Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tour de France 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ma ja kazem da ce Thor osvojiti zutu majicu
    Videcemo kad krenu brda ko je u kakvoj formi, mozda Evans, ne bih ni Lopiheimera otpisivao, tu je i Basso ali ga ne spominju....
    El pistolero vs Braca schleck...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • #77
      Nije mi toliko ni vazno nakon onoga sto je pokazao na Djiru.. biciklizam gledam duze od 10 godina ali se ne secam da sam nekad video onakva tri paklena dana u nizu kao na kraju druge nedelje trke oko Italije
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • #78
        Sve to ok,jedan je od najvecih vozaca,ali nije mi jasno sto se toliko skoncentrisao na Giro,kad je Tur ipak najveca trka,najprestiznija i prakticno vazi-Ko pobedi tur,najbolji je na svetu
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • #79
          Originally posted by Dacha View Post
          Sve to ok,jedan je od najvecih vozaca,ali nije mi jasno sto se toliko skoncentrisao na Giro,kad je Tur ipak najveca trka,najprestiznija i prakticno vazi-Ko pobedi tur,najbolji je na svetu
          Verovatno nije ni bio siguran da će voziti Tur zbog onog doping skadala pa rešio da vozi Giro
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • #80
            Zato sto zeli sve tri Gran Tur trke u jednoj sezoni.. na zalost, ovo je sport u kome se bukvalno sve moze desiti pa mu je vec na startu Tura plan debelo uzdrman
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • #81
              Mali off:Ali koliko je dominirao El pistolero na Djiru,od devete etape je imao rozu majicu,i na kraju sa 6 minuta prednosti pobedio
              CZ-JK-Elton John-Diva

              Comment


              • #82
                Ono je bilo strasno, kakva god da je konkurencija bila.. na kraju je morao omaleni Ruhano da se jurca sa njim jer niko drugi nije imao snage

                A svakome bih dao silne pare za ono herojstvo i etapu od 7 i po sati dan nakon Monte Zonkolana koji i bukvalno izgleda kao zid
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • #83
                  Tesko ce do Grand Slama
                  Iskreno,i da nije imao peh po meni bi imao manje sanse od Slekova,jer su njih dvojica a on je jedan,a razlika izmedju njih je u nijansama,jos su ovi bukvalno sve ali SVE podredili turu,dok je Kontador pre mesec i nesto vozio Giro.Naravno,ne treba zaboraviti ni Evansa,ali u tog coveka sam se toliko puta razocarao da ne mogu to da opisem.
                  CW sto toliko volis Spance?
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Dacha View Post
                    Tesko ce do Grand Slama
                    Iskreno,i da nije imao peh po meni bi imao manje sanse od Slekova,jer su njih dvojica a on je jedan,a razlika izmedju njih je u nijansama,jos su ovi bukvalno sve ali SVE podredili turu,dok je Kontador pre mesec i nesto vozio Giro.Naravno,ne treba zaboraviti ni Evansa,ali u tog coveka sam se toliko puta razocarao da ne mogu to da opisem.
                    CW sto toliko volis Spance?
                    Tako se potrefilo ali ima Spanaca koje ni na slici ne mogu da gledam

                    Evans moze da pukne na svakoj etapi i da potpuno nestane, videcemo hoce li ove godine izdrzati borbu do kraja
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Sanchez,Martin,Van Den Bruk,Hesink,Vinokurov,Milar,uz pomenutu cetvoricu su po meni glavni kandidati.Ima tu i ovih iz Radio Shacka ali oni kao da su ukleti i ne verujem da ce Kluden nesto uraditi.Sve u svemo,jako neizvestan tur,polako se zakuvava.
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • #86
                        Nece Vino imati snage, iako bih ja to voleo
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Da,ali moze u top 10 mozda i top 5.Zao mi tog coveka,uvek je bio podredjen,kad sam ja pocinjao da pratim bio je sa Klodenom glavni pomagac Janu.Ovih godina Kontadoru i ostalima u Astani,sad je konacno glavni vozac ali nema tim iza sebe i jednostavno godine cine svoje.
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • #88
                            Ja sam oduvek navijao za Lance-a, tako da i sad ostajem za Radioshack i uzasno me iznerviralo sve ovo sto se desilo prve nedelje... Prvo Jani, onda Levi, pa Horner, jos je Andreas ziv hvala Bogu.
                            On je inace u onih zadnjih Ullrich-ovih par godina bio verovatno i jaci od Jan-a, ali je morao da mu se podredi i verujem da je mogao uzeti bar jedan Tour. Sad je malo pao u formi zadnjih godina, ali ja se nadam da je spreman za borbu.
                            Od drugih vozaca navijam sa Sam Sanchez-a, iako ne volim Spance on je Baskijac, pa mi je prirastao za srce, voleo bih da uradi nesto vise. Prosle godine je bio sjajan!!!
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #89
                              Van den Bruk i Vinokurov-abandon
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • #90
                                Strasno sta se desava na ovogodisnjem tour-u. Zabriskie takodje odustao, Contador opet pao, Evans takodje...

                                EDIT: L.L. Sanchez pobedio etapu, Voeckler u zutom...
                                Last edited by Ernesto; 10-07-11, 16:52.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X