat za Chelsea nakon sto je dosao Roman,zatim 90% ovde navija za Liverpool,United,Arsenal,Chelsea a rijetko ko navija za Stoke,Blackburn,Wigan sta mislis zasto?I normalno je da ce sad sve vise i vise djece pocet navijat za City.Svako ima pravo da navija za kog hoce,ali drugo je kad svake godine mjenjas tim za koji navijas.

                            Liverpool u ovom kolu najvise profitirao pobjeda u gostima,konkurenti Chelsea i Arsenal kiksali i sada je na 3 boda od cetvrtog mjesta.Ovaj sad period kada se igra svaka 3 dana treba iskoristiti pogotovo jer dolaze lakse utakmice i tamo do sredine januara mozda probati uci medju 4.Realizacija i dalje mora biti puno bolja,danas precka i stativa i mislim da nam je ovo 17.put ove sezone da pogadjamo precku ili stativu.Suareza moze neko voliti ili ne,ali decko moze igrati u svakoj ekipi na svijetu i sigurno je medju najboljim igracima svijeta,samo se mora malo smiriti.City iako je tesko dosao mozda i do nezasluzene pobjede vratio se na prvo mjesto i dalje sam poprilicno siguran da ce iko tesko skinuti sa prve pozicije.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Ma jbg ja sam ti hater City-ija i ne morate me shvatit ozb ali ne mozete porediti Chelsea i City. Chelsea je ulagao i pre Abramovicha, ne u istoj meri ali su imali kvalitetnih igraca ali su bili malerozan klub. Onda ih kupi Abramovich i nakon dovodjenja Mourinha kockice im se sloze i postanu jedan od 2 najbolja Engleska kluba u poslednjih 7 godina.

                              City je instant klub i njegovi navijaci van grada Manchestera izricito navijaju za njih jer su prebogati, kupuju slavu tj trofeje. Chelsea je barem nesto imao pre Abramovicha...

                              Comment


                              • Golmani danas...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X