Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja isto mislim, iako nije do sada imao ozbiljne protivnike ipak mislim da ce Joshoua nekako dobiti.

    Comment


    • Nije bas nekako, sve osim KO je iznenadenje, ovo je monstrum, strasne fizikalije

      Comment


      • Polako Mrki, zajeban je Klicko, takticki savrsen. Ne moze ga Dzosua drzati na distanci kao sto je Fjuri mogao, niti ima taj cudan stil. A koliko jako udara zapravo i ne znamo jer ce mu ovo biti prvi pravi izazov, Fjuri je ocajno gradjen u odnosu na Dzosuu ali udara kao maljem.
        sigpic

        Comment


        • A nije to stari Klicko, covjek ima 41 godinu, ej, 41 i boksa za titulu, dosta je i njega

          Comment


          • To je pitanje, ja ga ne volim nikako ali sumnjam da nije na najvecem nivou.
            sigpic

            Comment


            • Jucer sam slusao Mavrovica kaze da mu Klicko izgleda sjajno, i odlično pripremljen ali također najavljuje nokaut Joshue. Generalno ovo je bas sudar dvije razlicite skole, Joshua je bas napadac, brz je, ne smije dozvoliti Klicku njegov ritam, duge direkte i slicno, ako se ude u taj ritam onda ce biti u problemu, plus nikad nije ni bio u ringu eventualnih 12 rundi. Ali mislim da je Klicko upisao svoj nokaut i na USB stick koji ide na aukciju...

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                A nije to stari Klicko, covjek ima 41 godinu, ej, 41 i boksa za titulu, dosta je i njega
                Kasne 30-ete godine i jesu zenit za boksače. Plus, da li ti ne njemu vidiš da ima toliko godina. Čovjek ima savršenu građu i u odličnoj je formi.

                Godine nisu problem, po meni je motiv najveći problem. Pretpostavljam da će se okaniti,dobio ili izgubio.

                Comment


                • Nece on imati problema sa motivacijom, zeli da dokaze cijelom svijetu da je on broj jedan i dalje i sigurno zeli taj revans sa Tajsonom, ali ako je pametan, a jeste svakako, ne bi trebao da ide tim putem. Fjuri bi ga opet istukao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ljudi zanemaruju i kakav je pritisak na Joshui, skoro 100k ljudi... Eeej
                    Plus Kličkovo iskustvo.

                    Comment


                    • Kasne 30e su daleko od ranih 40ih. Moze on imat gradu apolona, znas li kakve su reakcije sa 30 a kakve sa 40, ovdje ti je dovoljna stotinka nepaznje protiv ovakvih boksaca i ti si na podu, bas zato ce ga Joshua razbiti, kao i Fury. Samo protiv Klicka

                      Lewis: Undecided
                      Foreman: AJ
                      Bruno: AJ
                      Froch: AJ
                      McCory: Klitchko
                      Haye: AJ
                      Holmes: AJ
                      Roach: AJ
                      Vitaly: Logicno
                      Gotovo svi daju prednost Joshui od strane bivsih boksaca do kladionica

                      Ja bas zalim sto je Fury ludak kakav je i nije bilo revansa, otiso bi u penziju zauvijek Ukrajinax


                      A fino je zaiskrilo i izmedu Joshue i Furya bas vode rat, i jedva cekam taj mec
                      Last edited by Mrkela; 28-04-17, 17:26.

                      Comment


                      • Ma Fjuri je poremecen, ali da nije ne bi bio tako dobar jbg, sve ima svoje

                        Gledaj ti sta on danas objavljuje, potpuni bolesnik

                        Tyson Fury calls Anthony Joshua his 'little b***h' as he Photoshops heavyweight champion's head onto small dog ahead of Wembley fight
                        sigpic

                        Comment


                        • Hahaha neki dan je stavio sliku Frank Bruna i usporedio ih
                          Lud je ko puska

                          Da dodam.gore da Klicko nema borbu 17 mjeseci, da nema pobjedu dvije godine a i u toj zadnjoj je bio los,

                          Comment


                          • Anthony unisti ga!

                            Last edited by Rossonero; 29-04-17, 11:46.

                            Comment


                            • Klicko impresivno izgleda, spreman je taj kao i uvijek.
                              sigpic

                              Comment


                              • Vitali Lennox takvu borbu hocemo danas

                                Comment

                                Working...
                                X