Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva likcina!!!

    -And you're sponsored by ANTI-DANDRUF... Does it work?
    -It seems so... Maybe you should try!

    *gear shifters gets stuck for a moment*
    -Oops...

    Comment


    • http://www.youtube.com/watch?v=35f4rd5qWA0

      Dođe na par minuta i predefiniše smisao pozitivnog raspoloženja i humora!Kakav smisao za humor, neverovatno!

      Mogao bi u prvi post da se doda ovaj deo sa rekordima:

      Formula One records and achievements
      In 2005 Räikkönen equalled the record of wins in a single season without winning the World Title (7), shared with four time World Champion Alain Prost, who initially set the record in 1984 and matched it in 1988, and also with Michael Schumacher, in 2006.
      In the 2005 and 2008 seasons, he equalled Michael Schumacher's record of 10 fastest race laps in a season, set in 2004.
      He currently holds the third highest record for total fastest laps at 35.
      In 2008, Räikkönen scored six consecutive fastest race laps (in Spain, Turkey, Monaco, Canada, France and Britain), equalling Alberto Ascari's record for the most consecutive fastest laps in a single season and placing him one behind Ascari's overall record of seven consecutive fastest laps (which were split across two seasons: six in 1952 and one in 1953).
      He was the first driver to win on his Ferrari debut since Nigel Mansell at the 1989 Brazilian Grand Prix and the first to win, set the fastest lap and pole position on his Ferrari debut since Juan Manuel Fangio at the 1956 Argentine Grand Prix. His replacement Fernando Alonso also won on his Ferrari debut at the 2010 Bahrain Grand Prix, setting the fastest lap on the way; however Alonso only qualified 3rd.
      Following Michael Schumacher's retirement at the end of 2006, Räikkönen was the highest paid driver in Formula One, with a reputed base salary of $51 m per year.[3]
      The 2007 Chinese Grand Prix saw Räikkönen give Scuderia Ferrari their 200th Formula One GP win, as well as their 600th podium (along with team-mate Felipe Massa who finished in 3rd).
      At the 2008 French Grand Prix Räikkönen gave Ferrari their 200th pole position.
      Räikkönen is the second driver to win the World Championship after being third in the drivers standings before the final race. Giuseppe Farina, the first F1 World Champion, was the first to do this in 1950, beating Juan Manuel Fangio by three points and Luigi Fagioli by six points. Sebastian Vettel repeated this feat in 2010, when he won the championship at the 2010 Abu Dhabi Grand Prix.
      Räikkönen is the third Ferrari driver after Juan Manuel Fangio and Jody Scheckter to win the world title in their first year with the team.
      Räikkönen is the third Finnish driver to win the World Championship, after Keke Rosberg and Mika Häkkinen. He is also the most successful Finnish Formula One driver in terms of points, podium finishes and fastest laps.
      Räikkönen also holds the record for the most wins in a debut year with Ferrari with 6, beating Alain Prost's previous record of 5 from 1990.
      Last edited by MarkedOne8; 12-03-12, 07:06.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • * Kimi Raikkonen reveals who his favourite music artist is (and this comes as a huge surprise): "I really like Eminem."

        Kimi i Eminem su rođeni istog datuma samo što je Eminem stariji 7 godina.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment




        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nemoraš da se mučiš, na ovom linku su sve Kimijeve slike još od malena.

            https://skydrive.live.com/redir.aspx...525&parid=root

            Dorađena gucika XD Po meni sad mnogo bolje izgleda.

            Last edited by MarkedOne8; 19-03-12, 15:13.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Haha, hvala, ali nije to poenta... Zna Vanja koliko ja volim da kačim slike...
              Ovi uglovi u moru sličnih, pa možda i boljih, naravno, bili su mi posebno interesantni.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Dobar ti je ovaj sajtic, Marked! Ova mi je najbolja, dva najveca smekra u F1 (Button odmah iza njih ) i GT SMRT registracija na Hamiltonovom autu!



                Olja, tvoja ljubav prema slikama je postala legendarna na ovom forumu.

                Comment


                • Vanja, izeš tekst bez fotografije. Evo ova koju si postavio... govori mnogo više od reči
                  Samo, rušiš mi tu reputaciju postavljajući sve veće i veće slike

                  A MarkedOne8 stvarno ti hvala za onaj link, te u to ime da postavim nešto što sam tražila danas...

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    A MarkedOne8 stvarno ti hvala za onaj link, te u to ime da postavim nešto što sam tražila danas...
                    Nema na čemu.

                    Kako vam se čini Kimijeva dorađena kaciga?
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Smekerski. Meni se najvise svidja od svih, volim belu boju. Juce sam video neke motoriste i jedan je imao vrlo slicnu, ne verujem da je bas replika Kimijeve, ali ista kolor sema i vrlo slicne sare koliko sam onako u prolazu uspeo da uhvatim. Bilo mi malo glupo da slikam
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Dobar ti je ovaj sajtic, Marked! Ova mi je najbolja, dva najveca smekra u F1 (Button odmah iza njih ) i GT SMRT registracija na Hamiltonovom autu!



                          Olja, tvoja ljubav prema slikama je postala legendarna na ovom forumu.

                          Jao kakva carska slika znaci ne verujem , najjaci u F1 i najveci lik u F1
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment




                          • MO8, cudi me da nisi postavio ovo...



                            Ovo na avatar da si stavio!!!
                            Last edited by Vanja #66; 27-03-12, 15:35.

                            Comment




                            • Jao sada sam tek video ovo, umreh
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ma Minisi su najbolji.Gledao sam i MiniBikers i MiniDrivers.Autor je baš inspirisan kada je Kimi u pitanju.Najbolje napade mu je stavio i još to za sedmu poziciju.Epski!



                                Obratite pažnju posebno posle na 2:40 pa nadalje.
                                Last edited by MarkedOne8; 27-03-12, 20:59.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X