Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem su u potpunosti sa Alenom oko toga manje tema-vise poruka. To bi moglo da aktivira ovaj podforum. Mnogo jednostavnije i jasnije to nama trenutno treba.


    Eto mozda nam ta nova era u F1 donese nesto fino...

    Comment


    • Samo da javim da trenutno radim na prebacivanju postova iz tema vozača u teme timova, pa da se ne zbunite gde su poruke i teme nestale...

      Comment


      • Nism pazljivo procitao tvoj predhodni post o tome, ne svidja mi se sto vozaci nece imati svoju temu.

        Comment


        • Ima puno vozača koji prođu kroz F1 u sezoni-dve, mada sve manje, a timovi traju duže. Evo šta da smo uzeli i otvarali temu Rio Harayanto? Sad bih je brisao bez prebacivanja postova jer ih nema, isto kao i za još nekih 6-7 vozača. Velikani će imati svoje teme, kao i veliki/značajni aktuelni vozači kad se penzionišu. Npr Massa na kraju ove sezone...

          I to je odrađeno... Kimi nabio više od pola postova vezanih za Renault/Lotus/Renault tim.
          Last edited by Vanja #66; 03-10-16, 17:58.

          Comment


          • Za vozace koji voze par trka ili cak szonu dve ne trba ni otvarati temu, ako se i otvori i nema poruka nista strasno pomerice se na kraj i pasti u zaborav.Jeste da timovi traju duze od vozaca, mada imamo i obrnutih primera ali su vozaci ti oko kojih se sve vrti. Sta mislis koliko ljudi zna za koga je vozio Fanjo, Askari, Stjuart ili Mensel.Ne svidja mi se ideja da o Raikonenovim bravuroznim trkama iz 2004-5 citam u temi Ferari ili Vetel, tesko da ce postici uspehe kao u Red Bulu. A to da dobiju temu kada odu u penziju nema svrhe, kladim se da Baton i Masa ( sem Bastie ) nece imati pet poruka prve godine a naredne ni jednu. Tako da je moj predlog da se vrati kako je bilo ili da se dozvoli ponovo otvaranje tema vozaci ako neko hoce.

            Comment


            • Otvaram večeras temu za Bahrein, čisto da ne brinete...

              Comment


              • Otvaram temu za Kanadu večeras.
                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                Comment


                • Ko želi da otvori temu za Austriju? Ako nema zainteresovanih, eto je sutra popodne...

                  Comment


                  • Neka otvori neko ko je taličan za Ferari....
                    Ko je otvarao za Monako
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Nema previše veze, otvarali smo Nikoletina i ja i donosili smo sreću i jednima i drugima

                      Comment


                      • Verovatno večeras otvaram temu za VN Velike Britanije...

                        Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                        Comment


                        • Ako neko ima posebnu želju da otvara temu za Mađarsku, ja neću moći jer narednih dana moram baš minimalno da budem uz računar (a i tV), samo napred. Ako ne, sutra ujutru ću otvoriti temu sa jednom rečenicom... Do Spa ću već biti nazad u redovnom režimu

                          Comment


                          • Ako sam pogresio temu u napred se izvinjavam.

                            Planiram da idem na trku (samo nedelja) u Madjarsku pa me interesuje da li se mogu naci ulaznice u nedelju i po kojoj ceni?
                            Pre sam ulaznice uzimao preko eventima i zamenim ih na stazi.

                            Hvala u napred.

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Ako neko ima posebnu želju da otvara temu za Mađarsku, ja neću moći jer narednih dana moram baš minimalno da budem uz računar (a i tV), samo napred. Ako ne, sutra ujutru ću otvoriti temu sa jednom rečenicom... Do Spa ću već biti nazad u redovnom režimu
                              Haj ja ću do sjutra ujutru otvorit

                              Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment


                              • Ko je zainteresovan za otvaranje GP Japana?

                                Comment

                                Working...
                                X