Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ала га је дао Салиховић са једно 30 метара из слободњака ...
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #77
      Sta Borussia promasuje ovo je smesno.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #78
        Вала баш. А ставио сам 3+ на њих ... Ако наставе са оваквим машењем идем да се утепам.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • #79
          Sejo majstore , kakva golcina danas


          Bayern dosao do pobjede u 90. minuti golom Gustava , Dortmund stigli , dobro je to
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • #80
            Ma car

            Comment


            • #81


              Evo golcine majstora.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • #82
                Ja ne podnosim da gledam repku kada taj covjek ne igra,moj najdrazi igrac ubjedljivo...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • #83
                  Volfsburgu bio ponisten cist gol i na kraju su na glup nacin izgubili od Bajerna koji nije ni na sta licio u napadu.
                  A sto se tice Salihovica, pokazao je on jos pre tri sezone da je novi Zunjinjo.;)

                  Comment


                  • #84
                    Maricu,jel se oporavio Schmelzer posto u Dortmundu i dalje prvu igra onaj Lowe i mogu ti reci da je losiji igrac
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • #85
                      Citam danas u zurnalu da je Salihovic pogodio prelep gol iz slobodnjaka ako moze neko da mi posalje na pp sa yt da vidim ali video jer mi yt na ovom laptopu nikako ne otvara , kako je igrala Borussia kad je ovako izgubila od Hofenhajma ? Bayern uspeo dobiti 0:1 , ocekivao sam da je Wolfsburg mogao to dobiti ali nista od toga , Schalke dosao do 3 boda vrlo lako izgleda
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #86
                        Borusija je igrala solidno, doduse mnogo losije u odnosu na prvi mec s obzirom da nisu bili agresivni i imali su slabu zavrsnicu.I imali su netipicno mali broj suteba u okvir gola.
                        Bajern se po obicaju provukao i nezasluzeno su pobedili.
                        A za Salke nemam reci.Raul- i dalje je majstor svog zanata.

                        Comment


                        • #87
                          Nisam danas pratio zbog Junajteda,ali vidim da je Leverkuzen iscupao pobjedu protiv Verdera i da je Kaizerslautern izvukao remi.Jel neko gledao Leverkuzen?Kako su igrali?U prvom kolu su se raspadali...
                          Pobjedu Hofenhajma nisam ocekivao..mislio sam da ce Dortmund i njima uvaliti 2-3 :P

                          U narednom kolu:M'gladbah-Volfsburg,Stutgart-Leverkuzen,Bajern-HSV i Mainc-Salke

                          Comment


                          • #88
                            A ja nisam gledao Junajted zbog Verdera.
                            Odgledao celu utakmicu i sada malocas hajlajtse i onpo sto mogu konstatovati je da su u prvom poluvremenu bili mnogo nadmocniji i da su trebali da daju gol.S driuge strane mladi napadac Lenant Taj je sa 2 metra promasio ceo gol i moglo je vrlo lako da se desi da Verder povede.Drugo poluvreme je bilo mnogo izjendnacenije i ulaskom Pizara i Marina tek je pocela prava uitakmica ,a sanse su sevale ko na kolosalnoj traci.Zahvaljujuci tome sto je Derdijoka neobicno pogodila lopta u ledja je na sekundu zbunilo igrace Verdera i najbolje se u toj situaciji snasao Kadlec ciji je sut od stative usao u gol.
                            Zaboravih da pomenem da je Stutgart juce odigrao i vise nego dobro protiv Menhengladbaha samo je rezultat izostao na kraju.

                            Meni Hofenhajm nije bio iznenadjenje uopste.To je jedina ekipa koju Dotrmund nije pobedio prosle sezone.Imao je DOrtmund svoje sanse i meni je isto bilo cudno sto na kraju nije bilo 1:1 kao u prethodna dva susreta.
                            Sve su to derbiji sledeceg kola sa tim da se zna da ce Bajern da pobedi HSV.Za ostale duele ne mogu da kazem ko ce da pobedi.Krivo mi je sto Eurosport nece da prenosi Stutgart-Leverkuzen posto ce to daleko da bude zanimljiviji mec nego Borusija-Nirnberg.
                            Last edited by Ricma; 14-08-11, 20:09.

                            Comment


                            • #89
                              Maricu brate, mislis Bayern ce da pobedi HSV, a ne Hamburg?
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • #90
                                Kako je pocela Bundesliga,bice neizvesno do kraja ;)
                                CZ-JK-Elton John-Diva

                                Comment

                                Working...
                                X