Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chisora je vec sebi pokvario karijeru, izgubio je poslednja dva meca, hteo je da iskoristi ovaj srecan splet okolnosti zbog kojeg je u centru paznje da napravi nesto od sebe, posto je i pticama na grani bilo jasno da ce ga Vitali pobediti. Ovako ce ostati upamcen. Infamous sto bi rekli Britanci, ali upamcen.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Merlin View Post
      Pa ne znam koliko je realna ta opcija. Ipak ne znam zašto bi Chisora zbog gluposti kaljao svoj ugled među narodom, a sa druge strane braća Kličko su uvijek dosta smirena. Mada opet ne znam, ja bih mu makar istom mjerom vratio ako ne i više. Ali vratit će to njemu Vladimir u ringu.

      @NebojsaNS

      Odlično ako tako bude. Kada sebi pokvari karijeru tek onda će doći do pameti. Bravo za BBS.
      Pare matori moj, sve se vrti oko njih. ;)
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Pare matori moj, sve se vrti oko njih. ;)
        Eh to da.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Chisora's promoter, Frank Warren, is demanding a rematch with Vitali or a fight with Wladimir.
          In the ring after the fight, Wladimir told me Chisora was 'the perfect loser.'
          Chisora says he was hurt by a body shot in the 2nd round. Says Vitali won't fight him again. "Don't blame him. I wouldn't want to fight me."
          Wladimir Klitschko is yelling at both Chisora and David Haye at the press conference. This is awesome.
          Vitali Klitschko on Chisora: "I have big respect for him as a fighter, but no respect for him as a human."
          Bernd Boente to David Haye: "You're out. You can't talk yourself into this fight."
          Chisora and Haye are now yelling at each other. Incredible
          Chisora yelling "how's your toe" over and over. Now he's rushing Haye. they are brawling
          Still brawling. Haye threw the first punch.,
          Chisora: "I'm going to shoot you. I'm going to physically shoot David Haye."
          Chisora claiming Haye hit him with a bottle. Vince McMahon couldn't make this shit up.
          Wladimir is standing on a chair laughing. Gives me two thumbs up. He's loving this.
          Chisora now going after Adam Booth. This is a CT on the Real World kind of rant.
          Chisora: "If David doesn't fight me, I'm going to find him on the street and kill him. I'll burn him."
          Adam Booth is beeding from a cut on his skull. Chisora telling him, "look in my eyes, I'm going to kill your fighter."



          Aaaaaaaaaaaaaaaaa, this is so fucking awesome, steta sto nisu MMA mecevi, jao, pa platio bih 15000 evra da gledam tuce.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Kako je patetican ovaj Chisora...

            Krivo mi je sto ga Klicko nije sahranio u prvih par rundi.

            Comment


            • Vitali ponovo odbranio titulu.Nije ni on bio na nivou sinoc,ali je bio dovoljno dobar da pobijedi onu tranju.Ni u jednom momentu Cisora nije zaprijetio...osim u sestoj kada je jurisao,sto ga je kostalo jer je vec u sedmoj bio polumrtav.U devetoj je primio najvise udaraca,3-4 u glavu cudi me kako je ostao na nogama,ali vidjelo se posle toga da ne moze ni da se krece normalno.Vitali je,makar se meni tako cinilo,imao nekih problema sa lijevom...mozda neka manja povreda.Odavno nisam vidio da Vitali boksuje bez garda,to dovoljno govori o kvalitetu meca.Svakako je Cisora bio bolji sinoc,nego Hej protiv Vlad-a,a opet i jedan i drugi tuga.Citam jutros da su se one dvije nesrece pobile hahahaha majko mila kakvi kreteni

              Comment






              • Zvuk je ocajan, ali nema veze. Od 3:25 negde pocinje haos. Katastrofa.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Hahahaha ovo je show Hej je bio konkretniji Pogodi Cisoru 3-4 puta,pa mu iznabada i onoga pomocnika...udari ga,odlece mu kapa Aooo kakve budaletine!Faca Vladimira Klicka dok je davao intervju nakon frke

                  Comment


                  • Ali najjace mi je sto je Haye onim stalkom za kameru raskrvario svog trenera. Obojicu treba suspendovati na duze.

                    Edit:



                    Ovaj je tonski bolji, ali se tuca i dalje bolje vidi na prvom snimku.
                    Last edited by Nebojsa; 19-02-12, 11:00.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • 12 istih rundi,to je danasnji boks.
                      sigpic

                      Comment


                      • Chisora priveden na minhenskom aerodromu.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • I oduzeto mu 50000$ zbog samara.

                          Comment


                          • Meni ovaj Cisora govno od coveka. Ako ga je Hey ovde mlatio.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Chisora je sramota za boks , njegovo ponasanje al jbg pare cuda cine.

                              Comment


                              • I na kraju da li se zna koliko je miliona dolara ili eura pripali jednom,a koliko drugom.
                                Mislim da je obojica su fine pare uzeli cak i britanac.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X