Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    http://mladenjergovic.com

    Nisam ni znao da covek ima sajt Pratite ga redovno, mnogo cete nauciti.
    Bez dlake na jeziku, bas kako treba...

    Btw Sone, Madjarska ti je komsijska trka, hoces ti da je otvaras ili?
    Last edited by Vanja #66; 23-07-12, 20:25.

    Comment


    • poz momci evo me posle duge pauze .. niste se puno ispisali a dobro nisam ni puno bio odsutan
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • Treninzi i kvalifikacije iz Belgije na Sportklubu 3, trka na Sportklubu . Ja se definitivno vracam na RTL.

        Comment


        • Originally posted by Ayrton View Post
          Treninzi i kvalifikacije iz Belgije na Sportklubu 3, trka na Sportklubu . Ja se definitivno vracam na RTL.
          NE MOGU DA VERUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OPET PROKLETI FUDBAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

          Uvek sam se u životu držao toga da ne treba nikoga mrzeti ali sada sam stvarno u iskušenju.

          SK Prime Petak:

          10:00 Segunda Division: Almeria – Xerez (vreme početka prvog slobodnog treninga F1)

          12:15 Super Kup Spanije 2012: Real M - Barcelona
          14:30 Premier League Magazin (14:00 vreme početka drugog slobodnog treninga F1)
          15:00 Trans World Sport
          Za to vreme, još jedno 5 fudbaslkih utakmica i 10 pratećih magazina na SportKlub i SportKlub+

          SK Prime Subota:
          10:15 Premier League: Liverpool – Manchester City ('ajde ovo je još kao neki bitan meč, ali to se može komotno ubaciti na SportKlub umesto repriziranja reprizirane reprize magazina o fudbalu)

          14:00 Najava španska liga (početak kvalifikacija F1)
          14:30 Pentathlon – World Cup USA (žene) (haahhahahahha koga boli kurac za petoboj)

          Ko još gleda drugu ligu španskog fudbala...
          Last edited by MarkedOne8; 27-08-12, 18:08.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Drugu spansku gledaju kladionicari... Izgleda da vise nece biti trka na SK PRIME, vec ce biti samo na SK, jer on moze da se skrembluje za ex-yu zemlje ciji su kanali kupili prava za F1. Davno vam ja rekoh da samo od streamova ima leba.

            Comment


            • Vanja je dobro napisao. Nije stvar do fudbala direktno vec do toga da je Prime pusten i u Bosni i Hrvatskoj. Naci ce se neka resenja, polako.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Moze biti i da je do fudbala, SK je za Primeru kupio prava za skoro celo ExYu podrucje, bese?

                Comment


                • Ne moze u petak trening ima na SK u 10:00 mobil 1 grid a u 14:00 Bordo-Zvezda.

                  Comment


                  • Kakve to veze ima što se Prime emituje u Bosni i Hrvatskoj?Kladim se da i oni tamo gledaju F1.Nebitno.Za ovo nema opravdanja.Taj fudbal niko ne gleda već se samo prate uživo rezultati u glavnom na netu.Ne mogu da verujem da ne mogu na 3 sata u petak i 2 sata u subotu da oslobode prostor na nekom od tri kanala (Sport Klub, Sport Klub +, SK Prime) za F1.Znači, paralelno na sva tri pomenuta kanala se daje fudbal.Na jednom je magazin koji niko iole upućen u fudbal ne gleda jer je već informisan.Na drugom se daje jedan meč Primere koji se može nazvati važnim jer je derbi.Na trećem je druga španska liga.Pitanje za milion dolara: Kolike su šanse da će neko ko prati derbi istovremeno da blene u jebeni magazin koji će da se reprizira još najmanje 2 puta istog dana na istom kanalu i da prebacuje na drugu špansku ligu ili ko zna koju seljačku ligu?

                    Jako sam se iznervirao.Mrzim fudbal.Prezirem fudbal.Dođe mi da ne šutnem loptu nogom više u životu.Svakog dana koji god program da okrenem a ono zelena govnjiva trava sa 20+ retardiranih klovnova koji trče kao muve bez glave od mreže do mreže.Poštujem svaki sport, ali dajte ljudi, jebem mu mater, zar mora 24/7?

                    I u vezi MotoGP-a sam jedva prešao preko toga kada su isto to uradili pre 10-ak dana, ali da nas zajebu za najbolju stazu, za trkački praznik koji se odvija jednom godišnje... joooooj treba Sandokan da im baci bombu...

                    Ko od vas koristi SBB kablovsku televiziju?Molim vas da mi se javi ako postoji na ovom forumu takav.
                    Last edited by MarkedOne8; 27-08-12, 18:55.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Ja koristim SBB televiziju, i sad sam pročitao sve ovo i nije mi baš najjasnije zbog čega nema F1 na SK Primeu, koji bi trebao da premosi sve motor sportove? ... Mislim da fudbvala ima i previše, a mogu ga puštati na ostalim Sport klub kanalima ... Voleo bih da neko od urednika ovih programa objasni zbog čega je to tako...
                      Last edited by Frenky; 27-08-12, 19:12.

                      Comment


                      • Originally posted by Frenky View Post
                        Ja koristim SBB televiziju
                        Da li si upoznat, da li postoji neka mogućnost da se uzme onaj Sport Klub dodatni paket ili nešto slično što ima u sebi Sport Klub 3 program?Dovoljno je i na mesec dana samo.Čisto da se snađem da ne propuštam treninge.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                          Da li si upoznat, da li postoji neka mogućnost da se uzme onaj Sport Klub dodatni paket ili nešto slično što ima u sebi Sport Klub 3 program?Dovoljno je i na mesec dana samo.Čisto da se snađem da ne propuštam treninge.
                          Ima mogućnost, preko D3 digitalne televizije ... Još dodatnih 300 din na osnovnu cenu paketa koji koristiš ... Dodatni paket se zove HIT ...Ali, to je samo ako koristiš D3 digitalnu televiziju SBB-a ...

                          A što ne gledaš preko live streamova ...
                          Last edited by Frenky; 27-08-12, 20:51.

                          Comment


                          • Ne sme SK Prime da prenosi MotoGP i F1 u Hrvatskoj,BiH, koliko sam razumeo, zato je prebacen na SK, a sto oni ne pustaju na SK to je vec nekorektno!
                            I jos nesto, ja hocu da placam pun paket D3 i placam ga, ali namerno ne bi hteo da platim(kad bi moglo) sk 3,4,5 jer sem vikenda tu ide promo glupi. Ali oni su uklopljeni i u druge kanale koji mi trebaju, gledam i tuce tako da moram sve da platim.
                            Last edited by Cassius Clay; 27-08-12, 20:53.

                            Comment


                            • Originally posted by Frenky View Post
                              Ima mogućnost, preko D3 digitalne televizije ... Još dodatnih 300 din na osnovnu cenu paketa koji koristiš ... Dodatni paket se zove HIT ...Ali, to je samo ako koristiš D3 digitalnu televiziju SBB-a ...

                              A što ne gledaš preko live streamova ...
                              Nemam D3 televiziju, ali imam onu ,,običnu" kablovsku od SBB-a i osnovni paket programa.Ne bi mi bilo žao da dam 300 dinara ako može da se uzme samo na mesec dana.

                              Strimovi?Imam loše iskustvo sa strimovima po pitanju NBA.Verovatno je za F1 bar malo bolje i stabilnije, ali opet nije to to.

                              U prvom postu teme za Belgiju ću da napišem naslov ,,Linkovi za streamove" pa ćemo tu da kačimo linkove koje skupimo.Ja bih zamolio sve koji nađu link da mi pošalju na pm ili ovde da napišu kako bih to ubacio u prvi post.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Opšte razočarenje. Prvo pre dve nedelje Moto GP a sad i Formula. To može samo kod nas kako je kome volja da menja stvari.

                                Comment

                                Working...
                                X