Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Nemam D3 televiziju, ali imam onu ,,običnu" kablovsku od SBB-a i osnovni paket programa.Ne bi mi bilo žao da dam 300 dinara ako može da se uzme samo na mesec dana.

    Strimovi?Imam loše iskustvo sa strimovima po pitanju NBA.Verovatno je za F1 bar malo bolje i stabilnije, ali opet nije to to.

    U prvom postu teme za Belgiju ću da napišem naslov ,,Linkovi za streamove" pa ćemo tu da kačimo linkove koje skupimo.Ja bih zamolio sve koji nađu link da mi pošalju na pm ili ovde da napišu kako bih to ubacio u prvi post.
    Veruj mi bolje je nego na SK, bolji su komentatori, pod uslovom da znas engleski u sta ne sumnjam. Dacu ti link u petak, na SKY Sports F1.
    Ne brate, ok je, prebacili su sa SK PRIME NA SK.Razumeo sam sto. A sto sad nema prenosa na SK to niko ne zna. Izgleda da im nije bitno da nam udovolje 3 dana svake 2 sedmice.

    Comment


    • Jako mali broj ljudi gleda treninge u petak, treba pustiti njih, treba komentatora platiti za to i plus se gubi novac od reklama... Sa te strane, manje se novca gubi. Nadam se da se umesto toga pusta nesto uzivo, jer u suprotnom sve ovo pada u vodu.

      Nadam se da ce se sledece sezone napraviti dobar i stabilan raspored, narocito kad se budu preklapali F1 i MotoGP...

      Comment


      • Originally posted by KERSDRS View Post
        Izgleda da im nije bitno da nam udovolje 3 dana svake 2 sedmice.
        Da je to kao Le Mans cela 3 dana pa onda da kažeš da smo nezahvalni, ali ceo vikend F1 ukupno traje 5 sati + trka oko sat i po do dva najviše.

        Hvala ti unapred za linkove.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Jako mali broj ljudi gleda treninge u petak, treba pustiti njih, treba komentatora platiti za to i plus se gubi novac od reklama...
          Pogledaj koji se program u to vreme emituje na SK, SK PLUS i SK PRIME, pa ćeš videti da su to razni pregledi liga, reprize utakmica itd... Ništa bitno.
          Što se tiče komentatora, ja bih rado doplatio samo da ih ne slušam.

          Originally posted by Vanja #66 View Post
          Nadam se da ce se sledece sezone napraviti dobar i stabilan raspored, narocito kad se budu preklapali F1 i MotoGP...
          E, sada smo u središtu problema... Koliko dugo već u upravi SPORT KLUBA znaju da će kanal na kome su prenosili trke početi da se emituje i na drugim područjima, gde nemaju prava da to emituju? Zbog čega se nije na vreme razmišljalo o tome kako da se reši problem, da korisnici u Srbiji ne ostanu uskraćeni za najavljene i obećane prenose? Sada ispada da treba platiti uvođenje D3 televizije, pa PLUS paket u kome se nalaze SK3, SK4, SK5 i to samo zbog par sati svakog drugog vikenda (u proseku). Neko je ovde napisao (ne sećam se sada ko) da mi ne plaćamo SPORT KLUB, nego samo našeg kablovskog operatera. Da li to znači da naš kablovski operater ne plaća našim parama firme od kojih preuzima programe, kao što je napr. SPORT KLUB? Pa i struju kada plaćamo, mi ne dobijamo pojedinačne račune - 300 din. za HE "Đerdap", 450 din. za TENT A, 500 din. za površinske kopove Kolubara itd., već samo jedan od zvaničnog distributera el. energije, koji dalje plaća svoje dobavljače...

          Kada se uvodi novi kanal, ili se otkupe prava za prenos nekog značajnog takmičenja, onda svi duvaju u fanfare mesec dana i najavljuju to svakih pet minuta u programu. U ovakvim slučajevima, kada se ukida neki program / kanal koji je do tada bio dostupan korisnicima (koji godinama redovno plaćaju to što gledaju), "čuje" se samo mukla tišina, odnosno svi se prave ludi. Nema zvaničnog obaveštenja - niti da treninga F1 i Moto GP (a sada vidim i kvalifikacija) više neće biti u osnovnoj ponudi, niti da se radi na rešenju, pa će (jednog dana) možda i biti...

          Jednostavno rečeno, to je nekorektan odnos prema korisnicima.
          Last edited by tarantula; 30-08-12, 12:48.

          Comment


          • Sto se tice programa, tarantula, ne znam sta se tad pusta, rekoh samo da se nadam da se u petak ujutru i do 3 pusta nesto direktno. Ako to nije slucaj, ne bih dalje komentarisao... Sve je jasno.

            Ja gledam vec godinu i po dana na streamovima trke F1, slika je uzas, ali britanski komentatori nadomestaju nedostatak toga. S obzirom da je trka pojedinacno najduza sesija (racunaj 2h) i najbitnija, nju bih makar voleo da gledam sa dobrim kvalitetom slike. Mada, stanje u kakvom je analogni signal SK trenutno to bas i ne garantuje, ali bolje je od streama. Ocekujem da cu promeniti operatera na SBB ubrzo, ne samo zbog F1/MotoGP, vec i zbog generalno boljih uslova i cena u odnosu na kombinaciju KDS/Telekom, ali svakako necu placati dodatno za SK3,4,5 sta god da se na njima prikazuje (trening/kvale/trka - F1/MotoGP). Sky je zakon, i pored Kravitz-a!

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              Ja gledam vec godinu i po dana na streamovima trke F1, slika je uzas, ali britanski komentatori nadomestaju nedostatak toga.
              Ovo me je baš obradovalo.Informacije koje mene interesuju od komentatora 90% mogu da nađem na internetu (live timing, f1techninal + ostali sajtovi...) ili da sam već zaključim logikom.Martin Brundle stvarno dobro komentariše a i sam je bio vozač, dok Kravitz samo trči po padoku i traži tim na koji će da masturbira jer su doneli nešto što bi po njemu trebalo da okrene šampionat na glavačke.

              Meni komentator treba da mi kaže vremena ako već nisu prikazana, neki brojčani podatak da ne moram da jurim iz sobe u sobu da gledam live timing.Za ostalo, smatram sebe dovoljno iskusnim i inteligentnim za F1 da znam šta, kada i kako u vezi ostalih podataka onoliko koliko je meni potrebno.Ne treba mi komentar da daje lične komentare šta očekuje za Kimija i Lotus kad ni jedan komentator na svetu ne može da zna više o Kimiju nego što ja znam, a verovatno se to isto može reći za druge vozače i njihove fanove.Zaključak: Dajte vi meni iole dobru sliku i zvuk pošto F1 gledam na, sada već zastarelom, televizoru sa CRT tehnologijom.Ne trebaju mi britanski komentatori, posebna izveštavanja, samo slika i zvuk Formula 1 bolida kako jure po stazi.

              KERSDRS, uzdam se u tvoj link koji se nadam da ćeš mi uskoro poslati.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • F1 na Sport Klubu

                Gledajuci raspored prenosa na SK Prime,vidim da uopste nema prenosa vezanih za F1 i VN Belgije.

                Sta je razlog i hoce li se F1 i dalje prenositi na SK?

                Comment


                • Biće direktan prenos trke na Sport Klub-u u nedelju u 14:00.
                  Nema prenosa ni treninga ni kvalifikacija.Znalazimo se kako znamo i umemo, uz pomoć internet streamova.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vibe View Post
                    Gledajuci raspored prenosa na SK Prime,vidim da uopste nema prenosa vezanih za F1 i VN Belgije.

                    Sta je razlog i hoce li se F1 i dalje prenositi na SK?

                    prenosi se samo nije na prime nego na sk3 .. glupost nevidjena .. meen boli kurac za tenis i ovedruge lige.. mogli su njih na sk3 stavit.. ali kako sam navodno cuo trka ce biti na skprime ?
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • Originally posted by Vibe View Post
                      Gledajuci raspored prenosa na SK Prime,vidim da uopste nema prenosa vezanih za F1 i VN Belgije.

                      Sta je razlog i hoce li se F1 i dalje prenositi na SK?
                      Jel toliko tesko izdvojiti 5 minuta i baciti pogled na druge teme na ovom podforumu, uvideti da postoji tema za off-topic gde se pisalo o ovoj prerasporedi prenosa na SK kanalima i tamo proveriti podatke? Sve i da se ne snadjes i ne vidis da sta i kako, tamo postavis pitanje lepo i ne moras da nepotrebno otvaras temu.

                      Jel iko uopste cita Nebojsinu Dobrodoslicu, gde lepo pise da se mole clanovi da ne otvoraju temu za svaku sitnicu?

                      Comment


                      • A di je taj SK3? Placa se posebno?

                        Comment


                        • ja ga na total tv nemam
                          to je isto sport klub njihov treci kanal..
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • U okviru SBB paketa imam SK,SK+ i SK Prime,upravo sam trazio i ne vidim nijedan od ovih ostalih SK kanala.

                            Koje je svrha pomeranja prenosa na kanale koji vecina ljudi uopste nema niti zna za njih?Jeftini trikovi da bi platili neki poseban SK paket,verovatno.

                            Bas sam bio odusevljen prenosima F1 od strane Sport Kluba,ovo je malo razocaravajuce.

                            Kako doci do tog SK3?

                            Comment


                            • na ovom forumu sam sebi nadenuo nick "kolega",jer radim u medijima,na tv-u,skoro ce punih 20 godina.baj-d-vej,nikad nisam bio "normalan",pa sam tako nenormalno odrastao uz bajkere,trkace,svog brata koji je vozikao ficu i juga na trkama i ima cak i neki pehar za neko trece mesto,blabla,i dok su sva deca trcala za loptom ja sam dolazio u skolu biciklom,a kasnije motorom i kolima.zelim napomenuti dve stvari-fudbal posebno,a i ostale grupne,i sportove sa loptom,niti volim,niti me dodiruju,niti se razumem u njih,prosto nisam iz te price.a drugo,kako sam televizijski radnik,odlicno znam sta su programske seme,sta su priorieti,sponzori,gledanost,itd.tako da,iako nije bilo srecnijeg coveka od mene kad je SK poceo da prenosi sve,od petka do nedelje,recimo da mogu da razumem da imaju razloga zasto rade ovo prebacivanje na SK3.za neupucene,a vidim da ih ima,to je digitalni kanal koji se moze gledati ako imas D3 risiver,i pretplatis se na kanal koji zelis (SK3 u ovom slucaju).e sad,namece se vrlo jednostavno pitanje na koje bi neko od urednistva ovog sajta mogao da nam odgovori.ako se pogleda programska sema,ako vidimo sta na regularnim kanalima ide u vreme treninga,porse kupa,f2 i slicno,sasvim je jasno da nikakav bitan sportski dogadjaj nije razlog zasto je f1 pomeren.dakle,da pojednostavim.vec par vikenda,f1 i moto gp,malo po malo se sele na taj famozni SK3.kako vidim,ovog vikenda samo trka u nedelju ide na SK,sve ostalo se ne moze gledati.dakle,pitanje-ajd budite lepo posteni pa na vreme recite,da se ne mucimo-hocete li f1 i moto gp da prebacite na SK3,i da uzmete pretplatu od nas srecnika koji uopste imamo risiver?jer,pogledajte poslednjih nekoliko trka-u svakoj temi se gadjamo linkovima gde se sta moze gledati.malo ljigavo,i ne prilici ozbiljnoj firmi i ozbiljnom forumu.pozdrav svim ljubiteljima auto-moto sporta,i ne plasite se,ima nas i snaci cemo se.

                              Comment


                              • Zašto ni jedan posao u Srbiji ne može da se završi kako treba, ili kako je započeto.
                                Sta mislite da se ovo desilo SKY-u ili BBC-ju, da ne ispostuju dogovor, šemu, sporazum, i to na polovini sezone pa za 24h bi ih zatvorili.
                                Bilo mi je drago kada je SK prosle godine otkupio prava i prenosio sve zivo vezano za auto-moto sport, tada je koliko se secam najavljeno da će SK Prime biti mesto za auto-moto sportove.
                                Evo posle godinu ipo dana kao kancer, fudbal se prosirio i na SK Prime. Samo me intresuje da li bas mora toliko fudbala na vasim kanalima, pa bolje da se zovete FudbalKlub.

                                Ja sam na SBB kablovskoj, zelim da uzmem taj SK paket, gde imaju i ostali SK kanali, ali u mom mestu nema uslova za D3 uslugu i sta da radim... Ponovo se vracam na streamove.

                                Comment

                                Working...
                                X