Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ste ljuti sto nema prenosa treninga i kvalifikacija VN Belgije na SKprime, onda mi ne preostaje drugo nego da vam kazem da ce tako biti i na sledecoj trci u Monci!!!! P***j po sirotinji...

    Comment


    • Drago mi je samo sto vidim sve vise regovanja i ljudi koji se bune!!! Ali znate , reci cu vam ovo sad, nemojte se vise buniti. Mislite da nekoga boli uvo sta mi pisemo ovde, mi smo njima nebitni, jer da je suprotno ne bi nam prekinuli sve u pola sezone. Ja pozivam sve ljude da gledaju i trku na strimovima, jer kad ne mozemo sve, necemo nista! Neka nam ostane Sk Forum kao mesto za diskutovanje oko trka. Pozdrav

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Samo treba da pritiskamo sa svih strana i siguran sam da rezultat nece izostati.
        Ako znaš administratora ili drugu odgovornu osobu, reci kome trebamo da se obratimo i sastavićemo kao neko otvoreno pismo ili peticiju.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Imas njihov mejl na sajtu. office@sportklub.info
          Samo fino i civilizovano.

          Da im napunimo inbox, pa da nas tek onda shvate ozbiljno?

          Ja cu im sutra ili prekosutra poslati.

          Comment


          • Na kom sajtu bih mogao skinuti celu trku, a da je kvalitet slike HD?

            Pitam posto sutra mozda propustim Spa.

            Comment


            • Da, fino i civilizovano makar u početku.Ako niko ne odgovori... zna se.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Čim bude poslaću ti warez link preko privatne poruke, samo me podseti na to za svaki slučaj.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • Mislio sam da cu dobiti nesto konkretno, al nema veze.

                  Malocas sam ceprkao na netu i ako ne budem gledao trku, najverovatnije cu skidati sa sajta roja directa.Posto imam telekom adsl, verovatno necu skidati vise od 2 gb.I ako ne budem gledao, ne pada mi na pamet da posecujem forum, kad bi neciji avatar od vas mogao da nagovesti ko je pobedio.
                  Sada kako stvari stoje gledacu trku, mada to se sve moze promeniti u narednih sat vremena.

                  Comment


                  • Ako Kimi pobedi to nećeš znati po mom avataru..
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Ako Kimi pobedi to nećeš znati po mom avataru..
                      Kao da je to mogucnost
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Daj Boze da on pobedi.Ako pobedi Alonso, svi ce staviti njegov avatar i nece mi se gledati trka.
                        BIcu zadovoljan i sa podijumom, samo da Spanac bude iza njega.


                        Sone, pazi sta pises.Da ti ove reci nakon trke ne zavrse u moj novi potpis.

                        Comment


                        • Ma, slobodno, i ovako ne pisem nista u poslednje vreme, zaboravice ljudi da postojim
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • na taj mejl sam poslao pitanje pre dve nedelje i dobio sam ništa.
                            inbox na forumu tog gospodina je već nešto što obećava
                            "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

                            "rat je mir
                            sloboda je ropstvo
                            neznanje je moć"

                            Comment


                            • Zahvalite Bojani sto je nasla vremena da malo pospremi ovde.

                              Comment


                              • neću nikome da se zahvalim dokle sve ne bude kako valja!
                                opet ista priča, opet nema ni kvalifikacija, a kamoli repriza trke....
                                "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

                                "rat je mir
                                sloboda je ropstvo
                                neznanje je moć"

                                Comment

                                Working...
                                X