Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nek bude k'o Haye protiv Bellew i ja sam presretan, al' znajući Klička ne vjerujem.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Klicko je tehnicki bolji bokser od Dzosue koji je i sam to izjavio jednom, znatno je pokretljiviji i ima za klasu bolji prednji direkt ...
      Veliki prbolem za Klicka ce biti njegova tzv "staklena" brada,tesko trpi jake udarce sto se moze videti u mecevima sa jakim udaracima poput Korija Sandersa,Ros Pjuritija i Lemona Brustera, a takodje je bio u nokdaunu i protiv Sema Pitera i Wiliamsona... I upravo mislim da to moze biti presudno veceras jer Klicko jednostavno ne moze da podnese seriju Dzosuinih razornih udaraca... Kako mec bude odmicao tako ce da rastu i Klickove sanse, milism da je jedini nacin da pobedi veceras da konstantnim distantskim kretanjem i vanserisjkim prednjim direktom "umrtvi" mec i da ga odvede u kasnije runde ,gde moze da presudi njegovo iskustvo , iza sebe ima cak 358 rudni za razliku od AJ koji ima 44..i veliki procenat meceva je zavrsavao bas u kasnim rundama... A Dzosuuin najduzi mec je trajao 7 rundi..Bice ogroman pritisak na AJ..
      Takodje mislim da je Klicko sad najopasniji kad je u ulozi izazivaca,relativno je od svih potcenjen ..nema nikakav pritisak,silno je motivisan, fizicki izuzezno spreman kao i uvek..

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Navijam za Dzosuu naravno ali dobice ga Klicko na iskustvo, smorice ga, drzati na distanci i dobiti takticki bojim se.
        Ja sam uveren da ce ga Dzosua prebiti.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Fury ipak dao veliku podrsku AJu

          Comment


          • Sve spremno.

            Anthony!

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              Anthony!
              Wladimir!
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Wladimir!
                pada u devetoj rundi.

                Comment


                • Vlada pada
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Spetakl na Vembliju.

                    Ajmo Anthony posalji ga u penziju!

                    Comment


                    • Povedi nas Entoni

                      Comment


                      • Stream?

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                        Comment


                        • RTL na mobdro ako imas

                          Comment


                          • Sah, a Klicko je Kasparov

                            Comment


                            • Ako hoce Entoni da dobije ovo on to mora da uradi do 6 runde maksimalno, sve posle toga ce biti tesko, znajuci Klicka on ce ici ovde na pobedu na poene.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Prve dvije runde nerijesene, treca runda sigurno ide na stranu Entonija.

                                Comment

                                Working...
                                X