Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bio sam i u Batajnici na praksi ujutru, ne znam gde bijem vise...

    Sad ce zvanicni proglas, samo da prepravim neke podatke na plakatu.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Palo mi napaet nesto jutros:



        Kimijev odgovor Ecclestoneu na zahtev da menja kacigu... Nadam se.

        Comment


        • Kimi je definitivno omiljeni vozac na ovom forumu sta ti je old school xD

          Comment




          • Led na vodi.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • boli ga tuki uziva
              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • http://f1fanatic.eu/cikk/a-meztelen-...receptje-video
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • on je jos u monaco
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • DSC_0001.jpg

                    Marked, kontam da imas zalihu ovoga kuci...

                    Comment


                    • Ne...
                      Rexona za mene dođe previše fensi. Imam jedan dezodorans i to je to. Ćale ima neke fensi mirise ali ih samo pogledam.
                      Što bi i sam Kimi rekao, jedan običan dezodorans koji kupuješ na benziskoj pumpi.

                      Ako bih moja kupovina Rexone ili Burna dovela do toga da Lotus u Silverstonu dobije prokleti DRD, idem odmah.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Danas sam na jacpiju uzeo, mogu ti reci da je mnogo dobar miris... Ja obicno uzimam neku plavu, ali kad sam ovo video, nisam imao dileme...

                        Nema od DRD-a nista, po svemu sudeci... A izgleda i da ce tvoj miljenik Pastor u Lotus dogodine, zbog sponzora... Oh, joy...

                        Comment


                        • Ok, nemoj da te grize savest jer i ja imam ekstra elegantan jebački dukser sa propetim konjićem na leđima u regalu, ali nisam ga nosio. Ali ima reklame sa početka devedesetih ako se ne varam.Tada još nisu bili Marlboro ako se ne varam.

                          Da pređe Pastor u Lotus, Kimi u Red Bull. Ja mislim da bi to bilo realno i da bi svi bili zadovoljni. Jebi ga, ne možeš da gradiš straćaru i da imaš olimpijski bazen u dvorištu. Nisu samo finansije problem Lotusu. Šta ih sprečava da obavljaju pitstopove brže od timova poput ovogodišnjeg Saubera i Williamsa?! Ne biva.
                          Uzgred, nije Red Bull u nezavidnom položaju pa da mogu da zadrže Vebera. Šta ako nova pravila ne budu toliko glatka za njih, pa bi onda tu trebao vozač koji bi konstantno osvajao poene pa makar bio i drugi vozač. Realno, Veber je sam sebi zacrtao mesto drugog vozača. Nema šta da se buni. Slobodno mogu da kažem i stojim iza toga da je Veber sam kriv. Fetel je 2009. došao u Red Bull, u tim koji je Veber već poznavao. Fetel je uprkos više odustajanja imao 14,5 bodova više. Bili su jednaki do sredine 2010., možda i manje. U Red Bullu su uradili ono što u Ferariju nisu 2008. Kad je Kimi osvojio titulu 2007. trebali su njega da podržavaju. Masa je igrao političke igrice i čepio se Ferariju i izgurao je Kimija. Izvini što se vraćam na to, ali gde ima da takvoj ekipi vozač dobije kaznu za nemontirane gume na vreme i da mu se pokvari izduvna grana...
                          Last edited by MarkedOne8; 20-06-13, 22:59.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • U pravu si za Webbera, ali gresis oko situacije sa Kimijem u Scuderiji...

                            Massa je njihov neki projekat po svemu sudeci. NIje on tu igrao igre ispod zita, nije on takav... Pritom, vidimo svi da Kimiju nije lezala atmosfera u Scuderiji... Niti se on trudio da se tamo gura, niti je Montezemolo nesto bio posebno odusevljen njim nakon titule... Nije to uopste bila cudna situacija, razlaz se dogodio na trostrano zadovoljstvo, realno...

                            Comment


                            • Comment


                              • ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X