Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tour de France 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Axxx al ide se 42 km....Evans je bolji hronometras, na svakom Km-u nek zgrabi po sekundu dve i to je gotovo...
    Mislim da si upravu,definitivno Evans osvaja Tour.

    Comment


    • Kako vozi Cadel izgleda ko da ce dati Andiju 2 minuta,voleo bi da El Pistolero uzme etapu za sad vozi odlicno.
      Last edited by dovla82; 23-07-11, 15:35.

      Comment


      • Kadel leti, 30s za 15km, uf!

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Slabo mi je gradivo za hronometar, po kom redosledu salju vozace, obrnuti generalni plasman ili...
          Verovatno si ukapirao do sada, ali prvo ide poslednji pa svaki sledeci na 2 minuta do 10. mesta, pa onda svaki sledeci na 3 minuta do 1. mesta
          Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Kadel leti, 30s za 15km, uf!
            Jebote koliko sam srecan, Evans stvarno osvaja TOur de France!!!!

            Comment


            • Originally posted by dovla82 View Post
              Jebote koliko sam srecan, Evans stvarno osvaja TOur de France!!!!
              Ja i sam i daje u neverici
              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

              Comment


              • I da, osvoji Evans
                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                Comment


                • I Contador je stvarno sjajno vozio hronometar. Evansu svaka cast brzi je od Andija vec sad 2 minuta.

                  Comment


                  • Jebote ceo sam se najezio kad su rekli komentatori -Cadel Evans je osvojio Tour 2011.- kako to dobro zvuci.

                    Comment


                    • Slek mladji se kurcio u cetvrtak bez velikog uspeha (iskreno, zasluzio je vise sekundi), juce je jedva skupio snage da predje liniju cilja i danas ni najveci optimisti u timu nisu verovali da moze zadrzati majicu

                      Kadela ne volim ali je ovaj Tur vise nego zasluzio, nije pokazao svoje uobicajene boljke, uglavnom je vukao sve ostale i danas u velikom stilu dolazi do najveceg priznanja u sportu


                      Albertom moram biti zadovoljan jer je pokusao da ucini ono sto nikada niko nije.. nije uspeo ali vratice se dogodine. Sada se nadam da ce pokusati da uzme i Vueltu jer opet moram da kazem, ko je gledao Armstronga pomislio bi da postoji jedna trka na svetu
                      Last edited by ClayWarrior; 23-07-11, 18:03.
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Svaka cast Kadelu,postojala je nada,ali Andy nije imao dovoljno snage.Ima jos vremena za njega,samo da unapredi hronometar i voznju na spustu i pasce i taj tur.Jos jednom,cestitke Kadelu i njegovim navijacima
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Svaka cast Kadelu, iako sam navijao za Endija i nadao se da ce uspeti da sacuva majicu.Evans je fenomenalno odvezao ceo Tour i danasnji hronometar, i na kraju sasvim zasluzeno slavio.

                          Sledece godine Andy osvaja, samo jos da poboljsa hronometar.
                          sigpic

                          Comment


                          • Hronometar se ne moze poboljstati preko noci a mislim da iz dosadasnjeg iskustva (dovoljno je samo ovogodisnju trku pogledati) ne mozemo nikad sa sigurnoscu govoriti o pobedniku naredne sezone... na kraju krajeva, bave se veoma opasnim sportom
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Naravno da je uvek nezahvalno prognozirati pobednika u ovoj, ili bilo kojoj drugoj trci.Ja sam to vise onako navijacki konstatovao, jer mi je Andy stvarno drag, a vec drugu godinu zaredom osvaja 2. mesto pa bi bio red da konacno sledece godine osvoji Tour.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Flash View Post
                                Naravno da je uvek nezahvalno prognozirati pobednika u ovoj, ili bilo kojoj drugoj trci.Ja sam to vise onako navijacki konstatovao, jer mi je Andy stvarno drag, a vec drugu godinu zaredom osvaja 2. mesto pa bi bio red da konacno sledece godine osvoji Tour.
                                Tesko da moze da uzme Tour sa ovako losom voznjom na hronometar. Obicno je u trku ukljucen i prolog koji je takodje hronometar. On covek gubi ogromno vreme i tesko da moze puno da poboljsa ovaj segment. Obratite paznju, Contador se nizasta nije borio pa je bio bolji od Endija minut i po.On nikad ne bi prepustio trku,kao sto je Endi to dozvolio. Jednostavno mislim da ovon decku fali malo m.da, kad nema nekog iz tima oko sebe slabo se snalazi. Dok su Alberto i Evans podosta sami i nemaju tako jaku ekipu da ih cuva celu trku. Mislim da definitivno Saxo Bank treba da pojaca tim sledece sezone, za Bmc se vec zna da dovode pojacanja.

                                Comment

                                Working...
                                X