Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tekstovi o F1 sa domacih i stranih sajtova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by NebojsaNS View Post
    http://www.bild.de/sport/motorsport/...3434.bild.html




    Kako bi ovo bilo sjajno da se desi, taman da Red Bul premosti godinu dve do Ricarda. Kimi je trenutno najbolji vozac na trzistu kojim mogu zameniti Vebera.
    Inace u tekstu pise da je Fetel u jednom intervjuu na pitanje: Koga zelis za timskog kolegu odgovorio: Kimija.
    JAOOOO NEBO HAJDE OTVORI SE JOS PO NE ZNAM KOJI PUT I POSALJI KIMIJA U RED BULL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #17
      Vettel kaze da bi voleo Kimija za kolegu Kimi vozaca poput Vettela ne bi sljivio ni 5% , slupao bi ga ladno u duelu xD TJ ne bi prosle fore u pola sezone kao sa Webberom da ne napada , doduse Kimi je 2008 propustio MASSU ali to je bilo 2-3 trke do kraja ali u pola sezone ni bi on to ...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Miko View Post
        Vettel kaze da bi voleo Kimija za kolegu Kimi vozaca poput Vettela ne bi sljivio ni 5% , slupao bi ga ladno u duelu xD TJ ne bi prosle fore u pola sezone kao sa Webberom da ne napada , doduse Kimi je 2008 propustio MASSU ali to je bilo 2-3 trke do kraja ali u pola sezone ni bi on to ...
        Za pare, sve bi uradio... 2007. je bio najplaceniji vozac u F1, seti se, tad je osvojio titulu...

        Samo, ako Kimi dodje i ako nije zaboravio da vozi skroz, imacemo vrlo lepih tro- ili cak cetvoromeca izmedju njega, Seba, Alonsa i Lewisa... Jao, ide mi voda na usta...

        Comment


        • #19
          2010 sezona i 2011 su za ovu deceniju natprosecno zanimljive (2011 tek treba da bude) ali Kimi bi stvarno bio kao slaga na tortu i da se opet bori protiv Sumahera a i ostalih.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by Vladan View Post
            Dzaba njemu karakter,ali timskih naredjenja ce uvijek biti,to je cinjenica i ja cu uvijek postovati one vozace koji ce do kraja da se trkaju,dva puta ih vec Veber ne slusa,to je za ogromno postovanje.Sumi bi svakako dosao do titule,bilo naredjenja ili ne,ali da mi smeta,smeta mi...
            Slazem se sa tobom, Veber je moralni pobednik. Takodje i za Sumahera, Barikelo bi mogo imati vise poena od njega, jedino da su Majklu polomili najpre nogu, a cim se vrati i ruku

            Za Raikonena nemojte mnogo da se primate, pricali su i prosle godine da ce u Reno, pa nije bilo nista od te ljubavi. Ja bih iskreno hteo da ga vidim, najvise zbog toga da imamo sto vise sampiona na gridu

            Mislim da je 2007. najplaceniji bio Alonso. Cak sto vise bas sam siguran, jer se secam rasprave sa jednog foruma, gde se jedan pozivao na neki hrvatski sajt, koji je objavio vest da Raikonen dobija preko 50 mil €...
            Last edited by John Doe; 12-07-11, 18:23.
            Do not believe what they say about me ... The truth is much worse!!!

            Comment


            • #21
              Da nije onda mozda 2008. bio najplaceniji, znam da je bilo nesto oko 80 miliona u pitanju? Isto je ovako bilo i za Raikkonenov prelazak u Ferrari, nije bilo sigurno sve do Monze, ali pricalo se o tome bar 5 trka pre toga... Meni je licno njegov prelazak u Renault bio nemoguc, jer Renaultu nije trebao neko ko ce im traziti pare vec neko ko ce im doneti...

              Comment


              • #22
                Ti si u pravu. Bio je 2007. a ova rasprava je bila za sezonu '08. Alonso kad se vratio u Reno, je dobio velike novce.
                Do not believe what they say about me ... The truth is much worse!!!

                Comment


                • #23
                  Originally posted by John Doe View Post
                  Ti si u pravu. Bio je 2007. a ova rasprava je bila za sezonu '08. Alonso kad se vratio u Reno, je dobio velike novce.
                  Hju, dobro je, vec sam pomislio da ludim!

                  Comment


                  • #24
                    http://www.cafemontenegro.com/index....33&news=186297

                    Za sad toliko o Kimievom dolasku.
                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • #25
                      To je prva informacija, mada ne sumnjam u njenu tacnost... Steta! No dobro, ako sad nece doci Kimi mora neka ruga promena nastati... Verovatno ce sutra to izaci i na f1.com i ostalim sajtovima...

                      Comment


                      • #26
                        Tako treba
                        http://www.autosport.com/news/report.php/id/93058
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          http://www.sportal.com.au/motorsport...timeline-73887
                          http://www.crikey.com.au/2008/03/13/...driver-really/
                          http://yu-sport.com/automobilizam/48...oza-za-ferrari
                          Evo par tekstova sto sam nasao o Webberu
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • #28
                            Ovo je vrlo bitno i drago mi je sto neko to razumije
                            He would be a very bad racer had he not tried to attack and gain a position
                            Horneru se sigurno ne svidja sto ne slusa,ali zna se ko je gazda
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Jao, blago Rusima!

                              http://www.formula1.com/news/headlines/2011/7/12309.html

                              A Alonso kaze da je pobeda na plecima Ferrarija, ne na plecima FIAe:

                              http://www.formula1.com/news/headlin...1/7/12305.html

                              Voleo bih da je tako, a onih 20s prednosti sugerisu da je to vrlo moguce...
                              Last edited by Vanja #66; 15-07-11, 14:38.

                              Comment


                              • #30
                                by Negative Camber on Jul 24, 2011 in People & events
                                Po navodima Ferarija Alonso je čist što se tiče kontrole goriva posle trke. Kao što je poznato FIA zahteva min. 1 litar goriva za testiranje posle trke. Stefano Domenikali je izjavio da su posle prolaska kroz cilj tražili od Alonsa da se zaustavi, da ne bi nedostajalo gorivo za testiranje. Po njegovoj izjavi, sada je to gotovo i zaustavljanje Alonsa je bila predostrožnost.
                                Po svemu sudeći i taksiranje Alonsa od strane Vebera je prošlo bez kazne pošto su stjuarti zauzeli stav da je ta usluga bila prihvatljiva.

                                Ja nisam upoznat sa pravilom koji to brani ali su neki spominjali da je to kažnjivo.
                                Last edited by Jos; 25-07-11, 21:18.
                                "If you can't convince them, confuse them."

                                Comment

                                Working...
                                X