Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dstroj View Post
    Ne mogu da verujem da je Kolantajn mogao da napise nesto ovako besmisleno,nabrojano dosta beznacajnih incidenata(kakve prave i ostali vozaci),koji se ne mogu osporavati,i ne mogu promeniti necije uverenje da li Hamiltona kaznjavaju s pravom ili ne,a neki (malo ozbiljniji)nisu pomenuti(Alonso-Bahrein '08,Masa-Monca '10,Veber-Kanada '11,Masa-Silverston '11,Kobajasi-Spa '11).Interesantnije je zasto mnogo vise gluposti pravi ove godine nego prethodnih,a jedino sto je postignuto ovim clankom je provociranje gomile komentara.
    Pa naravno...;)
    Samo znaš kako je, što si veći to te više mažu, pitaj Šumahera!

    Comment






    • Evo i originala


      Vozaci Mercedesa su hit
      Last edited by Nebojsa; 05-12-11, 13:54.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • hahahahhahahahah extra....
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • A sta je Mordor i Sauron?

          Gomila limenki Coca-Cole i flasa od 0.5l!

          Comment


          • Ma i Magnum za mac, Sebov prst, Vitali kao Golum Ako volis F1 i LOTR ovo je pravo uzivanje, stvarno je fenomenalno odredjeno, i tacno na mnogo nivoa.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Epska slika...
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • I epska borba pred nama.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Fali ti Brazil na kraju.

                  Jel se zna kada će biti predsezonska testiranja?
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • zaboravio da ga napisem evo sad cu...za testiranja ja nzm valjda tamo od februara..
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • pa e dobro sam rekao od februara
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • 12 dana testiranja pred sezonu, to je kao da voze 4 trke.Valjda će SK Prime da prenosi i testiranja.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Testiranja niko ziv ne prenosi. Ko ima 7 sati za baciti? Budimo ozbiljni. Mislim da se cak ni ne snimaju, mozda ce ovaj u sred sezone biti propracen ali ni to ne verujem. Bice linkova za livetiming i snimke. Samo strpljenja kada to dodje.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Testiranja niko ziv ne prenosi. Ko ima 7 sati za baciti? Budimo ozbiljni. Mislim da se cak ni ne snimaju, mozda ce ovaj u sred sezone biti propracen ali ni to ne verujem. Bice linkova za livetiming i snimke. Samo strpljenja kada to dodje.
                            JA bih rado "bacio" 7 sati za testiranja ;-) .... Inače ih pratim na live-timingu svake godine, po ceo dan .... Voleo bih i da ih gledam, iako to niko ne snima .... Možda će jednog dana i to biti ubačeno u redovan prenos F1 ....

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Ovo je ekstra smišljeno .... Mnogo znači kad je sajt dobar i kad imaju dobar tim ,koji stoji iza sajta ....

                              Comment


                              • Ma Frenky znas da bih i ja ali televizije imaju ekonomske interese i ogranicenja, nerealno je ocekivato da bi iko izdvojio toliko vremena sem specijalistickih kanala a opet se onda ne isplati to pokrivati videom samo zbog njih. Videcemo, mozda nas Sky F1 prijatno iznenadi u ovoj ili sledecim sezonama
                                Svidja mi se i sajt i kalendar, samo da li se meni cini ili je ove godine vise trka u uzastopnim nedeljama
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X