Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jedan penal realizovao Kuzmanovic..

    EDIT: Ako sve bude po planu, Borussia od danas ima +7 u odnosu na Bayern..
    Last edited by D-Wade; 03-03-12, 16:23.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ko bi mogao ovo predvideti?
      Bajer se ispromasivao u drugom poluvremenu,bili su mnogo bolji rival na terenu i konkretniji u napadu, ali ne moze Nojer sve da skine i eto na kraju bajer neocekivano je dobio sa 2:0.I dalje sam u cudu, kako je odbrana bajerna bila neprepoznatljiva u drugom poluvremenu, sto se tice napada u pojedinim situacijama nisu imali dovoljno sredce, sto je kasnije dalo krila Leverkuzenu da odigra hrabrije i da na kraju pobedi.
      Gledajuci rezultate imam dve dobre vesti: prva je da cemo imati borbu za cetvrto mesto i bilo bi vise nego dobro da Nirnberg sutra pobedi Menhengladbah kako ne bi odmakli Salkeu(ipak zeleo bih njih i Leverkuzen da gledam u LS, ne Menhengladbah koji na leto ostaje bez najvece zvezde koji je motor ovog tima), a druga da ce se Hanover, Verder i Stutgart boriti za dva mesta koje ce voditi u LE.Nista jos nije gotovo, a tako ni ako Dortmund pobedi nista jos nije gotovo, kako se fudbal u nemackoj igra 90 minuta, tako se sampionat igra do kraja, a ne do 24-25 kola.Dortmund treba jos samo malo da zapne, utakmica sezone ima da im bude za nesto vise od mesec dana kada bude gostovao bajern i tek tada ce se Bajern moci otpisati iz borbe za titulu.

      Comment


      • Ajde Borusio, rjesavajte to

        Comment


        • Rajkovic u danasnjem mecu napravio dva penala, prvi mozda jeste bio na Okazakiu, ali drugi siguran sam nije postojao. Ibisevic se sjajno snasao kod prvog gola i odlicno asistirao Harniku za cetvrti gol. Bilo mi je simpaticno radovanje Kuzmanovica i Ibisevica, nadam se da ce nastaviti ovaj dvojac sa dobrim igrama i da ce dosta napraviti zajedno.


          Bayern nesto mora mijenjati jer ode BVB na sedam bodova razlike i tesko ce ih ovakav Bayern stici. Danas se vidjela i nervoza izmedju igraca Bayerna, kada su se Boateng i Muller zesto raspravljali.

          Comment


          • Neverkuzen,mozda nikad nece nista osvojiti ali su mi najdrazi ubjedljivo,uvijek je slatka pobjeda nad gigantom iz Bavarske,koji se danas vrlo vjerovatno oprostio od naslova...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Slavila se juce pobjeda Bajera! Kako je pocelo ja sam mislio da ce ih Bajern unistiti,ali su pdoigli svoju igru i u drugom odigrali odlicno.Dut me je juce odusevio Odbrana je na momente bial nesigurna(kao i tokom cijele sezone) ali je naprijed sve funkcionisalo kako treba...steta sto je Nojer onakav golman
              Em pobjeda nad Bajernom em je Salke izgubio i sada vec moze da se razmislja o LS!Nadam se da utakmica sa Barselonom nece uticati na raspolozenje u ekipi i da ce se dobra forma u ligi nastaviti.
              Dortmund upisao nova 3 boda i povecao razliku.Mogla je pobjeda biti i ubjedljivija,mada je i Mainc igrao dobro.Zidan ponovo pogodio i nije ga proslavio Kako opusteno Dortmund vrati vodjstvo nakon 2 minuta

              Iznenadila me ubjedljiva pobjeda Stutgarta...HSV je kod kuce kao operisan.Rehagel pred doamcom publikom debitovao pobjedom-koja me je iznenadila..ne znam sta radi taj Verder..Cudno mi je da je Kajzerslautern protiv Volfsburga odigrao bez golova.Hanover remizirao .Vidim da je bio penal u 89. minutu.Danas nista nece moci da ispratim,pa cu gledati pregled.

              Comment




              • Ovo nije trebao da dozvoli sebi.Danas je dobio kaznu od osam meceva, pitanje je sta Arnesen moze da ucini da mu smanji kaznu barem na 5 meceva.Morace da menjaju formaciju u narednih par kola, a i po meni previse dobrih igraca sedi na klupi zbog ovog indijanca koji se najmanje trudi i zalaze na terenu, da bi poneki put zablistao.

                Comment


                • Uh kako ga ne volim!Treba ga otjerati iz HSV-a..odavno sebicnijeg igraca nisam gledao.

                  Comment


                  • Marko Arnautovic je doziveo bizarnu povredu zbog koje ce pauzirati sest nedelja i mozda se vrati u poslednja 2-3 ligaska meca.Povredu desnog kolena zaradio je u dvoristu dok se igrao sa svojim psom.

                    mada mislim da je on najverovatnije zavrsio sa ovom sezonom i Tomas Saf bi mogao da razmisli o promeni formacije iz 4-4-2 u 4-5-1(Junuzovic i Marin da sire po krilima, dok bi Ekici delovao ofanzivnije u odnosu na Bargfredea i Ignjovskog(Tribula) ili u drugoj varinati gde bi Ekici bio na klupi, a recimo Ignjovski ili Tibul bi delovali ofanzvnije od dvojca koji bi se nalazio na tim pozicijama) ili 4-4-1-1 gde bi Marin igrao poluspica, a kao najistureniji bi bio Pizaro.
                    Last edited by Ricma; 08-03-12, 17:17.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Marko Arnautovic je doziveo bizarnu povredu zbog koje ce pauzirati sest nedelja i mozda se vrati u poslednja 2-3 ligaska meca.Povredu desnog kolena zaradio je u dvoristu dok se igrao sa svojim psom.
                      Kakav car..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Taman ga najavise da pocne u startnih 11 i on se povredi.
                        Jos jedna vest vezana za Verder, posle vise od mesec dana zatezanja Verder je prodao Veslija Palmeirasu za 6 miliona evra.Znam samo da nece odmah dobiti sve pare i da ce ih dobijati u ratama.
                        Spominje se odlazak Vizea u Totenhem i Inter, a kao zamena za njega spominje se golman Kajzerslauterna Kevin Trap.

                        Comment


                        • Wesley dosao kao veliko pojacanje, ali se ipak nije naigrao...
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Morao je neko naletit na Bayern. Evo Hoffenheim do sad je fasovao 5 komada.

                            Comment


                            • Ko bi rekao da ce Hoffenheim ovako fasovati protiv Bayern-a.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Mohamed Zidan sestu utakmicu u drugom dijelu BL zabija gol na utakmici. Prosli put se izjednacio s Bobicem, a u ovoj ga prestigao.

                                Comment

                                Working...
                                X