Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Robert bi bio odlican drugi vozac za Alonsa iako je meni Massa drazi ... Videcemo , tesko ce Ferrari uzeti zakrpljenog Poljaka
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ma Bulije je jedna nula, retko koji covek me tako nervira Robert ima ugovor sa Ferarijem, ali da li neko ozbiljan stvarno misli da ce ga pustiti posle dve godine da vozi? Bjansi ili Perez i vozdra, buduci sampion koji ce uciti od Alonsa, nema tu Kubica sta da trazi sem da bude test vozac ili rezervna varijanta sto ne verujem da ce pristati. Steta, jedna glupost je unistila veliku karijeru, bio bi on jako opasan u punoj formi u Ferariju, ali ce to ostati na onom shbbkbb. Velika, velika steta.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ne znam odakle ovo sad,on je mozda potpisao predugovor sa Ferarijem i da se nije desilo sto se desilo od 2013. bi bio Ferarijev vozac najvjerovatnije ali ce tesko sad Ferari zeljeti ovakvog vozaca
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ne znam odakle ovo sad,on je mozda potpisao predugovor sa Ferarijem i da se nije desilo sto se desilo od 2013. bi bio Ferarijev vozac najvjerovatnije ali ce tesko sad Ferari zeljeti ovakvog vozaca
          Ako imaju ugovor, a nemaju neku medicinsku klauzulu (a postoje neke price o tome, prosto nije bilo razloga) nema tu sta, mogu oni jedino da raskinu ugovor na svoju stetu. A Luca ce Roberta pre drzati u garazi, nego sto ce mu dati pare ni za sta.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Andrea Cremonesi, dopisnik La Gazzetta dello Sporta, tvrdi da će Kubica na proleće testirati u Ferrariju....

            Facebook stranica ..... http://www.facebook.com/photo.php?fb...&type=1&ref=nf

            Comment




            • Povratak jednog šampiona
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kada ga Jelena napravi

                Sigurno najbolja veb novinarka kod nas.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Dve godine čekanja!!!


















                  Last edited by MarkedOne8; 23-01-12, 13:01.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • a ruzna je kaciga puu...naljepsa je bila dok je vozio za ferrari...ali ja mislim da ova kaciga nije dovrsena..videcemo na predstavljanju

                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • Ma ne brini za kacigu, to je najmanji problem.Znaš ti mene, i ja volim da je kaciga dobra ali sigurno će da je prepravlja kao i Fetel svoju.Verovatno ne baš toliko često ali dorađivaće je.Sviđa mi se što ima tu crvenu liniju pri dnu kao i broj koji je iste boje.Tu je i insignia, njegov zaštitni znak.

                      Ova četvrta slika što sam stavio gde je sa gucikom na glavi je najbolja!
                      Last edited by MarkedOne8; 23-01-12, 09:55.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Meni je kaciga cool, volim belo, Iceman, ima smisla, lepo ce se uklopiti sa crno zlatnim bolidom. Mada realno i koga briga za kacigu, covek je bitan. A danas je taj covek (Kimi) prvi put pustio noge bolidu F1 posle dve godine. Kad ce bre taj mart
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • da upravu si..najbolje da je bolid konkurentan i brz..pa kacigu moze imat kao stig
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Meni je kaciga cool, volim belo, Iceman, ima smisla,
                            Svetlo plava
                            www.balkansimracing.com/forum

                            Real cars. Real racing. Dobrodosli

                            Comment


                            • Originally posted by Iceman View Post
                              Svetlo plava
                              Moderator nam daltonista haha
                              Šalim se malo.
                              Aj' ti Iceman kopaj još slika, a ja ću da probam da iščupam i video.

                              Opa!Još jedna slika!Gi' me that!haha

                              ... i još jedna!
                              Last edited by MarkedOne8; 23-01-12, 10:03.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • hahah ma ne nego on kaze bela uklapa se sa Iceman..a ja kazem svetlo plava ..... trebao sam dodat vise svetlo plava ali nema veze..trazicu jos slika ja..
                                www.balkansimracing.com/forum

                                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                                Comment

                                Working...
                                X