Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Немој да се ложиш ...
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Kako mi je drago sto je Kuyt u prvoj,dobra odluka Dalglisha
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • De Gea
        Smalling, Ferdinand, Evans, Evra
        Jones
        Park, Fletcher, Giggs, Young
        Welbeck

        Malo nam je Fergi hrabar danas

        Sa ovakvim sastavom i podrskom sa tribina ocekujem pobjedu Liverpoola.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Nema ni Runija ni Vidica?

          Comment


          • Bogami mnogo hrabar Fergi. Daj boze da dobijemo danas, par golova Suareza i to je to....
            Evo ga, pocinje.... Neka najbolji pobedi...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Kerola nema sad kad igra dobro, nadam se da ovo nece lose uticati na njega, morao je da pocne danas.

              Malo ziheraski sastavi od strane oba trenera.
              sigpic

              Comment


              • Ferguson toliko podcjenjuje LFC da je ovo izveo xD
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Pu,pu, pu ... da ne baksuziram... Ferdinand Suareza stavio u džepić...Velbek loš...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Sreca pogodi De Geu


                    Edit:
                    Ne sviraju faul na Jangu,i onda zuti Jangu.

                    I ovo je crveni za Lukasa!
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Tmurnijeg fudbala odavno nije bilo!i posle ne valja JelenSL...cc...Pa ovo vade samo publika i njihove emocije tokom mecha....katastrofa!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije crveni jer nije startovao, doslo je do sudara.

                        Ocekivao sam spektakl danas, kad ono mrtvilo na obe strane. Bas osecaju pritisak.

                        Dauning i Lukas moraju napolje a da ulaze Kerol i Belami.

                        Skrtel me prijatno iznenadio, dosta dobar danas.
                        sigpic

                        Comment


                        • Tvrda utakmica,steta sto Suarez nije ono zabio...Downing ocajan

                          Kakav crveni,nije ga uopste vidio nego su se sudarili
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Sporo i taktičko nadmudrivanje. Valjda će se podići tempo i tenzija.
                            Ali ono simuliranje Dauninga ...ccccccccc
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Tmurnijeg fudbala odavno nije bilo!i posle ne valja JelenSL...cc...Pa ovo vade samo publika i njihove emocije tokom mecha....katastrofa!
                              Nije svaki derbi prepun sansi i visokog tempa....

                              Tvrda utakmica zasad, niko ne zeli prvi primiti gol.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Lose prvo poluvrijeme osim odlicne sanse Suareza nista nije bilo.Tvdra utakmica i izgleda da oba tima cekaju pogresku protivnika.Moramo malo hrabrije krenuti u drugom poluvremenu,treba malo vise pritisnuti zadnju liniju Manchestera i nadam se da ce uci Carroll i Bellamy.Ocekujem pogodak Luisa.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X