Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 'Ajde otvarajte temu za Melziju, vreme je. XD
    Prvo što treba da se napiše jeste činjenica da Šumaher, Fetel, Alonso i Rajkonen imaju po 2 pobede na Sepangu.
    Mislim da će trka na Sepangu biti još zanimljivija od Australije.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • NebojsaNS i svi ostali aktivni ovde!

      Zelim ovim putem da Vam čestitam na svim vašim, zajednički postignutim, rezultatima koje odslikava ovakav kvalitetan pdf. Znanje, posvećenost, tolerancija i što je najvažnije imate duh!

      Bravo

      Comment


      • Hvala na lepim recima, nadam sa da ce biti jos bolje i da ce se jos ljudi ukljuciti.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Eh kad bi se Erceg (ili makar Pavle) setili da dođu na forum da vide koliko smo napredovali od prošle godine.Nema ih sada kada je najzanimljivije.Zbog Ercega sam baš i došao na forum kad je pozivao da se pridružimo itd.Imali bi i oni dosta toga da nauče od nas.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Srdjan ima sigurno mnogo obaveza, ne verujem da moze mnogo da visi ovde, mozemo da probamo da ih dovedemo makar tokom trke. Ili na chat, to bi bila ludnica
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • MotoGP je Ercegova prva ljubav, kad nema vremena za to, za ovo mozemo samo da sanjamo...

              Comment


              • Ma daj da dovedemo Zivkovica na chat
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Ma daj da dovedemo Zivkovica na chat
                  Što da ne?Ako možete dovedite ga.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.facebook.com/profile.php?id=1255688166

                    evo ga pa ga zovite
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ne znam da li je neko vec postavljao



                      Masa je dobio sta je zasluzio, bice im redovna musterija ovde. Kimi pretice sa stilom
                      Last edited by ClayWarrior; 21-03-12, 17:50.
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • i ja bih zelela da vas pohvalimovde je bas sjajna atmosfera i jos svasta nesto moze da se naucivanjica me ohrabruje da napisem i ja nesto,ali kada sam videla vase analize i diskusijesta da vam kazem kada mi je vrhunac trke u australiji bio kimi i njegove plave zastavicei jos da vas pozovem u motogp deo,jer mi i nemamo nikoga da brine o namai jos jednom za ovo sto ste napravili od f1 dela
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by denia_el View Post
                          i ja bih zelela da vas pohvalimovde je bas sjajna atmosfera i jos svasta nesto moze da se naucivanjica me ohrabruje da napisem i ja nesto,ali kada sam videla vase analize i diskusijesta da vam kazem kada mi je vrhunac trke u australiji bio kimi i njegove plave zastavicei jos da vas pozovem u motogp deo,jer mi i nemamo nikoga da brine o namai jos jednom za ovo sto ste napravili od f1 dela
                          pozdrav za sve ljubitelje f1.Pratim vas neko vreme ali nikako da napravim profil,nadam se da cemo se lepo slagati
                          Last edited by markofobija; 22-03-12, 22:30.

                          Comment


                          • Malo si editovao post

                            edit:Aha sad vidim da si taj sadrzaj postavio na drugom mjestu
                            Last edited by Vladan; 22-03-12, 22:54.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by markofobija View Post
                              pozdrav za sve ljubitelje f1.Pratim vas neko vreme ali nikako da napravim profil,nadam se da cemo se lepo slagati
                              Dobrodosao na najbolji podforum!

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                MotoGP je Ercegova prva ljubav, kad nema vremena za to, za ovo mozemo samo da sanjamo...
                                Ma vraga nema vremena.Na današnjim treninzima je pominjao i Scarbsa.Nema šanse da on to ne prati.Kako može da prati te blogove i ostale forume a ovde ne može ni na trenutak da navrati.

                                Dobro došli novi članovi.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X