Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mercedes

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta su ono rekli na kraju? Da drugi korisnici Mercedes agregata ne smeju / ne mogu da koriste agresivnije modove te budu brži?
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Lewis Hamilton: Nico Rosberg and I are friends again http://fw.to/YYGcpBP (Pic: Getty) #F1





      Spoiler
      Last edited by jovan; 29-11-14, 18:05.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Originally posted by Bastia33 View Post
        Po mom, a i mišljenju 'eksperta', najdominatniji bolid ikada u Formuli 1.
        Ovogodišnja Mečka?

        Originally posted by MarkedOne8 View Post
        Šta su ono rekli na kraju? Da drugi korisnici Mercedes agregata ne smeju / ne mogu da koriste agresivnije modove te budu brži?
        Ja o tome pričam od polovine 2013. kad su ljudi pričali kako McLaren ima šansu ove godine...

        Comment


        • Trokraka na konstruktorskom trofeju...

          Comment


          • Lewis je juče osvojio BBC nagradu za sportistu godine (možda ne baš zasluženo), ali naravno čestitke Lewisu!




            Inače, na crvenom tepihu se pojavio sa svima nama poznatim Roscoem
            https://vine.co/v/O69HdmTqe6J

            Spoiler
            I za one koji imaju instalirano hola.org:
            http://www.bbc.co.uk/sport/0/sports-...ality/30473581

            Comment


            • Hamilton je najuspesniji egleski vozac svih vremena, tako da je nagrada i vise nego zasluzena.

              Comment


              • Svakako da je zaslužio neku nagradu, ali ne baš ove godine, kada je Mercedes bio toliko dominantan...

                Comment


                • Pa ove godine je postao najuspesniji Englez u F1

                  Comment


                  • Ocekivalo se da ce neki njihov golfer da osvoji, a ne Hamilton.Tako sam ja razumeo kada sam procitao clanak.

                    Comment


                    • #MerryChristmas #


                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Comment


                        • Životinja



                          Spoiler
                          I gospodin


                          I tri kile zlata
                          Last edited by Bastia33; 11-04-15, 22:05.

                          Comment


                          • Osećaj za stajling mu je k'o u NBA košarkaša.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • To i jeste njegova želja. Možda mu se to tako sviđa, ali meni deluje usiljeno... Takvo odevanje pored čistog i izuzetnog engleskog akcenta mi ne ide...

                              Comment


                              • Jos tri godine u Mercedesu.

                                http://www.autosport.com/news/report.php/id/119064

                                Comment

                                Working...
                                X