Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    u LP samo trebaju da igraju svoju igru i da se ne plase protivnika i rezultati moraju doci

    Comment


    • #32
      Originally posted by manda View Post
      Borusija nastavlja,gdje je stala prosle sezone,bice zanimljivo u LS,da vidimo kako ce tamo da se snadju,mislim da ce oni biti hit,kao sto su bili prosle godine Totenhem
      Sa dosta ljepšom i boljom igrom nego Ješe.

      Comment


      • #33
        nema ovaj tim je stvarno odlican ,ove sezone samo mogu da budu jos bolji,Klop je majstor,

        Comment


        • #34
          Originally posted by AK47 View Post
          Bice im zeznuto jer mislim da krecu iz zadnjeg sesira...
          Da izbegnu Milan koji ce najverovatnije biti u drugom sesiru i Mancester Siti u trecem i moci ce sa ostalim ekipama da se nose.Zreb za LS je tek za tri nedelje pa cemo videti na cemu su.

          Comment


          • #35
            ovakva borusija bi sitija unistila,borusija ima dusu a city samo pare

            Comment


            • #36
              hahaha pa kako se samo igraju jao

              Comment


              • #37
                mandzukic ce obiljezit ovu sezonu, samo da nastavi ko u zadnjih 10 kola prosle. naravno, za to treba dobru sezonu cijelog tima. nadam se da braco jos uvijek moze rasturat. njih 2 plus lakic, zvuci lijepo.

                Comment


                • #38
                  vukovima treba dobar veznjak a to trenutno nemaju,imali su prije misimovica a kasnije diega koji se nakon odlaska u juve iz werdera totalno unazadio kao igrac

                  Comment


                  • #39
                    a u... svaki put kad prebacim borussia da gol

                    Comment


                    • #40
                      goodboy, ne pratim tolko detaljno. mislio sam da su pojacali sredinu. nadam se da ce se vratit miske.

                      Comment


                      • #41
                        Goodboy i ajmooooooo, koristite opciju EDIT, nemojte pisati duple postove u roku od 3 minuta.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #42
                          Dosta su bili bolji i jos one pete...stvarno ce biti tesko bajernu da uzme titulu.....

                          Comment


                          • #43
                            Kako se zove ovaj komentatorski dvojac na ES-u?

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Dusan View Post
                              Kako se zove ovaj komentatorski dvojac na ES-u?
                              glup gluplji

                              Comment


                              • #45
                                Jedan je Miljan Milicevic, a drugi se zove Predrag.Mislim da se preziva Milinkovic.

                                Comment

                                Working...
                                X