Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2011/12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • meni se negde ucinilo da sam procitao da krece od treceg kola
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Sto ona H2H liga ne krece,pogledaj podesavanja JC,trebas staviti od kojeg kola krece,jos nije krenula
      Ne znam ja sam sigurno stavio da krece od drugog kola,ali sad ne pise nista,pise da ponovo odaberem od kad krece H2H liga.Pa vi koji igrate druge H2H lige ne ovu nasu vidite jeste li igrali sa nekim,da znam jel do mene ili do njih.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Otvaram 3-4.godine sve ove fantazy lige,i covjek uzme jednu otvori i sve pokvari,Joe Cole 10 nemas pojma
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Hajde ja cu ti prebacit da ti budes adminstrator lige pa se ti bori sa tim
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Mozda je ovo problem

            We are aware of some temporary problems with scores in some leagues. These are being worked on and will be resolved as soon as possible. Thank you for your patience.

            Comment


            • Sramotno su lose odradili Fantasy...a i mogli su da nam daju budzet 150,a ne 100M

              Comment


              • Mogli su i da ti kupe i neku vilu u Engleskoj

                Comment


                • Originally posted by Dusan View Post
                  Mogli su i da ti kupe i neku vilu u Engleskoj
                  Bilo mi glupo i to da trazim

                  Comment


                  • Ja napravio dva transfera... Morao sam IR me ubi.
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Izgleda da se racuna od prvog kola obicna liga, prvi sam

                      Comment


                      • Kako se racuna ova H2H liga???Rooney mi je doneo onoliko poena koliko ceo tim zajedno
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Da , neka neko objasni

                          Vidim jedan par 10 - 10 rezultat , a u classic ligi prvi imao 82 poena , a drugi 25 , a u h2h nerijeseno hahahaha

                          A ja u classic imao 60 nesto , protivnik 30 nesot , u h2h 21-7 za njega
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Ako imas vise bodova nego protivnik dobijas 3 boda,a ako imas manje ne dobijas nista.

                            Logicno
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Moram JC da te pohvalim za ovaj post ljubim te pametnog

                              Pa kako se boduje,stvarno je bezveze,totalno je drugacije u h2h ligi i ovoj obicnoj.
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Ja odma' izgubio, a u prethodna 2 kola bih dobio zato sto sam imao maltene vise poena od svih

                                Comment

                                Working...
                                X