Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zna Fergi sta radi, 1-1. Cicarito, ajmo majstori jos jedan gol!!!

    Comment


    • Ja ga ne videh nikako, ali nema veze, bitno je da je mališa izjednačio
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Tako je bre CICA!!!Na pravom mestu i u pravo vreme!
        Neka ovakav rezultat ostane.
        De Hea spasio Mancester.

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Zna Fergi sta radi, 1-1. Cicarito, ajmo majstori jos jedan gol!!!
          Sada ocekujem hiljadu ovakvih postova.Normalno je da ce ubaciti napadaca,nece stopera kad gubi,a sto je ovaj nevidjeni cigo pa je bas on morao dati,to je druga stvar.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Sada ocekujem hiljadu ovakvih postova.Normalno je da ce ubaciti napadaca,nece stopera kad gubi,a sto je ovaj nevidjeni cigo pa je bas on morao dati,to je druga stvar.
            Cigan je Suarez,jer se valja i udara svakog,a njega kada pipnu previja se.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Kakvi smo mi baksuzi ja ne mogu da verujem...
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Sada ocekujem hiljadu ovakvih postova.Normalno je da ce ubaciti napadaca,nece stopera kad gubi,a sto je ovaj nevidjeni cigo pa je bas on morao dati,to je druga stvar.
                Normalno da SAF zna šta radi.
                Mislim da dam doprinos od hiljadu postova.
                Ovo za cigu neću ni da komentarišem

                EDIT: Srednji red je danas bio loš, a pred kraj beše i gusto, ali DeGea ...sada može i po koju krofnu... zaslužio je.
                Last edited by miloolja; 15-10-11, 14:40.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Keni je ispao kreten danas, 1 jebena izmena, Kerol i Belami nisu ni usli, uzas. Ne mozemo Mancester kuci da dobijemo, idite bre i vi i fudbal u pm.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobro je da se nije izgubilo,ovo je tesko gostovanje,sledece kolo pobjeda nad Citijem je imperativ i onda lagano nastaviti.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Cigan je Suarez,jer se valja i udara svakog,a njega kada pipnu previja se.
                      Nisam te ja ovde bas razumeo,rekao si da njega udaraju i da on udara,sta tu nije korektno?
                      sigpic

                      Comment


                      • Mozda je Livepool vise zasluzio pobjedu,ustvari jeste sigurno!A Adam ne bi onamo namjerno pao kad ima otvoren put ka golu,dakle cist faul!Liverpul je trebao da dobije utakmicu,ovi nista nisu pokazali,tacnije bili su nemocni i jalovi!znaci,Liverpul je trebao da dobije utakmicu!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Misljenja sam da je Manceter nadigran i da je za to kriv iskljucivo izlapeli deda. No, na h2h sam igrao 1-1 koliko se secam tako da sam ovo ocekivao.

                          Comment


                          • Znaci ne verujem koji smo mi baksuzi... Pa mi prosto moramo da primimo gol u zadnjih 15 min, a da bude jos gore dao ga Chicarito, decko udje i gol...
                            Nasa greska je sto smo se povukli posle gola Gerrarda, i to stalno radimo. Razocaran sam, mada Henderson me je iznenadio, par poteza, mogao je resiti utakmicu, ali sjajni De Gea...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Oce li posle opet da bude kako sudije pomazu samo Junajtedu?Trebamo li mi sad da pljujemo Cicu i da govorimo da nije dobar komentator,samo mi to recite?
                              sigpic

                              Comment


                              • Ali ovaj Fergi koga stavlja u prvu postavu...

                                Comment

                                Working...
                                X