Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dante demantovao glasine o transferu u Bayern

    "Osobe koje govore da je transfer dogovoren ocito znaju nesto sto ja ne znam", rekao je 28-godisnji Brazilac i dodao: "Imam ugovor s Borussijom do ljeta 2014. i vrlo sam sretan u klubu."

    "Bayern je veliki klub, jedan od najboljih svjetskih klubova, u njemu igraju odlicni igraci i normalno je da mnogi sanjaju o igranju za taj klub. Sigurno nisam jedini koji ima takvo misljenje", izjavio je Dante.
    Last edited by danijelkr; 20-02-12, 19:53.

    Comment


    • pozdrva
      da se tuspasim,volim Bundesligu,obozavam,pratim je vise od 30 godina,mrtvi sam Bavarac ali nijedan klub iz shwabije mi nije mrzak

      Comment


      • Dobrodosao na forum,simonese.
        Nadam se da ces biti aktivan,i da cemo diskutovati ;)
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Kagava je juce trenirao sa loptom i dobre su sanse da ce igrati protiv Hanovera, ja da sam na Klopovom mestu ubacio bih ga tek u drugom poluvremenu.Videcemo kako on razmislja u nedelju.
          Kapiten Sebastian Kehl je produzio ugovor do 2013 sa opcijom na jos jednu godinu .
          Santana bi mogao na kraju sezone da napusti Dortmund za 3,5 miliona evra, posto mu ugovor istice 2013 godine i zato sto zeli da ima vecu minutazu.
          Dobrodosao, simonese.;)

          Comment


          • Hanover je odigrao odlicnu utakmicu protiv Briza i Stuttgarta su opucali tako da Borussiu ocekuje teska tekma
            Kagavu bih odmarao ovu tekmu,nije bas neka kljucna ali to Kloppo najbolje zna

            Comment


            • Sjeca se neko te utakmice iz prvog djela sezone? Pa covjece, koja je drama to bila

              edit: mislim da se radilo o Hanoveru

              Comment


              • Kagava je bas tada dao gol za Dortmund, zanimljivo da ni tada kao ni sada nece igrati Gece.Ja Konan je dao tada pobednicki gol za Hanover, a to mu je jedini gol u sezoni.
                Od svih timova koji su gostovali Hanoveru, Borusija je bila najbliza da im uzme tri boda.Ako me secanje ne vara, tada je Humels morao ranije da napusti igru.Subotic je bio krivac za jedan gol.
                Olaksavajuca okolnost za Dortmund je to sto Hanover veceras igra protiv Briza i nadam se da proci dalje.

                Comment


                • Dobro poluvrijeme su odigrali B.Menhengladbah i HSV.Najozbiljniju priliku je imao De Kamargo koji je mogao i treba o bolje da reaguje.Fin potez je napravio i ter Stegen kada je trebao da ispuca onu loptu kod kornera Rojs dobio zuti zbog prigovora cini mi se...I u psolednjem minutu poluvremena odlicna lopta Aranga tacno na glavu Hankea i odose oni na pauzu sa 1:0 Ocekujem 3:0 na kraju.

                  Comment


                  • Strasnu priliku su promasili,morali je ovo i ubjedljivije,vrlo opusteno igra Borussia,odlican fudbal
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Arslan 1:1

                      Comment


                      • Iznenadila me ovako dobra igra HSV-a u drugom.Svaka im cast.Utisali su Menhengladbah Mogao je pasti jos koji gol,al icini mi se da je na kraju remi fer rezultat.Sudija me malo nervirao jer je svirao svasta...

                        Comment


                        • Malo su domacini podcijenili goste u drugom poluvremenu,a ovi su to znalacki iskoristili,prvi go Arslan-a za HSV
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • eh,da Hanover mlatne zute i Bayerna Salketa .......

                            Comment


                            • Steta sto Borusia ne zadrza sva 3 boda ovdje, zato se nadam da Bajern ne uzima sva 3 boda protiv Salkea i naravno pobjedi Dortmunda.

                              Sutra igraju Volfsburg i Hofenhajm, tu sam tekmu prije jedva cekao iz razloga sto su s jedne strane bili Misimovic i Dzeko, a s druge Ibisevic i Salihovic, ali doslo je vrijeme kada je to za mene utakmica kao i svaka druga

                              Comment


                              • Danas dosli ocekivani rezultati,jedino me,pa ajde da kazem,iznenadila pobjeda Hofenhajma,ja sam msilio da ce tamo biti X.Leverkuzen zasluzeno pobijedio posrnuli Keln u kojem jedino Podolski igra kako valja.Mogao je rezultat biti drugaciji,ali opet u korist gostiju Lijep fudbal je igrao Bajer i steta sto nisu zabili jos koji.

                                Comment

                                Working...
                                X