Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo je do mene stigla informacija da trke nece biti na SK Prime jer nemaju prava da pustaju MotoGp i F1 van Srbije,a posto je taj kanal krenuo sire(zbog primere valjda) onda su morali da ga prebace. Rekli su da ga prebacuju na SK i da ce pored SK ici i na digitalnom kanalu SK3. Izgleda da od toga da ide na SK nema nista, jer meni trka nista ne znaci bez treninga i kvalifikacija. A Bogami kad trku mogu da puste, mogu i QF. E sad ocigledno da im nije u interesu da prenose F1 i MotoGP i ok posteno. Ali niko me nece, i ne moze ubediti, iako nema veze sa ovom pricom, da je tenis najgledaniji sport. Odoh odmah da skocim sa mosta, jer je onda svet postao malo sasav.

    Comment


    • Pa sada je sasvim jasno da hoce pare. A da bi ja platio prenos komentatori moraju da se promene odmah ili da imam opciju da gledam bez komentara. Ma postalo je sve jadno kao i sve drugo u Smrdiji.

      Comment


      • kada i kome smo mi uzimali pretplatu? to rade kablovski operateri. mi smo regionalni kanal, i u trenutku kad je i sk prime to postao, zbog rasporeda prava po drzavama za F1, morali smo da prebacimo na sport klub. s obzirom, da cemo biti ptrinudjeni dve drzave da zatamnimo u vreme trka, mnogo je lakse da bude zatamljeno dva sata kad je trka, nego tri dana po devet sati.
        takodje, programksa sema se pravi kao da svi imaju svih sedam nasih kanala.
        svaki put kad bude trka, bice prenos na sport klubu

        Comment


        • Originally posted by SPORTKLUB View Post
          kada i kome smo mi uzimali pretplatu? to rade kablovski operateri. mi smo regionalni kanal, i u trenutku kad je i sk prime to postao, zbog rasporeda prava po drzavama za F1, morali smo da prebacimo na sport klub. s obzirom, da cemo biti ptrinudjeni dve drzave da zatamnimo u vreme trka, mnogo je lakse da bude zatamljeno dva sata kad je trka, nego tri dana po devet sati.
          takodje, programksa sema se pravi kao da svi imaju svih sedam nasih kanala.
          svaki put kad bude trka, bice prenos na sport klubu
          Pa zar vi niste obecali da će SK Prime biti kanal za ljubitelje auto-moto sporta? a da, obecanje ludom radovanje

          Ne znam gde ste nasli 27 sati za tri dana, kada za F1 sa treninzima treba 7 sati za tri dana.

          Od 168 sati sedmicno na SK Prime-u, ne mozete da nadjete 7 sati za F1 i MotoGP.

          Ja licno nepratim fudbal ni ostale sportove sa loptom, tako da sam na Sport Klubu provodio vreme uz F1, GP2, GP3, PorsheCup, MotoGP, Moto2, Moto3, od sada znaci samo nedeljom na SK, ostalim danima streamovi...

          Nemam nista protiv vas, vasa je televizija, imate pravo da pustate sta hocete i kada hocete, ali jednoga dana ce vam se to obiti o glavu
          Last edited by ; 31-08-12, 20:26.

          Comment


          • Originally posted by SPORTKLUB View Post
            kada i kome smo mi uzimali pretplatu? to rade kablovski operateri. mi smo regionalni kanal, i u trenutku kad je i sk prime to postao, zbog rasporeda prava po drzavama za F1, morali smo da prebacimo na sport klub. s obzirom, da cemo biti ptrinudjeni dve drzave da zatamnimo u vreme trka, mnogo je lakse da bude zatamljeno dva sata kad je trka, nego tri dana po devet sati.
            takodje, programksa sema se pravi kao da svi imaju svih sedam nasih kanala.
            svaki put kad bude trka, bice prenos na sport klubu
            OK. Znaci samo cete trke prenositi. Dobro. AKo odgledam QF i Treninge na Sky Sports f1 onda sigurno necu gledati trku kod vas. Zao mi samo sto volim Srdjana da cujem ali Boze moj. Mozete slobodno da batalite prenos f1 i motogp, jer bez celog vikenda trka je beznacajna. Ovo se zove izneveriti gledaoce, ne zbog promene kanala nego zbog ne pustanja celog vikenda. Uzgred imam Sk 3 ali necu da ga pustim jer je jedan glupav kanal koji radi samo vikendom. OVo sto ste uradili ne radi se na sred sezone i klasicno nepostovanje gledalaca. Kako mozete da podrazumevate tako da svi imaju vase kanale kad x broj njih nije ni u mogucnosti za digitalnu D3. Ne znam samo sto prenosite uopste??? Ne mogu ja vama da naredjujem da prenosite nesto ili ne, ali prekidati na pola sezone je sramotaa. Sta ce oni koji nemaju D3? I jos nesto, recenica se pocinje velikim slovom, ne zagledam nesto pravopis na forumu jer je nebitan, ali toliko valjda treba da se ispostuje.

            Comment


            • Originally posted by SPORTKLUB View Post
              kada i kome smo mi uzimali pretplatu? to rade kablovski operateri. mi smo regionalni kanal, i u trenutku kad je i sk prime to postao, zbog rasporeda prava po drzavama za F1, morali smo da prebacimo na sport klub. s obzirom, da cemo biti ptrinudjeni dve drzave da zatamnimo u vreme trka, mnogo je lakse da bude zatamljeno dva sata kad je trka, nego tri dana po devet sati.
              takodje, programksa sema se pravi kao da svi imaju svih sedam nasih kanala.
              svaki put kad bude trka, bice prenos na sport klubu
              Kojih 3 dana po devet sati, majke li ti nekrštene?!!! Nama treba samo F1.Ceo trkački vikend traje ukupno 7 i po sati najviše!

              I ko si ti uopšte?Vidim da imaš neko fancy ime na forumu.Pomoćni moderator?Tebi treba pomoć oko osnova gramatike.


              Hajde da se ne svađamo.Mi zahtevamo da nam prenosite kvalifikacije i trku.Tih dodatnih sat vremena nađite kako znate i umete.Odričemo se treninga (4 sata ukupno prensoa trening) za 1 sat kvalifikacija.Imate 3 kanala, tih dodatnih sat vremena morate da nam nađete.Nismo mi krivi što ste se rasprdeli na sve strane.Kupili ste prava za F1 i to sad bacate na pola sezone.

              Dakle, kvalifikacija i trka pod obavezno ili sklonite skroz F1.
              Od kad znam za F1, još od pre desetak godina kada se gledalo na RTS-u, uvek su bile kvalifikacije i trka.Tako je bilo na RTS-u, kasnije na B92, pa i na Fox-u (današanja Prva), tako mora da bude i na SK.Nije tenis problem, daleko od toga.Ja ne mogu da razumem da neka firma poseduje tri kanala i da na sva tri kanala mora da ima fudbal.Taman sam prošle godine počeo da verujem da SK može da se razvije u nešto univerzalno (NBA, evropska košarka, Moto sportovi, tenis...) i sjebali ste sve u trenutku kada je svima bilo dobro.
              Last edited by MarkedOne8; 31-08-12, 20:33.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by SPORTKLUB View Post
                takodje, programksa sema se pravi kao da svi imaju svih sedam nasih kanala.
                Pa ako je tako, kako se niste setili da tu Primeru ili sta vec, stavite na SK3, 4, 5, nego bas na Prime? Zasto bas Prime da bude regionalni, kada vec imate 3-4-5, koji vam i onako nicemu nesluze
                Last edited by ; 31-08-12, 20:36.

                Comment


                • Prosle godine su, po svemu sudeci bili na vrhuncu. Ukoliko ne mozete sve da ispostujete, zasto trpate nove lige? I neka mi neko NACRTA cemu sluzi Golf Klub? Posto ne vidim zasto ne bi bio poseban kanal za MotoSport. Ne moze ni da bude popularan, iz prostog razloga, jer ljudi nemaju gde ni da ga gledaju. Ne postoji nista sto dize adrenalin kao trke, nebitno, ne govorimo ovde samo o F1 nego i o MotoGp-sampionatu. Ali kad ljudi nisu u prilici da vide, ne mogu ni da vole taj sport. Kad je tenis doziveo ekspanziju, MotoGp i F1 uz Srdjanove prenose mogli bi svi da prate sa uzivanjem. I pritom trke su svaki vikend, nekad i svaki drugi(mislim na oba sporta i F1 i MotoGp) i ako vam je mnogo onda stvarno treba da se saopsti jasno i glasno. "Sport Klub daje saopstenje........da morate da imate Sk3 da bi gledali F1 i MotoGP" . Kraj price.

                  Comment


                  • Stvarno smesno, a ja se pitam zasto nema sk prime prenosa... nego kako se preplacuje na sk 3, imam total tv jeli mora neki poseban paket il se ukljucuje vikendom sam...

                    Comment


                    • Smesan je argument da vi ne uzimate pare nego SBB A Jel vama SBB nista ne placa? Cinjenica je da hocete pare za prenos i to je ok, ali NA POCETKU SEZONE, a ne u sred. To je ciganski. Nije u pitanju mala gledanost moto sporta to je sigurno. Golf klub je gledaniji od sk prime? Ajte molim vas. Sramota, neozbiljno, jadno i naravno ciganjenje. Nadam se da ce dogodine neko ozbiljan uzeti da radi F1. Od mene naravno necete dobiti ni dinar;) Dovidjenja triatlon....
                      Last edited by nikola0406; 01-09-12, 06:32.

                      Comment


                      • Originally posted by KERSDRS View Post
                        Prosle godine su, po svemu sudeci bili na vrhuncu. Ukoliko ne mozete sve da ispostujete, zasto trpate nove lige? I neka mi neko NACRTA cemu sluzi Golf Klub? Posto ne vidim zasto ne bi bio poseban kanal za MotoSport. Ne moze ni da bude popularan, iz prostog razloga, jer ljudi nemaju gde ni da ga gledaju. Ne postoji nista sto dize adrenalin kao trke, nebitno, ne govorimo ovde samo o F1 nego i o MotoGp-sampionatu. Ali kad ljudi nisu u prilici da vide, ne mogu ni da vole taj sport. Kad je tenis doziveo ekspanziju, MotoGp i F1 uz Srdjanove prenose mogli bi svi da prate sa uzivanjem. I pritom trke su svaki vikend, nekad i svaki drugi(mislim na oba sporta i F1 i MotoGp) i ako vam je mnogo onda stvarno treba da se saopsti jasno i glasno. "Sport Klub daje saopstenje........da morate da imate Sk3 da bi gledali F1 i MotoGP" . Kraj price.
                        Gazda Sportkluba i SBB-a ti je fanatik za golf i zbog toga trpimo tu torturu. Znam to, jer moji poznanici igraju s njim golf.

                        Sto se mene tice ja cu sto se F1 tice raskrstiti za sva vremena sa Sportklubom. Imam RTL na satelitu, a i uvek se nadje dobar link preko kompjutera.

                        Comment


                        • Originally posted by Ayrton View Post
                          Gazda Sportkluba i SBB-a ti je fanatik za golf i zbog toga trpimo tu torturu. Znam to, jer moji poznanici igraju s njim golf.

                          Sto se mene tice ja cu sto se F1 tice raskrstiti za sva vremena sa Sportklubom. Imam RTL na satelitu, a i uvek se nadje dobar link preko kompjutera.
                          Eto, KERS... ;) Neca is busted...

                          Pitanje za SPORT KLUB, da li postoji mogucnost da se uvede jos jedan kanal za sledecu sezonu, recimo SK MOTO ili slicno, koji bi bio posvecen F1 i MotoGP-u. U isto vreme na tom kanalu bi mogle da se reklamiraju firme koje su u poslu sa auto/moto stvarima, delovima, dileri, prodavnice dodatne opreme, garaze, radionice... Svakako ima vise logike nego da se izmedju Moto2 i MotoGP trke pusta pregled NBA iz juna, recimo.

                          Comment


                          • OVO JE UŽAS, HOĆU NAZAD MOJE PARE. ŠTA JE SPORTKLUB3?
                            "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

                            "rat je mir
                            sloboda je ropstvo
                            neznanje je moć"

                            Comment


                            • Originally posted by markone View Post
                              OVO JE UŽAS, HOĆU NAZAD MOJE PARE. ŠTA JE SPORTKLUB3?
                              Ponekad, kad covek najtise pise, privuce najvise paznje...

                              Comment


                              • U SRBIJI NE MOŽE TIHO; KO JE TIH POJEDU GA AJKULE.
                                "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

                                "rat je mir
                                sloboda je ropstvo
                                neznanje je moć"

                                Comment

                                Working...
                                X