Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zveknuo ga Klicko onako muski i zavrsio posao
    sigpic

    Comment


    • Znaci 3-4 televizije najavljuju danima spektakl,i onda ovo.
      Ovaj francuz kao da je natjeran da se bori sa klikom(to jest dosao je da uzme pare),pa ajde da odradim samo sto manje udaraca da primim,pa dokle izdrzim.
      Pa na treningu sparing partner od Klicka je deset puta opasni i aktivni od ovog nazovi boksaca.
      Ko je kupio kartu i ovo gledao zestoko se zajebao xD
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Ovo je presmijesno,boks je i onako u dovoljnom problemu ali boksu sigurno ne treba lik 20 santima nizi od Klicka u borbi za titulu.Previse providno.Dobio je 50. nokaut,to je bio cilj,ispunio obecanje

        Sjetimo se prave borbe.Skidam kapu i Vitaliju na ovoj borbi,ali zna se ko je tajo!



        A pogledajte Mavrovica kakve je batine izdrzao,ma svaka cast majstore

        Last edited by Vladan; 04-03-12, 02:26.
        sigpic

        Comment


        • sta je ono bilo?prva borba u teskoj kategoriji i to ni manje ni vise nego protiv vladimira i jos za titulutako nesto je nekada moralo dobro da se zasluzimislim da to nije dobro ni za vladimira,bolje nije ni mogao da odradi,ali ovako izgleda kao da su mu doveli nekoga cisto da zaokruzi tu 50-ticuali su se nemci zato dobro potrudili za organizaciju i scenografiju koja me je ostavila bez dahaa od boksa - nista
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Vladane,Vitali je i tada bio ravnopravan protivnik,a usao je u borbu sa povredom ramena

            Klicko je mnogo dominantiji bosker od Luisa(svi mu zamjeraju sto je dva puta bjezao od revansa protiv Vitalija,a garantovano se ne bi dobro proveo),karijera mu je gotovo besprekorna.Slusao sam nedavno prenos u kojem je gost bio Mavrovic i on je rekao da je samo Muhamed Ali veci bokser od Vitalija

            Ako se uporede karijere ova dva boksera,Vitali ima prednost sigurno...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ono sinoc se ne moze nazvati Boksom. Pa onaj se samo saginjao, jedva cekam Adnana Catica da gledam tu ce biti pravog boksa.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Vladane,Vitali je i tada bio ravnopravan protivnik,a usao je u borbu sa povredom ramena

                Klicko je mnogo dominantiji bosker od Luisa(svi mu zamjeraju sto je dva puta bjezao od revansa protiv Vitalija,a garantovano se ne bi dobro proveo),karijera mu je gotovo besprekorna.Slusao sam nedavno prenos u kojem je gost bio Mavrovic i on je rekao da je samo Muhamed Ali veci bokser od Vitalija

                Ako se uporede karijere ova dva boksera,Vitali ima prednost sigurno...
                Ma Luis je bio drugaciji bokser,dobro i Vitaliji je tada grizao,u tom mecu vjerovatno i imao prednost na poenima ali je Luis znao kako se udara.Vidio si sta mu je napravio od oka,znas i sam kako je pametan bio i samo bi nastavio da ga kucka u tu stranu,unistio bi ga do kraja garantujem.
                Klicko je veci takticar,bar je kasnije to postao,Luis je neko ko vise voli borbu,ko ide naprijed i po mom pojmu to je pravi bokser,inteligentan ali oce borbu.Ali da je znao da popije batine znao je itekako,samo sto taj covjek nije padao i kad bi porimao vezane udarce,nevjerovatno nesto.
                Mislim da prime Luis pobjedjuje mnogo lakse prime Vladimira,a sa Vitalijem bi bilo teze.
                Digla se velika frka oko tog revansa,po meni ispravan potez Luisa,nema on sta da dokazuje i u tom mecu je pobijedio zasluzeno,povukao se kao sampion i to je to.

                Danas nema takvih borbi,ovo vise nije boks.

                Ma kako moze da bude bolji od jednog Formena npr. pa ja mislim da bi ih taj covjek na vrhuncu ubio od batina.Holifild je bio nizi,Tajson tek ali ako bi samo jednom pogodili,a vjerujem da bi ne bi se dobro proveli sigurno.Luis je mogao da ima parira visinom,strpljenjem,taktikom.
                Ne svidja mi se u sta se boks pretvorio i nacin na koji oni sad boksuju.Svakako je za njih i zdravlje mnogo bolje nego nekad sto je bilo,ali je to bio boks bar.
                sigpic

                Comment


                • Ma Holifild na vrhuncu je tata za sve

                  Comment


                  • nema bog zna sta o ovoj borbi ni da se kazesve u svemu,vrhunac veceri mi je bio kada sam videla zana renoa u publicijos od leona sam zaljubljena u njega
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne znam da li je neko pomenuo ovde da je Badr Hari presao iz K1 u boks. U K1 mu nije bilo ravnog, samo su ga luda glava i diskvalifikacije sprecile da osvoji neki gran pri. Naravno, videcemo kakav ce biti u boksu, ali ja boljeg, talentovanijeg i ludjeg borca nisam nikad gledao. Otisao je u Ameriku i tamo ga radi sa trenerom koji trenira Mayweathera. Vec poseduje brutalnu rucnu tehniku, brz je kao munja i ima razoran udarac. Posto ce krenuti od nule, proci ce vreme dok ne stekne pravo da izazove jednog od brace, a to je nesto sto sanjam da vidim. Tesko da ce to biti Vitali, ali eto Vladimira. Iste su visine, Badr je 5 kila laksi. Sve u svemu, sa Harijem ce borbe biti sve, samo ne dosadne.

                      http://www.youtube.com/watch?v=hVnNrbtLuoM

                      Comment


                      • mislim da nije niko pomenuo,ali svi mi koji ga obozavamo to vec znamo i ne mozemo da docekamo njegov prvi mecboks vise nece biti isti,to je sigurnoa vlasnicima pojasa je vreme da se polako pocnu oprastati od njega,sto su ga nosili......
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • BADR FTW

                          Comment


                          • Ima nade za srpski boks !!!!!!!!!!
                            Posle Nenada Borovcanina i Milan Piperski je osvojio titulu profesionalnog sveslovenskog i balkanskog sampiona u WBC

                            Comment


                            • Bravo Ado majstore.Da nije predao Njemac zavrsio bi do 12 runde na podu.Odbrana titule u srednjoj kategoriji i nema mu trenutno nikog ravnog.

                              I na kraju je rekao ovo nije bilo samo za mene nego za cijelu Bosnu

                              Masina nasa!

                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Sinoc je Ado razvalio Zbika lijevim direktom. Ima dosta izazivaca iz ostali verzija mislim da ce prvi biti meksikanac ne znam kako se zove



                                Izjava Zbika

                                "Ovaj put odlučili smo se za zdravlje. Noge su mi iz runde u rundu bile sve slabije. Zbog čega? Ne znam ni sam", nakon meča je izjavio Sebastian Zbik.

                                Na kraju treba istači da su iz Zbikovog ugla nakon šeste runde razmišljali o prekidu meča, no odlučili su se kockati. Ne dugo, tri runde kasnije, ipak, su morali predati.

                                Comment

                                Working...
                                X