Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Da da, odavno se pominje da bi Mourinho moga da nasledi Fergusona. Ali ko zna kad ce se to desiti. Vec prethodnih pet/sest godina se najavljuje povlacenje SAF-a, ali i dalje je tu. Mada ja nesto ne verujem da ce se ostvariti ovo, mislim da ce ga naslediti neki od bivsih igraca Uniteda - Solskjaer (koji vec odlicno radi kao trener u Norveskoj), Giggs, Scholes itd.
    Ja bi Solskera najvise i voleo, mada on je jos mnogo zelen za tu poziciju. Jeste, doneo je I titulu u istoriji Moldeu, ali to je nesto sasvim drugacije. Jedino ako dodje u SAF-ovoj oprostajnoj sezoni, pa da bude asistent, da bude uz ekipu, vidi kako se radi... Mada je on trenirao rezerve Junajteda 2 godine i posvajao sa njima skoro sve u tom uzrastu.

    Moguce da ce Murinjo biti prelazno resenje dok Solsker (ili neko drugi) ne stasa za posao. Ja bi makar tako voleo.
    sigpic

    Comment


    • Ferguson je najavio povlacenje u 74. godini E sad,dal ce to biti tada ili ranije,vidjecemo.Ja se nadam da ce ga zdravlje sluziti kao sto je i do sada
      Licno,nebi volio Murinja u Junajtedu.Jednostavno mi nije za Junajted.Vise bi volio da nasljednik bude Solskjer ciji bi pomocnici bili Gigs i Skols ,a sportski direktor Geri Nevil
      Solskjeru za sada ide super.Proglasen je za menadzera godine u Norveskoj jer je svom klubu donio titulu koju su cekali 100 godina


      EDIT: Dobro bi bilo da zadrze Felana i Renea kad se Ferguson povuce,nekako bi bilo prazno bez njih
      Last edited by powerslave; 27-12-11, 00:28.

      Comment


      • Moguca opcija, po meni isto odlicna vam je i Mojes.

        U svakom slucaju doci ce vam neko ko ce nastaviti ovaj sistem, niste vi kao neki.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Moguca opcija, po meni isto odlicna vam je i Mojes.

          U svakom slucaju doci ce vam neko ko ce nastaviti ovaj sistem, niste vi kao neki.
          Mojesa i ja jako cenim, mada mislim da ce uvek ostati tu negde na sredini, nikad na vrhu.

          Sto se tice sportskog direktora Geri Nevila, tesko, sada je komentator na Skaju .
          sigpic

          Comment


          • Na kraju ce Mourinho preuzeti Man City, jer ce dizelasi da se razocaraju i dati otkaz Manciniju posto placenici nece uzeti Premier Ligu.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Mojesa i ja jako cenim, mada mislim da ce uvek ostati tu negde na sredini, nikad na vrhu.

              Sto se tice sportskog direktora Geri Nevila, tesko, sada je komentator na Skaju .
              Sto se tice njega,bio sam ubjedjen da glupljih igraca nema u ligi od njega i brata,ali kada ga slusam na Skaju vidi se da dosta toga zna i ne zvuci nimalo glup.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Sto se tice njega,bio sam ubjedjen da glupljih igraca nema u ligi od njega i brata,ali kada ga slusam na Skaju vidi se da dosta toga zna i ne zvuci nimalo glup.
                Mozda je ruzan ali nije glup .

                Salim se. Zna izgled da prevari. Geri Nevil je ionako mozda najomrazeniji igrac Junajteda od strane Liverpulovaca, zbog onog njegovog famoznog radovanja na Enfildu.
                Last edited by ExEric; 27-12-11, 00:45.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Mozda je ruzan ali nije glup .

                  Salim se. Zna izgled da prevari. Geri Nevil je ionako mozda najomrazeniji igrac Junajteda od strane Liverpulovaca, zbog onog njegovog famoznog radovanja na Enfilldu.
                  Evra je sad sigurno, a meni licno Ves Braun. A Fil Dzouns mi je prvi kog sam zgotivio.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Evra je sad sigurno, a meni licno Ves Braun. A Fil Dzouns mi je prvi kog sam zgotivio.
                    Zasto Vesli? Pa on je u najboljem slucaju bio squad player ?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Zasto Vesli? Pa on je u najboljem slucaju bio squad player ?
                      Zato sto veze nema a ima sve te silne trofeje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Citam nesto onu raspravu o Kerolu u Liverpulovoj temi,pa moram malo da se nadovezem ovdje.Pominjao se i Berba par puta.Sto se tice njih dvojice,oni su dva razlicita svijeta.Nemojte shvatiti ovo kao da uzdizem Berbu,ali on ima neuporedivo bolju tehniku od Kerola..mislim inace malo koji napadac ima tehniku kao Berba + ima odlican pregled igre.Nebi se ovoliko pricalo o Kerolu da nije toliko placen.E tu je njegova slicnost sa Berbom jer je i ovaj u svoje pero placen oko 40 miliona eura.Nekima je on promasaj i ne zasluzuje dres...ja bi ga drzao u Junajtedu do penzije!Kazu da je pravi za manje utakmice.Super,samo neka ih on trpa...tu se osvaja titula.Meni je dosta ona njegova trojka protiv Liverpula
                        E razlika izmedju Kenija i Fergusona je sto Ferguson drzi Berbu na klupi cijelu drugu polovinu prosle sezone i sada isto,a onda ga ponovo ubaci u masinu i ovaj daje golove,dok kod Kenija nesto koci...Naravno za to je i Kerol zasluzan isto koliko i Keni.Misli mda i Keni i Kerol treba da ostanu u klubu jos par sezona...ubijedjen sam da ce se popraviti do kraja sezone,samo sto ce tada biti kasno...e onda cemo vidjeti ko ce kod koga kada se otvori transfer rok.

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Citam nesto onu raspravu o Kerolu u Liverpulovoj temi,pa moram malo da se nadovezem ovdje.Pominjao se i Berba par puta.Sto se tice njih dvojice,oni su dva razlicita svijeta.Nemojte shvatiti ovo kao da uzdizem Berbu,ali on ima neuporedivo bolju tehniku od Kerola..mislim inace malo koji napadac ima tehniku kao Berba + ima odlican pregled igre.Nebi se ovoliko pricalo o Kerolu da nije toliko placen.E tu je njegova slicnost sa Berbom jer je i ovaj u svoje pero placen oko 40 miliona eura.Nekima je on promasaj i ne zasluzuje dres...ja bi ga drzao u Junajtedu do penzije!Kazu da je pravi za manje utakmice.Super,samo neka ih on trpa...tu se osvaja titula.Meni je dosta ona njegova trojka protiv Liverpula
                          E razlika izmedju Kenija i Fergusona je sto Ferguson drzi Berbu na klupi cijelu drugu polovinu prosle sezone i sada isto,a onda ga ponovo ubaci u masinu i ovaj daje golove,dok kod Kenija nesto koci...Naravno za to je i Kerol zasluzan isto koliko i Keni.Misli mda i Keni i Kerol treba da ostanu u klubu jos par sezona...ubijedjen sam da ce se popraviti do kraja sezone,samo sto ce tada biti kasno...e onda cemo vidjeti ko ce kod koga kada se otvori transfer rok.
                          Berbatova bih odavno oterao iz kluba samo zbog polufinala FA kupa ove godine sa Sitijem, kada je 2 zicera sa 3 metra poslao preko i pored gola i tako omogucio placenicima da osvoje I trofej nakon 35 godina. Nisu videli nas gol celo I poluvreme i umesto da ih dokusurimo tada, mi smo im poklonili trofej.
                          sigpic

                          Comment


                          • Powerslave nije niko njih poredio, receno je samo da je Berbatov klasa za ovog i to s moje strane.
                            sigpic

                            Comment


                            • Eh,kasno je pa ne znam vise ni sta sam procitao
                              A ono protiv Sitija,imas pravo.Bas se obrukao i tada sam izludio...i imao je onaj ocajan penal protiv Evertona prije par sezona,isto u kupu.I jos gomilu je gresaka napravio,ali ja i dalje msilim da je dovodjenje Berbatova dobar potez(i ako se ne slazem sa cijenom :P)

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Zato sto veze nema a ima sve te silne trofeje.
                                Realno njegov trenutni naslednik je Dzoni Evans. Braun je mozda malo bolji jer je mogao da igra i desnog beka. U svakom slucaju, oba igraca kada im je dan su jako dobra. Ne top, ali vrlo dostojne zamene prvotimcima. Ali su zato obojica skloni mnogobrojnim kiksevima i najglupljim mogucim iskljucenjima.

                                Tako da, spremi neko mesto za Dzoni boja .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X