Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S.t.a.l.k.e.r. shadow of Nebojsa : )
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Je li to nama Marked pomenut kod Srđana u prenosu?

      Ili sam jednostavno toliko umoran i telo traži san...

      Comment


      • MarkedOne8 i twitterom i ip adresom. XD
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Kad te vec pominje, a ti mu pomeni da svrati malo do foruma, ne ujedamo...

          Comment


          • Pomenuo sam mu to pred Maleziju.Rekao je da ništa ne obećava.Rekao sam mu i da nas pomene kao forum, zajednicu, da nas reklamira.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Bravo, reklamirali su nas prosle nedelje inace, poenta je da nas pomenu u kvalifikacijama i trkama, nema bolje reklame od te ;)
              sigpic

              Comment


              • e juce 2 godine od kako sam na ovom forumu
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • ...... pogresna tema sry ......
                  Last edited by Igor84; 07-07-13, 13:24.

                  Comment


                  • ja samo zelim da iskritikujem sportklub jer pored skprime i sportklub+ koji su u osnovnom paketu sbb-a, oni prenos formule 1 daju na sportklub3 i nije mi jasno zasto na vec pomenuta 2 idu snimci tenisa a formula nigde!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • Comment


                      • http://yify-torrents.com/movie/Rush_2013_1080p

                        Po pravilu uvek imaju najbolji kvalitet snimaka na minimalnom prostoru...

                        Comment


                        • a dje je Nebojsa nestao nema ga ovdje vise ?
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • http://www.b92.net/sport/brazil2014/...&nav_id=835101 odlican tekst......izvinjavam se ako je na pogresnom mestu nisam znao gde da ga postavim.....
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • Bas gledao pre par dana da li ima ponuda za VN Austrije i jedino sto sam nasao su jednodnevne ponude 2-3 hrvatskih agencija.Bice problema za mene ako tako bude dogodine, posto imam u planu da idem tada.Odlicna stvar je sto se mesta za stajanje nalaze gde je DRS zona.

                              Comment


                              • Ipak Marlin je na kraju izbacio ponudu, koliko vidim oni su i najraznovrsniji po tome samo mi se ne svidja sto uglavnom sve to ide avionom, jer u ponudi nisu uracunate takse za avion koje kostaju dodatnih 100 evra i vise u zavisnosti od zemlje u kojoj se putuje.Najbolje izgleda ici na svoju ruku, kolima ili busem svejedno.


                                http://marlin.rs/formula-1


                                Edit:Sada video koliko deru za Madjarsku, 33% skuplja od Robinsona a jos je ta ponuda istekla.
                                Last edited by Ricma; 21-06-14, 12:57. Reason: lapsus

                                Comment

                                Working...
                                X