Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isli su i treninzi u petak i jutros kvale Jos samo da utrka bude...

    Comment


    • E ljudi treba da se dogovorimo ko ce da pise analizu trke sutra (ali onako nadugacko i detaljno), ima li dobrovoljaca?
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Neka bude onaj ko je otvorio temu, ali da to bude kompletna analiza, od treninga, zanimljivosti sa samih treninga, a narocito sa kvalifikacija i trke...

        Evo, i potpis sam promenio, skroz sam se transformisao!

        Comment


        • Oket, vazi. Lepo nas reklamiras
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ma idi begaj, jos sam i linkovao ceo pdf...

            Hajte vi dovedite ljude, imaju sta da citaju, ovo je pdf sa najboljim odnosom vrsnih poznavaoca sporta i ukupnog broja clanova koji pisu... Da ne kazem da su svi experti!

            Comment


            • Evo dobili smo i mali announcement dobrodoslice. Pozivam sve goste koji gledaju teme da se sto pre registruju i ukljuce

              http://www.sportklub.info/forum/announcement.php?f=36
              Last edited by Nebojsa; 17-03-12, 10:35.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • PACHO!!!

                Samo, nekako mi se cini da sam negde vec video ovu prvu slikicu...

                Comment


                • Svasta, oci te varaju, kao i obicno...

                  Dobio si sada i posvetu tako da ono...
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Svasta, oci te varaju, kao i obicno...

                    Dobio si sada i posvetu tako da ono...
                    Inace moram do ocnog ubrzo...

                    Comment


                    • Otovrio sam novu grupu. Ko voli nek izvoli...


                      Michael Schumacher

                      Comment


                      • Šta mislite da otvorimo neku temu da se kače linkovi za download trka?Jel bi to bilo dozvoljeno?
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Bolje da ne. Ako nekom vec treba moze da dobije na privatnu. Mislim, ne bi trebalo da bude problema kada prenos prodje, ali da se ne igramo sa time ;) Bar moj stav.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • http://www.24sata.rs/sport/vesti/ves...-1/33262.phtml

                            Pa `aj se sad ti snadji...
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Vas trojica bi mogli, kad se vec ovoliko bakcete sa Formulom 1, da napravite jednu PDF knjizicu na kraju sezone, da sve bude na jednom mestu

                              Vidim da vas ima koji to ucite i u skoli, pa sigurno ne bi bilo tesko da se ubace neke lepe grafike i recimo startni gridovi i rezultati trka a da iznad vremena budu mali bolidi.. kapirate na sta mislim. Nije tesko skinuti sve trke pa bi mogle da se urade i detaljne analize svake trke, krug po krug (tesko je to pratiti uzivo dok ide trka a nema ni potrebe).. da se vidi gde su se i zbog cega trke dobijale i gubile


                              Ovo je samo predlog, niti imam znanja ni vremena da u tome pomognem
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Dobar predlog videcemo sta mozemo.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X