Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva surova dominacija, da ne kazem spamacija. Ne mogu radim nesto sa strane za fax, hajde sad cu to okaciti.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Kakva surova dominacija, da ne kazem spamacija. Ne mogu radim nesto sa strane za fax, hajde sad cu to okaciti.


      Ice je verovatno u skoli... Vis ti sta ti je ta CG, sad kad je zima, sneg i ostalo, oni rade, a ni Srbija ni Bosna ne rade... Sve naopako, maikumu...

      Si masterirao vec jednom?

      Comment


      • Kakvi, imam jos pola godine da se glupiram.
        Ma u toj CG i sneg lenj pa ne pada.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Au, covece, kakvo je to novinarstvo... Ok, ne pada, ali padao je do pre 2 dana, pa jel su vec sve ocistili?!?! A, ne valja im posa'!

          Comment


          • Kada pokusam da otvorim onu temu za predstavljanje bolida, bojim se da ce forum pasti, toliko smoga opeteretili slikama. A onda ce svi timovi lepo da nas izpreskacu i da izadju u Australiji sa necm potpuno drugacijim nego na prezentaciji, vec godinama je tako.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Momci kada pocinje onaj kviz?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • To vidi sa Iceom. Meni rok traje do nedelje, od tad sam slobodan.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • http://www.kurir-info.rs/sport/formu...adna-98290.php

                  Jao sto sam nasao ovo, jes bajato ali je surova dominacija, umirem od smeha kako los tekst
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • kviz kad vi kazete ;)
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • Nemoj jos sledece nedelje da pocinjes, posle mogu kad treba... Do juna i novih ispita!

                      Comment


                      • kad ocete...pitanja su spremna
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment




                        • Right... Ovo je moguce samo u crtanom filmu. Ili vodka nije bila originalna Finlandia.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Nisam siguran gde treba ovo da se stavi.SBB uvodi Sport Klub HD kanale.
                            http://www.sbb.rs/Vesti/5209/SBB+i+T...D+kanale.shtml
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Da si ziv i zdrav, Vladan pisao o tome pre nekoliko meseci, i stavio ovde kada je zvanicno pokrenuto

                              http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post645523

                              I posle toga se uglavnom prica o HD.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ok, al' ne znam onda što su tek sad na SBB-u stavili vest.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X