Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poserem se u sevrolet..preko glave su mi evo vec 3 godine...

    bmw nema pravog vozaca..i nema fabricki tim..

    priaulx i farfus su vozaci..
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • BMV-u je verovatno DTM prioritet.

      Comment


      • Naravno da im je DTM prioritet, povratak posle mnogo godina i sudar sa direktnim rivalima na trzistu
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Sone brate hoce li ta tema , jos 3 dana do Australije
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Sutra cu ja okaciti ono gde sta i kako ;) I ovako nema sta jos da se prica
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • To ti mislis da nema sta da se prica Ima da enciklopediju ispisem
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Druga trka WTCC-a iz Monce

                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Jel koristio nekad neko SolidWorks, program za 3D modeliranje? Sad smo poceli da radimo u njemu, deluje mi jako dobar, pa me zanimaju tudji utisci...

                  E, da, predlog za analize trka, neka ih radi onaj ko otvori zvanicnu temu... Moze? Mislim da je to fer i najlogicnije, da ko otvara trku, vodi racuna o svemu sto je se tice... Ako fejluje zesce, suspenduje mu se mogucnost otvaranja trke na 3 meseca!
                  Last edited by Vanja #66; 13-03-12, 15:03.

                  Comment




                  • Kakve paljevine majku ti
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Jel koristio nekad neko SolidWorks, program za 3D modeliranje? Sad smo poceli da radimo u njemu, deluje mi jako dobar, pa me zanimaju tudji utisci...
                      Nisam radio u njemu, ali jesam u Autodesk 3Ds Maxu, Autodesk Inventoru, počeo sam u Autodesk AutoCAD-u... fenomenalna parčad softvera!Na f1technical.net se može videti da mnogi koriste taj SolidWorks da bi modelovali F1 bolid u svojim samostalnim projektima.Ono što je jako važno jeste da ima integrisan CFD plugin.Ako se ne varam, napraviš valjda kao mali vazdušni tunel u 3D modelu i pokreneš test.Program ti onda slikovito prikaže rezultate.Čime god da se baviš, ja bih ti preporučio da se povremeno pozabaviš tim programima jer su stvarno zabavni a usput radiš nešto teško i realistično.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                        Nisam radio u njemu, ali jesam u Autodesk 3Ds Maxu, Autodesk Inventoru, počeo sam u Autodesk AutoCAD-u... fenomenalna parčad softvera!Na f1technical.net se može videti da mnogi koriste taj SolidWorks da bi modelovali F1 bolid u svojim samostalnim projektima.Ono što je jako važno jeste da ima integrisan CFD plugin.Ako se ne varam, napraviš valjda kao mali vazdušni tunel u 3D modelu i pokreneš test.Program ti onda slikovito prikaže rezultate.Čime god da se baviš, ja bih ti preporučio da se povremeno pozabaviš tim programima jer su stvarno zabavni a usput radiš nešto teško i realistično.
                        Video sam da ga koriste, ali nisam verovao da je tako dobar... Vec sam koristio taj Motion Study... Doduse, na obicnoj kocki, ali zanimljivo je. Nazalost, mi cemo koristiti taj program za vrlo jednostavne stvari, ali vec sam zacrtao tamo na leto da kad god imam slobodnog vremena dodam neki deo na moj bolid...

                        Comment


                        • Pozdravite se sa Optimusom, ide na zsaluzeni odmor...



                          Ovo je novo luce!

                          Comment


                          • Da li neko zna,da li je SK otkupio prava za BIH,ja sam jutros gledao kvale na SKPRIME-U,pa ne znam sto nisu zatamnili?

                            Comment


                            • Originally posted by FC Nadal View Post
                              Da li neko zna,da li je SK otkupio prava za BIH,ja sam jutros gledao kvale na SKPRIME-U,pa ne znam sto nisu zatamnili?
                              Koliko znam, otkupljena su samo prava Srbiju i Crnu Goru, ali ako je islo samo
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Nije meni islo

                                Comment

                                Working...
                                X