Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2011/12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad cemo morat glasat da li da se nase lige boduju od 1 kola ili od 2 kola.
    sigpic

    Comment


    • Bit ce interesatno glasanje,ko je bio dobar u prvom kolu htjet ce da se racuna od prvog kola,a ko je bio los nece htjeti

      S obzirom da spadam u prvu skupinu ja bi da se racuna od prvog kola

      Mada sam i ja imao problema zbog ovoga,htio sam Silvu ubacit ali nisam mogao uci dva dana nikako u fantasy.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Moj tim je dno dna, jedino Silva i Kompany opravdali. Ostali svi po 3, 2 i 1...
        Tako da se moj odgovor zna.
        sigpic

        Comment


        • Od drugog,sviiiiiiiiiiii!!!!!!!! xD
          Da se JC oduzmu bodovi
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Od drugog!
            sigpic

            Comment


            • Od drugog definitivno haha!
              CZ-JK-Elton John-Diva

              Comment


              • JC gubi poene
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Imao sam 34

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Imao sam 34
                    Dobar.
                    Ja sam imao 36.

                    Ali sam sada malo korigovao, i sastavio normalniji tim, bar mi niko nije povrijedjen.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Evo lavova za drugo kolo ! :

                      fantasyq.jpg
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Ko stavi da se ne racunaju bodovi iz prvog kola nek zna da mu ne gine ban na forumu
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Zbog amatera mi dobri moramo da gubimo bodove

                          Comment


                          • Meni je svejedno,svakako cu biti na kraju prvi,mozete kako hocete.
                            sigpic

                            Comment


                            • A gdje se to glasa ?

                              Mozda je neko prije stavio link , ali pegla mi sad da trazim ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ma nema nigdje da se glasa,mi kao odlucujemo.

                                A posto sam ja glavni odmah da vam kazem nista od toga

                                Mislim meni je svejedno,stavite nek se igra od drugog kola,ali svi smo bili u istim problemima,i ja sam htio jos neke izmjene napravit pa nisam uspio.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X