Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    A mi nismo maco, to hoces reci

    Nadam se da ces imati razloga da se radujes, jer cu se tada radovati i ja.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #77
      Ma kakvi, oni to bolje "umeju"

      I da se radujemo, nego i to od prve trke... Bahrein je ove godine otkazan... ali svejedno od marta sigurno...
      Last edited by miloolja; 30-11-11, 00:39.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #78
        Originally posted by miloolja View Post
        Mnogo mi je drago što se vratio. Nekako sam malo i zapostavila taj sport kada je otišao iz F1 (nadam se da niste pali u nesvest...jao evo ove i ovde )
        Navijala sam za Mečku, pa kada sam mogla za Ferari (a šta kažeš Vanja?) ... moći ću i za Reno.
        Kazem da dobre navike ne treba menjati!

        Svi ovde znaju da sam za Ferrari poceo da navijam jos ihahaj, samo zato sto su im bolidi crvene boje. Kasnije, kad sam vec nesto duze pratio F1, cuo sam i za kontraverzne cinjenice koje se okrecu oko tog tima, ali neporecivo je da Ferrari ima tu neku magiju... Elem, 2009. mi je bila jako tuzna godina u F1, pored Massinog udesa nekako je sve bilo jednolicno u prvoj polovini, nije bilo borbi izmedju Ferrarija i McLarena, vec (i to tek kasnije) Brawna i RBa. Dobra stvar je bila sto je Button, a ne Rubens, uzeo titulu i sto se vratio Ross. Tad se vec videlo da je Kimiju poprilicno dosta svega, shvatio je, mislim, posle trece trke, da nece videti opet taj pehar, Ferrari ga je (velika je razlika sa Massom u toku ove i prolse godine i stvarno ne mogu da shvatim te njihove poteze) takvog melanholicnog (i vise nego sto je inace) bez imalo problema ispustio. On je dobio pare, lepe pare i mogao je da se zeza neko vreme. Ocekivao sam da ce se vratiti u Renault vec ove godine, medjutim, finansije su zahtevale Petrova. I, da, zasto bas Renault? Pa, tim ne pripada, i pored 2 titule u 2005/06. elitnoj ekipi, sto znaci da im za takvu poziciju treba dobar vozac. Kubica je bio dobro resenje i siguran sam da bi razbili Mercedes ove godine, kao i da bi Kubica uzeo bar 170-200 poena u sezoni, ako se secate, Heidfeld i Petrov su imali po trece mesto na prve 2 trke ove godine, bolid uopste nije bio za bacanje. Ali, desilo se sta se desilo, i iskreno sam ocekivao da Kimi tu uskoci, nekako... Nista od toga nije bilo, nazalost.

        Znamo svi da njegov stav ume da se manifestuje na trkama, ali posle dve godine pauze, ne sumnjam da ce ove sezone biti vrlo gladan i da ce da grize koga god i kad god moze. S toga ocekujem da cemo gledati sjajnu sezonu u borbi za cetvrti tim sledece godine i da ce Renault na kraju izaci kao pobednik, a Kimi, pa, mozda uspe i 4. da zavrsi, ako pocnu sezonu kao i ovu, s tim sto ce se to nastaviti, jer ce se nastaviti i pravilan razvoj.

        Comment


        • #79
          Originally posted by Vanja #66 View Post
          Znamo svi da njegov stav ume da se manifestuje na trkama, ali posle dve godine pauze, ne sumnjam da ce ove sezone biti vrlo gladan i da ce da grize koga god i kad god moze. S toga ocekujem da cemo gledati sjajnu sezonu u borbi za cetvrti tim sledece godine i da ce Renault na kraju izaci kao pobednik, a Kimi, pa, mozda uspe i 4. da zavrsi, ako pocnu sezonu kao i ovu, s tim sto ce se to nastaviti, jer ce se nastaviti i pravilan razvoj.
          Upravo se slazem s tim.Da odmah napadne Fetela ne moze ako ni zbog cega makar zbog bolida.Mercedes tapka u mestu vec dve godine, Ferari (Domenikali) ce kao i uvek da fejluje i da ne ostvari zeljene ciljeve i da se bori se bori za otpatke.MekLaren bi trebao da bude jak ali ne bi me cudilo da i MekLaren bude spor u pocetku jer im se i 2009. i 2011. godine desavalo da nesto zeznu u razvoju bolida ali to brzo srede.Prva godina je jako bitna za razvoj bolida.Nije isto da da li ce da se bolid vremenom izradjuje za Kimija ili za nekog drugog vozaca i to mnogo znaci svakom vozacu.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #80


            MARIA DE VILLOTA DOLAZI U RENAULT GP (LOTUS) ....

            http://www.facebook.com/photo.php?fb...&type=1&ref=nf

            Comment


            • #81
              Na mesto test vozaca?
              Reno je stvarno prepunjen vozackim opcijama.Prvo Hajdfeld s kojim su se definitivno rastali, pa Kubica, Petrov kao stalni vozac, Bruno Sena, Roman Grozan... Kimi... i sad zenski vozac.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #82
                http://www.formula1.com/news/headlin.../12/11615.html

                Ovo je vest od letos, ali ipak treba da znaci nesto.Petrov ima ugovor za sledecu sezonu i mislim da je on ipak izbor tima.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #83
                  Da, ali izgleda da u njemu ima neku klauzulu vezanu za rezultate, i da uopste nije tako siguran. Verovatno ce mu dati jos jednu sansu, ali ce mu Kubica disati za vratom.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Da, ali izgleda da u njemu ima neku klauzulu vezanu za rezultate, i da uopste nije tako siguran. Verovatno ce mu dati jos jednu sansu, ali ce mu Kubica disati za vratom.
                    Pa cim se Kubica vrati , ako se vrati , Petrov leti
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #85
                      Možda i nije neka cifra u pitanju, ali je jako bitno da se pomene barem jednom.Pošto je Kimi prozivan više puta na više mesta kako ne daje novac u dobrotvorne svrhe, evo dokaza da ipak nisu bili u pravu.

                      Izvor: KimiRaikkonenSpace
                      Money
                      Salary: $51M/three year deal for 2007-2009 with Ferrari (2009 Salary)
                      Net Worth: Approximately $16.3M, ranked 28th in 2003 F1 Rich List, ranked 2nd in 2009 best-paid celebrities under 30,
                      Charity: Donates to SOS Children’s Villages

                      Formula1unlimited izvor:
                      Charity: Donates a lot to charity especially children's charities

                      Pogledajte i ovaj zanimljivi intervju o Kimiju.
                      http://formula1unlimited.blogspot.co...n-profile.html
                      Last edited by MarkedOne8; 01-12-11, 23:05.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Kubica i dalje ima otvoreno mesto u Renaultu i mislim da će oni gledati da nekog drže do sredine sezone, samo dok Kubica ne bude mogao da se vrati .... Ima još jedan trač, a to je da Boullier odlazi iz Renaulta a dolazi Gerhard Berger .... ???
                        A što se tiče Marie ... ona će 100 % biti test vozač, sa mogućnošću trećeg vozača ili aktivnog vozača od 2013.....

                        Comment


                        • #87
                          Lopez je na predstavljanju Raikonena rekao da je to ,,samo jedna od nekoliko velikih objava koje ce imati u narednih nekoliko nedelja``. Ja bih bio jako srecan da se Gerhard vrati, evo malog podsecanja na legendu, da se nije pojavio u najboljoj eri F1, verovatno bi imao koju titulu.

                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #88
                            Gerhard Berger bi dosao na mesto šefa tima, jel?Ko god da dodje, samo je bitno da ne bude glup i tvrdoglav kao Domenikali.Taj čovek je nasledio jedan od najboljih bolida ikada i ništa nije uradio sa tim.F2007 nije bio jači od konkurencije kao što je to bio F2008 pa je opet mnogo bolje iskorišćen ali je tada timom rukovodio Žan Tod.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Gerhard bi bio sef tima mesto Bulijea koji lici na Domenikalija po karakteru, jedina razlika je da je vise ekstrovertan. Berger je u svoje bio jedan od najboljih likova u F1, sa svima je bio dobar, imao je sjajan smisao za humor. Aman, covek je uspeo da se druzi sa Senom, sto je retko ko mogao. Uz to oni koji vise prate ovaj sport od mene kazu da je bio odlican poznavalac bolida i mehanike uopste. Bio bi apsolutno genijalan sef tima. Sa njim, Kimijem i resenjem problema koje je Lotus imao ove godine, mislim da bi bili on par sa Mercedesom.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #90
                                Pa vidim da nešto baš ne hvale Bulijea.Neka ga promene slobodno ili neka ga ,,demotuju" na neko ne tako bitno mesto.

                                Berger je bio vlasnik ili šef u Toro Rosu i dobro im je išlo tada, znači ne samo zbog Fetela.Ako zna kako funkcioniše Formula, mehanika, aerodinamika,... itd. onda bi to super bilo.Moj glas bi išao njemu u svakom slučaju.Ako je mogao sa Senom, sa Kimijem će moći još lakše.

                                Rekli su u Renou da izrađuju novi simulator, dorađuju infrastrukturu i slično.U svakom slučaju i u svakom smislu, velika su ulaganja u pitanju.
                                Last edited by MarkedOne8; 02-12-11, 13:16.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X